Tekmovanje: IHL Mlajši dečki U-13 21/22
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 71
Datum: 15.01.2022
Čas: 11:00
Gledalcev: /
Sodnik: BOHINC Robert
Sodnik: BERGELJ Nik
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Alenka PLEMELJ
Zapisnikar: Marko LUKAN
Časomerilec: Simon ROGAČ

HDD Bled (BLE)

2 : 7
( 0:3, 1:2, 1:2 )

EC VSV (VSV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
BLE
#33 KUDER Lan
00:00
Vstop vratarja
VSV
#2 HOHENWARTER SODEK Elias
10:32
Gol
VSV
0 : 1
#10 GRITZNIG Lucas
Podajalci:
#9 MICELLI Niclas, #24 USCHAN Timo
11:21
Gol
VSV
0 : 2
#14 SEIWALD Florian
Podajalci:
#15 BAUMANN Maximilian
12:00
Gol (GWG)
VSV
0 : 3
#4 STERN Maximilian
Podajalci:
#8 KUSTERNIG Luca, #20 SINTSCHNIG Hanna

2 / 3

18:08
Gol
VSV
0 : 4
#15 BAUMANN Maximilian
Podajalci:
#14 SEIWALD Florian
21:37
Izključitev
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 21:37 - 23:37 ]
24:28
Gol
VSV
0 : 5
#9 MICELLI Niclas
(brez podaje)
25:30
Izključitev
BLE
2 min
#15 ČERNE Miha
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:30 - 27:30 ]
26:57
Gol
BLE
1 : 5
#10 HROBAT PLEMELJ Bor (-1)
Podajalci:
#67 JOVANOVIČ ŠORN Brin
26:57
Vstop vratarja
VSV
#1 HARDER Fabian
26:57
Izstop vratarja
VSV
#2 HOHENWARTER SODEK Elias

3 / 3

36:44
Gol
VSV
1 : 6
#9 MICELLI Niclas
Podajalci:
#5 WANDALLER Anton, #10 GRITZNIG Lucas
38:28
Izključitev
VSV
2 min
#14 SEIWALD Florian
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 38:28 - 40:28 ]
42:49
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:49 - 44:49 ]
42:49
Izključitev
VSV
2 min
#6 ERLACHER Louis Sky
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:49 - 44:49 ]
47:47
Izključitev
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:47 - 49:47 ]
47:47
Izključitev
VSV
2 min
#8 KUSTERNIG Luca
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:47 - 49:47 ]
50:35
Gol
BLE
2 : 6
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
Podajalci:
#11 GOLUB Tomaž
52:05
Gol
VSV
2 : 7
#10 GRITZNIG Lucas
Podajalci:
#9 MICELLI Niclas
53:55
Izključitev
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:55 - 55:55 ]
53:55
Izključitev
VSV
2 min
#14 SEIWALD Florian
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:55 - 55:55 ]
54:00
Izstop vratarja
BLE
#33 KUDER Lan
54:00
Izstop vratarja
VSV
#1 HARDER Fabian

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#33
KUDER Lan
GK
-
-

#15
ČERNE Miha
P
-
-
#11
GOLUB Tomaž
LD
-
1
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
C
2
-
#67
JOVANOVIČ ŠORN Brin
RD
-
1
#5
KURALT Timon Izak
RW
-
-
#3
LAVRIH Maks
LD
-
-
#87
POLONČIČ Aljaž
P
-
-
#63
ŠIFRER Jakob
RW
-
-
#25
URBANČNIK Žan
P
-
-
#44
ZORMAN Urban
P
-
-
#16
ŽUN MARK
C
-
-

Trener: Gorazd HITI
Vodja moštva: Marko POLONČIČ

EC VSV

#
Ime
Poz
G
A
#1
HARDER Fabian
GK
-
-
#2
HOHENWARTER SODEK Elias
GK
-
-

#15
BAUMANN Maximilian
LW
1
1
#18
BLASCHITZ Felix
P
-
-
#25
DABRINGER Felix
RW
-
-
#6
ERLACHER Louis Sky
RW
-
-
#10
GRITZNIG Lucas
P
2
1
#8
KUSTERNIG Luca
RW
-
1
#9
MICELLI Niclas
P
2
2
#12
MOSER Nikolas
P
-
-
#14
SEIWALD Florian
C
1
1
#20
SINTSCHNIG Hanna (C)
LD
-
1
#4
STERN Maximilian (A)
LD
1
-
#24
USCHAN Timo
P
-
1
#5
WANDALLER Anton
P
-
1

Trener: Daniel KRONIG
Vodja moštva: STERN Christian, Gerndt ERLACHER

1 / 3

10:32
VSV
0 : 1
#10 GRITZNIG Lucas
Podajalci:
#9 MICELLI Niclas, #24 USCHAN Timo
11:21
VSV
0 : 2
#14 SEIWALD Florian
Podajalci:
#15 BAUMANN Maximilian
12:00
VSV
0 : 3
#4 STERN Maximilian
Podajalci:
#8 KUSTERNIG Luca, #20 SINTSCHNIG Hanna

2 / 3

18:08
VSV
0 : 4
#15 BAUMANN Maximilian
Podajalci:
#14 SEIWALD Florian
24:28
VSV
0 : 5
#9 MICELLI Niclas
(brez podaje)
26:57
BLE
1 : 5
#10 HROBAT PLEMELJ Bor (-1)
Podajalci:
#67 JOVANOVIČ ŠORN Brin

3 / 3

36:44
VSV
1 : 6
#9 MICELLI Niclas
Podajalci:
#5 WANDALLER Anton, #10 GRITZNIG Lucas
50:35
BLE
2 : 6
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
Podajalci:
#11 GOLUB Tomaž
52:05
VSV
2 : 7
#10 GRITZNIG Lucas
Podajalci:
#9 MICELLI Niclas

1 / 3

2 / 3

21:37
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 21:37 - 23:37 ]
25:30
BLE
2 min
#15 ČERNE Miha
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:30 - 27:30 ]

3 / 3

38:28
VSV
2 min
#14 SEIWALD Florian
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 38:28 - 40:28 ]
42:49
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:49 - 44:49 ]
42:49
VSV
2 min
#6 ERLACHER Louis Sky
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 42:49 - 44:49 ]
47:47
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:47 - 49:47 ]
47:47
VSV
2 min
#8 KUSTERNIG Luca
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:47 - 49:47 ]
53:55
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:55 - 55:55 ]
53:55
VSV
2 min
#14 SEIWALD Florian
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:55 - 55:55 ]

#33 KUDER Lan

TretjinaSOGGASVSSVS%
12932689,66 %
23223093,75 %
32021890,00 %
Skupaj8177491,36 %

#2 HOHENWARTER SODEK Elias

TretjinaSOGGASVSSVS%
1202100,00 %
21100,00 %
3-000,00 %
Skupaj31266,67 %

#1 HARDER Fabian

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2101100,00 %
361583,33 %
Skupaj71685,71 %