Sezona 2009/2010, tekmovanje Slohokej liga članov

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav2 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201017:30Dvorana Pionir - Beograd - SRBfinaleHk Partizan2 : 3
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
27.02.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOfinaleHDK Stavbar Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk Partizan
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.02.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD Mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201017:30Dvorana Pionir - Beograd - SRBpolfinaleHk Partizan5 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
19.02.201017:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Stavbar Maribor3 : 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
16.02.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD Mladi Jesenice1 : 3
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
16.02.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav3 : 4
[zapisnik]
Hk Partizan
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.02.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD Mladi Jesenice2 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
06.02.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Stavbar Maribor6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.02.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija
06.02.201017:30Dvorana Pionir - Beograd - SRBčetrtfinaleHk Partizan4 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.02.201017:30Velesajam - Zagreb - CROčetrtfinaleKHL Medveščak3 : 9
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
03.02.201019:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
03.02.201018:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija1 : 5
[zapisnik]
Hk Partizan
03.02.201018:00Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled2 : 7
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.01.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija0 : 8
[zapisnik]
Hk Partizan
30.01.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 7
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
30.01.201017:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.01.201017:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.01.201013:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.01.201019:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija
27.01.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor10 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
27.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
27.01.201017:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan10 : 4
[zapisnik]
EC Graz 99ers
22.01.201019:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
20.01.201020:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost2 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
20.01.201019:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija6 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.01.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor3 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
20.01.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk Partizan
20.01.201017:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers6 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.01.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
EC Graz 99ers
16.01.201017:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
16.01.201017:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan8 : 2
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
16.01.201017:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice14 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
16.01.201014:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija
13.01.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.01.201019:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost2 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija
13.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice2 : 1
[zapisnik]
Hk Partizan
13.01.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.01.201017:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers0 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
09.01.201019:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija4 : 3
[zapisnik]
EC Graz 99ers
09.01.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 6
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
09.01.201017:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
09.01.201017:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
09.01.2010 Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
06.01.201019:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
06.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.01.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija
06.01.201017:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost2 : 5
[zapisnik]
EC Graz 99ers
05.01.201017:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.01.201015:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
29.12.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
29.12.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija2 : 3
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
29.12.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Partizan
29.12.200917:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
27.12.200915:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers3 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
23.12.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor4 : 0
[zapisnik]
EC Graz 99ers
23.12.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.12.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija
23.12.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan9 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
05.12.200917:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija
05.12.200917:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 8
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
05.12.200917:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers5 : 7
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
05.12.2009 Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.12.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
02.12.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor0 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
02.12.200919:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled10 : 3
[zapisnik]
EC Graz 99ers
02.12.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Hk Partizan
02.12.200917:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija
01.12.200919:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija17 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
28.11.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
28.11.200917:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers0 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.11.200917:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice13 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
28.11.200914:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 12
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.11.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk Partizan
25.11.200919:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 0
[zapisnik]
EC Graz 99ers
25.11.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
25.11.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav13 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
21.11.200919:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
21.11.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.11.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan9 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
21.11.200917:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
21.11.200917:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
18.11.200919:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija2 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
18.11.200919:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost2 : 7
[zapisnik]
KHL Medveščak
18.11.200919:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 4
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
18.11.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.11.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan4 : 2
[zapisnik]
EC Graz 99ers
14.11.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan6 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.11.200917:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija
14.11.200917:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
14.11.200917:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
14.11.200916:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
11.11.200919:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija2 : 6
[zapisnik]
Hk Partizan
11.11.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor4 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.11.200919:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.11.200918:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 5
[zapisnik]
EC Graz 99ers
11.11.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
31.10.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan4 : 2
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
28.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor6 : 3
[zapisnik]
EC Graz 99ers
28.10.200918:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost7 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija
28.10.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 7
[zapisnik]
KHL Medveščak
28.10.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 1
[zapisnik]
Hk Partizan
27.10.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
26.10.200919:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
24.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.10.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
24.10.200917:20Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers2 : 6
[zapisnik]
Hk Partizan
24.10.200917:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija
21.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor3 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija
20.10.200918:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost0 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
17.10.200919:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 13
[zapisnik]
Hk Olimpija
17.10.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija5 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
17.10.200919:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers4 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
17.10.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 1
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
17.10.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan6 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
14.10.200919:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija5 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor9 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
14.10.200919:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
14.10.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
EC Graz 99ers
14.10.200917:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 5
[zapisnik]
Hk Partizan
10.10.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija2 : 5
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
10.10.200919:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers1 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.10.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan4 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.10.200917:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.10.200919:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 0
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
07.10.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor3 : 1
[zapisnik]
Hk Partizan
07.10.200919:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled7 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
07.10.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 1
[zapisnik]
EC Graz 99ers
07.10.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija
03.10.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija11 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
03.10.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
03.10.200917:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers3 : 7
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
03.10.200917:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.10.200917:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.09.200919:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.09.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor3 : 0
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.09.200919:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 4
[zapisnik]
EC Graz 99ers
30.09.200919:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija
30.09.200917:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 5
[zapisnik]
Hk Partizan
26.09.200919:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)EC Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
26.09.200917:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Partizan5 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija
26.09.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.09.200917:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 3
[zapisnik]
HDK Stavbar Maribor
26.09.200917:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice0 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
23.09.200919:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
Hk Partizan
23.09.200919:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija5 : 3
[zapisnik]
EC Graz 99ers
23.09.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Stavbar Maribor4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.09.200919:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 15
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
23.09.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled