Sezona 2010/2011, tekmovanje DP Kadeti 10/11

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice2 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.03.201115:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
17.03.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice3 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201118:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija4 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201116:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav-Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
12.03.201118:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor8 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201117:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor4 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.03.201116:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav-Hk MK Bled2 : 8
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
05.03.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
05.03.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD Mladi Jesenice3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.02.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje4 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
26.02.201114:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Jr-HDD Bled2 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
26.02.201113:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav-Hk MK Bled6 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
24.02.201119:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor5 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice6 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.02.201113:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 5
[zapisnik]
Hk Beostar
19.02.201112:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 15
[zapisnik]
Team Zagreb
19.02.201111:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled9 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
12.02.201117:45Pingvin - Novi Beograd - SRB1. (redni del)Hk Beostar3 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
12.02.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Zagreb1 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
12.02.201113:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 8
[zapisnik]
Hk Celje
08.02.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
05.02.201119:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
05.02.201118:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled1 : 3
[zapisnik]
Hk Beostar
05.02.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
01.02.201117:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled2 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
29.01.201118:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
29.01.201114:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Team Zagreb16 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
29.01.201113:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled1 : 13
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
29.01.2011 Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 5
[zapisnik]
Hk Beostar
23.01.201113:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Beostar0 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.01.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 1
[zapisnik]
Hk Beostar
22.01.201114:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
22.01.201112:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 9
[zapisnik]
Team Zagreb
20.01.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje13 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
15.01.201117:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 7
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
15.01.201114:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled1 : 17
[zapisnik]
HDK Maribor
15.01.201110:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled5 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
08.01.201118:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice13 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
08.01.201118:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
08.01.201114:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
08.01.2011 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb5 : 0
[zapisnik]
Hk Beostar
05.01.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled8 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
27.12.201014:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk Beostar
21.12.201018:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
21.12.201016:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
18.12.201017:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
18.12.201017:00Pingvin - Novi Beograd - SRB1. (redni del)Hk Beostar3 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
18.12.201013:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled5 : 16
[zapisnik]
HDK Maribor
14.12.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 14
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
11.12.201018:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.12.201012:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice17 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
11.12.2010 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled5 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
08.12.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 17
[zapisnik]
HDK Maribor
04.12.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 14
[zapisnik]
Team Zagreb
04.12.201016:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice1 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.12.201013:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled3 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
04.12.201013:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled1 : 2
[zapisnik]
Hk Beostar
28.11.201015:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk Beostar
27.11.201012:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice8 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
27.11.201010:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
25.11.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje13 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
20.11.201018:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled1 : 11
[zapisnik]
Team Zagreb
20.11.201014:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
20.11.201013:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 10
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
20.11.201013:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Beostar
13.11.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled2 : 15
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.11.201018:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 1
[zapisnik]
Hk Beostar
13.11.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
13.11.201012:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
09.11.201018:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Team Zagreb1 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.11.201016:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Beostar1 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
06.11.201014:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled2 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
05.11.201017:45Pingvin - Novi Beograd - SRB1. (redni del)Hk Beostar5 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
30.10.201018:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor10 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
30.10.201014:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.10.201013:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb7 : 3
[zapisnik]
Hk Beostar
30.10.201012:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
23.10.201017:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
23.10.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 3
[zapisnik]
Hk Beostar
23.10.201015:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled1 : 19
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
23.10.201013:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Team Zagreb6 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
16.10.201017:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
16.10.201014:45Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
16.10.201014:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled1 : 9
[zapisnik]
Hk Beostar
16.10.201013:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav-Hk MK Bled
09.10.201018:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
09.10.201015:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Beostar1 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
09.10.201014:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Jr-HDD Bled3 : 14
[zapisnik]
Hk Celje
09.10.201011:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled2 : 9
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
02.10.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 14
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.10.201017:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Team Zagreb14 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
02.10.201015:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
Hk Beostar
02.10.201012:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
25.09.201017:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Jr-HDD Bled
25.09.201015:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 3
[zapisnik]
Hk Beostar
25.09.201013:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav-Hk MK Bled7 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
25.09.201012:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Zagreb2 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled