Sezona 2006/2007, tekmovanje DP Mlajši dečki

PODATKI O TEKMOVANJU


Državni prvak v sezoni 2006/07

HD m l a d i J E S E N I C E


1. mladi Jesenice
2. Bled Triglav
3. HS Olimpija
4. Maribor
5. Slavija
6. Celje


LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HD mladi JESENICE19170002139568316022,39%89,33%34
2HKMK BLED TRIGLAV19140104148529619433,33%87,01%29
3HS OLIMPIJA20140105140489217727,40%89,29%29
4HDK MARIBOR2060001476136-6024019,15%70,00%12
5HK SLAVIJA1840001472146-7426012,36%55,71%8
6HK CELJE1810001768205-1376719,64%76,19%2


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.200717:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)HK SLAVIJA4 - 5
[zapisnik]
HK CELJE
10.03.200712:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi JESENICE6 - 2
[zapisnik]
HS OLIMPIJA
10.03.200711:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HKMK BLED TRIGLAV16 - 2
[zapisnik]
HK CELJE
24.02.200719:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HS OLIMPIJA6 - 1
[zapisnik]
HDK MARIBOR
24.02.200717:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HD mladi JESENICE7 - 4
[zapisnik]
HDK MARIBOR
24.02.200716:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HS OLIMPIJA4 - 1
[zapisnik]
HD mladi JESENICE
24.02.200710:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)HK SLAVIJA0 - 9
[zapisnik]
HKMK BLED TRIGLAV
21.02.200717:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)HK SLAVIJA6 - 2
[zapisnik]
HDK MARIBOR
17.02.200714:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDK MARIBOR3 - 11
[zapisnik]
HD mladi JESENICE
17.02.200712:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HKMK BLED TRIGLAV11 - 1
[zapisnik]
HDK MARIBOR

Celoten razpored tekem >









  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled