Sezona 2009/2010, tekmovanje DP Dečki 09/10

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.03.201018:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior5 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.03.201014:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor2 : 12
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.03.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHk MK Bled14 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201016:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice8 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
21.03.201016:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija4 : 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201012:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje11 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201011:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav1 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201016:15Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled1 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201018:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija13 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201013:15Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHk MK Bled9 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.03.201012:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje7 : 6
[zapisnik]
HDD Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201012:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice6 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk Celje5 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.03.201016:15Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled1 : 12
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201010:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav1 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
03.03.201018:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOSkupina AHk Olimpija10 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
28.02.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina AHD Mladi Jesenice0 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.02.201017:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior9 : 2
[zapisnik]
HDD Bled
28.02.201012:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHk MK Bled9 : 8
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.02.201012:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor6 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201017:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Slavija Junior3 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201014:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor0 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
07.02.201012:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav1 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201011:30Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina BHDD Bled2 : 10
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201018:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
31.01.201015:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 17
[zapisnik]
Hk Olimpija
31.01.201011:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 11
[zapisnik]
HDK Maribor
31.01.201011:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice36 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
24.01.201013:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija17 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.01.201012:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor8 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
24.01.201012:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
24.01.201011:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled3 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
17.01.201017:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
17.01.201017:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 14
[zapisnik]
Hk Olimpija
17.01.201011:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
17.01.201011:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice2 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
10.01.201015:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
10.01.201011:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
10.01.201011:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor24 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
10.01.201011:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 10
[zapisnik]
Hk Celje
20.12.200915:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 10
[zapisnik]
Hk Celje
20.12.200915:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
20.12.200912:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice19 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.12.200911:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled1 : 20
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.12.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.12.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 7
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
13.12.200916:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
13.12.200913:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled17 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
13.12.200912:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor11 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.12.200918:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 14
[zapisnik]
Hk Celje
06.12.200916:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 23
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
06.12.200912:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.12.200912:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.12.200916:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 25
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.11.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
29.11.200916:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija16 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
29.11.200912:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
29.11.200911:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor10 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.11.200917:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
22.11.200915:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice11 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
22.11.200913:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior12 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
19.11.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.11.200916:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija21 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
15.11.200913:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled12 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.11.200912:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav14 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
15.11.200912:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
08.11.200916:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.11.200914:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
08.11.200911:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 22
[zapisnik]
HDK Maribor
25.10.200916:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
25.10.200913:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija31 : 0
[zapisnik]
HDD Bled
25.10.200912:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
18.10.200914:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
18.10.200913:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HDD Bled0 : 15
[zapisnik]
Hk MK Bled
18.10.200912:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice14 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
18.10.200910:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.10.200916:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje20 : 1
[zapisnik]
HDD Bled
11.10.200912:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
11.10.200912:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 11
[zapisnik]
Hk Triglav
11.10.200912:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice13 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled