Tekmovanje: IHL U-15 Dečki 22/23
Lokacija: Dvorana Pionir
Št. tekme: 3
Datum: 25.09.2022
Čas: 14:15
Gledalcev: 73
Sodnik: MALETIC Goran
Linjski sodnik: MILIČEVIĆ Dimitrije
Linjski sodnik: MLADENOVIĆ Uroš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Tamara Skakic
Zapisnikar: Nikolic Matija
Časomerilec: Jelic Maja

Select Team BG (TBG)

0 : 10
( 0:3, 0:5, 0:2 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TBG
#25 MILENKOVIĆ Mihajlo
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KUDER Lan
03:46
Izključitev
TBG
2 min
#13 MILIKIĆ Maksim
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 03:46 - 05:46 ]
04:31
Izključitev
SLJ
2 min
#97 ZUPAN Mark
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 04:31 - 06:31 ]
05:17
Gol (GWG)
SLJ
0 : 1
#99 CVELBAR Enej
Podajalci:
#29 ERŽENIČNIK Gal Mark

Udeležba:

  • 25, 4, 8, 11, 15
  • 1, 21, 29, 41, 99
09:28
Gol
SLJ
0 : 2
#34 BERIČIČ Matevž
Podajalci:
#97 ZUPAN Mark

Udeležba:

  • 25, 2, 6, 7, 10, 24
  • 1, 5, 9, 24, 34, 97
10:43
Izključitev
SLJ
2 min
#24 MARIČ Nik
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 10:43 - 12:43 ]
11:18
Izključitev
TBG
2 min
#23 ČUPIĆ Goran
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 11:18 - 13:18 ]
11:18
Izključitev
SLJ
2 min
#17 HUTAR Jan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 11:18 - 13:18 ]
11:18
Izključitev
SLJ
2 min
#89 PETROVIĆ Filip Luka
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 11:18 - 13:18 ]
13:53
Izključitev
TBG
2 min
#6 BASARA Jovan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:53 - 15:53 ]
14:46
Izključitev
TBG
2 min
#24 DAMJANOVIĆ Filip
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:46 - 16:46 ]
15:38
Gol
SLJ
0 : 3
#18 KONČINA Jakob (+2)
Podajalci:
#10 VERBIČ Jakob

Udeležba:

  • 25, 2, 17, 22
  • 1, 10, 18, 34, 77, 97
16:22
Izključitev
TBG
2 min
#10 DAMJANOVIĆ Nikola
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 16:22 - 18:22 ]
17:15
Izključitev
SLJ
2 min
#9 BURJAK Timon
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 17:15 - 19:15 ]

2 / 3

20:24
Gol
SLJ
0 : 4
#11 HRIBAR Svit
(brez podaje)

Udeležba:

  • 25, 2, 4, 11, 13, 24
  • 1, 5, 9, 11, 24, 77
22:06
Izključitev
SLJ
2 min
#29 ERŽENIČNIK Gal Mark
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 22:06 - 24:06 ]
25:08
Gol
SLJ
0 : 5
#29 ERŽENIČNIK Gal Mark
Podajalci:
#34 BERIČIČ Matevž, #21 BOLTE Gašper

Udeležba:

  • 25, 8, 12, 13, 17, 20
  • 1, 21, 29, 34, 41, 99
26:46
Gol
SLJ
0 : 6
#11 HRIBAR Svit
(brez podaje)

Udeležba:

  • 25, 6, 7, 8, 23, 24
  • 1, 5, 9, 11, 24, 77
26:46
Vstop vratarja
TBG
#1 LENJAERIRA Pablo
26:46
Izstop vratarja
TBG
#25 MILENKOVIĆ Mihajlo
27:40
Gol
SLJ
0 : 7
#34 BERIČIČ Matevž
(brez podaje)

Udeležba:

  • 1, 2, 6, 7, 8, 24
  • 1, 10, 18, 27, 34, 97
31:59
Izključitev
TBG
2 min
#12 SIMIĆ Momčilo
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:59 - 33:59 ]
32:14
Gol
SLJ
0 : 8
#41 RADUHA Žiga (+1)
(brez podaje)

Udeležba:

  • 1, 2, 4, 11, 24
  • 1, 9, 17, 29, 41, 99
36:46
Izključitev
SLJ
2 min
#18 KONČINA Jakob
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:46 - 38:46 ]
38:16
Izključitev
SLJ
2 min
#9 BURJAK Timon
UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 38:16 - 40:16 ]

3 / 3

45:17
Izključitev
TBG
2 min
#13 MILIKIĆ Maksim
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 45:17 - 47:17 ]
46:30
Gol
SLJ
0 : 9
#18 KONČINA Jakob (+1)
(brez podaje)

Udeležba:

  • 1, 2, 5, 10, 24
  • 1, 10, 18, 27, 45, 97
49:07
Gol
SLJ
0 : 10
#24 MARIČ Nik
Podajalci:
#10 VERBIČ Jakob

Udeležba:

  • 1, 4, 11, 13, 15, 18
  • 1, 5, 9, 24, 34, 45
54:39
Izključitev
SLJ
2 min
#21 BOLTE Gašper
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 54:39 - 56:39 ]
56:12
Izključitev
TBG
2 min
#4 FOLIĆ Mihajlo
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:12 - 58:12 ]
60:00
Izstop vratarja
TBG
#1 LENJAERIRA Pablo
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KUDER Lan

Select Team BG

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
LENJAERIRA Pablo
GK
-
-
-4
#25
MILENKOVIĆ Mihajlo
GK
-
-
-6

#2
ARSIĆ Ognjen
P
-
-
-6
#6
BASARA Jovan
P
-
-
-3
#20
BEGOVIĆ Milovan
P
-
-
-1
#17
ČIZMIĆ Antonije
P
-
-
-2
#23
ČUPIĆ Goran
P
-
-
-1
#24
DAMJANOVIĆ Filip
P
-
-
-6
#10
DAMJANOVIĆ Nikola
P
-
-
-2
#22
DUKIĆ Jakša
P
-
-
-1
#4
FOLIĆ Mihajlo
P
-
-
-4
#5
GAVRIĆ Marko
P
-
-
-1
#19
JANČIĆ Ognjen
P
-
-
0
#3
JOVIČIĆ Mihajlo
P
-
-
0
#9
MARKOVIĆ Ivan
P
-
-
0
#13
MILIKIĆ Maksim
P
-
-
-3
#11
MILOVANOVIĆ Dejan
P
-
-
-4
#15
MITROVIĆ Vuk
P
-
-
-2
#12
SIMIĆ Momčilo
P
-
-
-1
#8
STAMATOVIĆ Lazar
P
-
-
-4
#7
STANKOVSKI Maksim
P
-
-
-3
#18
VASILJEVIĆ Katarina
P
-
-
-1

Trener: JANKOVIĆ Nemanja
Pomočnik trenerja: Ilic Stefan
Vodja moštva: Jankovic Nemanja

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
KUDER Lan
GK
-
-
+10

#34
BERIČIČ Matevž
P
2
1
+5
#21
BOLTE Gašper
P
-
1
+2
#27
BREZNIK Janez
F
-
-
+2
#9
BURJAK Timon
RW
-
-
+5
#99
CVELBAR Enej
P
1
-
+3
#29
ERŽENIČNIK Gal Mark
P
1
1
+3
#45
FERI Matija Luka
P
-
-
+2
#11
HRIBAR Svit
RW
2
-
+2
#17
HUTAR Jan
RW
-
-
+1
#77
JANEŽIČ Marko
D
-
-
+3
#18
KONČINA Jakob
D
2
-
+3
#24
MARIČ Nik
D
1
-
+4
#89
PETROVIĆ Filip Luka
D
-
-
0
#5
POGAČAR Nik
P
-
-
+4
#41
RADUHA Žiga
RW
1
-
+3
#10
VERBIČ Jakob
P
-
2
+3
#97
ZUPAN Mark
P
-
1
+4

Trener: Bobi Pesjak
Pomočnik trenerja: Gregor Hutar
Vodja moštva: Toni Breznik

1 / 3

05:17
SLJ
0 : 1
#99 CVELBAR Enej
Podajalci:
#29 ERŽENIČNIK Gal Mark
09:28
SLJ
0 : 2
#34 BERIČIČ Matevž
Podajalci:
#97 ZUPAN Mark
15:38
SLJ
0 : 3
#18 KONČINA Jakob (+2)
Podajalci:
#10 VERBIČ Jakob

2 / 3

20:24
SLJ
0 : 4
#11 HRIBAR Svit
(brez podaje)
25:08
SLJ
0 : 5
#29 ERŽENIČNIK Gal Mark
Podajalci:
#34 BERIČIČ Matevž, #21 BOLTE Gašper
26:46
SLJ
0 : 6
#11 HRIBAR Svit
(brez podaje)
27:40
SLJ
0 : 7
#34 BERIČIČ Matevž
(brez podaje)
32:14
SLJ
0 : 8
#41 RADUHA Žiga (+1)
(brez podaje)

3 / 3

46:30
SLJ
0 : 9
#18 KONČINA Jakob (+1)
(brez podaje)
49:07
SLJ
0 : 10
#24 MARIČ Nik
Podajalci:
#10 VERBIČ Jakob

1 / 3

03:46
TBG
2 min
#13 MILIKIĆ Maksim
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 03:46 - 05:46 ]
04:31
SLJ
2 min
#97 ZUPAN Mark
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 04:31 - 06:31 ]
10:43
SLJ
2 min
#24 MARIČ Nik
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 10:43 - 12:43 ]
11:18
TBG
2 min
#23 ČUPIĆ Goran
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 11:18 - 13:18 ]
11:18
SLJ
2 min
#17 HUTAR Jan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 11:18 - 13:18 ]
11:18
SLJ
2 min
#89 PETROVIĆ Filip Luka
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 11:18 - 13:18 ]
13:53
TBG
2 min
#6 BASARA Jovan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:53 - 15:53 ]
14:46
TBG
2 min
#24 DAMJANOVIĆ Filip
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:46 - 16:46 ]
16:22
TBG
2 min
#10 DAMJANOVIĆ Nikola
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 16:22 - 18:22 ]
17:15
SLJ
2 min
#9 BURJAK Timon
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 17:15 - 19:15 ]

2 / 3

22:06
SLJ
2 min
#29 ERŽENIČNIK Gal Mark
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 22:06 - 24:06 ]
31:59
TBG
2 min
#12 SIMIĆ Momčilo
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:59 - 33:59 ]
36:46
SLJ
2 min
#18 KONČINA Jakob
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:46 - 38:46 ]
38:16
SLJ
2 min
#9 BURJAK Timon
UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 38:16 - 40:16 ]

3 / 3

45:17
TBG
2 min
#13 MILIKIĆ Maksim
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 45:17 - 47:17 ]
54:39
SLJ
2 min
#21 BOLTE Gašper
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 54:39 - 56:39 ]
56:12
TBG
2 min
#4 FOLIĆ Mihajlo
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:12 - 58:12 ]

#25 MILENKOVIĆ Mihajlo

TretjinaSOGGASVSSVS%
12432187,50 %
2103770,00 %
3-000,00 %
Skupaj3462882,35 %

#1 LENJAERIRA Pablo

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
21421285,71 %
31621487,50 %
Skupaj3042686,67 %

#1 KUDER Lan

TretjinaSOGGASVSSVS%
110010100,00 %
2-000,00 %
3606100,00 %
Skupaj16016100,00 %