Sezona 2006/2007, tekmovanje 2007 IIHF WC - U 18

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1BELORUSIJA5410003711269030,95%85,71%14
2SLOVENIJA5300112320310012,50%87,50%10
3KAZAKHSTAN521002241869224,44%89,13%8
4ITALIJA5200121920-19613,16%79,17%7
5AVSTRIJA5100131421-711212,07%84,78%4
6FRANCIJA5010041340-271068,89%75,47%2


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.04.200720:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)BELORUSIJA7 - 4
[zapisnik]
SLOVENIJA
12.04.200716:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)AVSTRIJA3 - 4
[zapisnik]
ITALIJA
12.04.200713:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)KAZAKHSTAN8 - 3
[zapisnik]
FRANCIJA
10.04.200720:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)SLOVENIJA4 - 3
[zapisnik]
ITALIJA
10.04.200716:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)KAZAKHSTAN2 - 6
[zapisnik]
BELORUSIJA
10.04.200713:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)FRANCIJA5 - 4
[zapisnik]
AVSTRIJA
09.04.200720:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)SLOVENIJA4 - 5
[zapisnik]
KAZAKHSTAN
09.04.200716:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)ITALIJA7 - 2
[zapisnik]
FRANCIJA
09.04.200713:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)BELORUSIJA4 - 0
[zapisnik]
AVSTRIJA
07.04.200720:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)SLOVENIJA5 - 3
[zapisnik]
AVSTRIJA

Celoten razpored tekem >









  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled