HK MK Bled : Team Jesenice 5:8 (0:1, 3:4, 2:3)

Strelci: 0:1 Brus (Berlisk, Ejup, 15.), 1:1 Kovačec (Potočnik Mi., 24.), 1:2 Stan (Sefič, Berlisk, 28.), 1:3 Berlisk (Sodja, Zajšek, 32.), 2:3 Tišov (Smirnov, Kaimel, 34.), 3:3 Kaimel (35.), 3:4 Berlisk (Brus, 38., SH1), 3:5 Sefič (Rajsar, 39., SH1), 4:5 Smirnov (Zor, 42.), 4:6 Dolinšek (Sodja, Berlisk, 49.), 4:7 Dolinšek (Brus, Sodja, 58.), 5:7 Smirnov (Burazin Te., 60.), 5:8 Zajšek (Jeklič, 60.)

Na Bledu so navijači videli pravi festival zadetkov, pa čeprav prva tretjina ni nakazovala, da bo na koncu doseženih skupaj kar 13 golov. Tako se je v prvem delu mreža zatresla le enkrat, v 15. minuti je domačega vratarja ugnal Miha Brus. V drugi tretjini pa je prišlo do prave goleade, skupaj je bilo doseženih kar sedem zadetkov. Blejci so uspeli prek Žige Kovačeca izenačiti, nato pa so Jeseničani ušli na dva gola prednosti, ko sta bila natančna Jure Stan in Nejc Berlisk. A hokejisti Bleda se niso predali, Gašper Tisov in Klemen Kaimel sta poskrbela, da je prišlo do novega izenačenja. Železarji so nato v manj kot minuti dosegli kar dva gola ob igralcu manj. V zadnjem delu igre se je domačim uspelo približati na zadetek zaostanka, nato pa so Jeseničani znova ušli na varno razdaljo.

Lustenau : Celje 8:2 (4:0, 2:1, 2:1)

Strelci: 1:0 Julkunen (Saarinen, Harand, 3.), 2:0 Harand (Auer, Slivnik, 10., PP1), 3:0 Hollendonner (Wilfan, Slivnik, 13.), 4:0 Wilfan (Auer, Schwendinger, 15.), 5:0 Hollendonner (Wilfan, Slivnik, 26.), 6:0 Schwendinger (Väkeväinen, 31.), 6:1 Kastelic (Jezovšek, 38., PP1), 7:1 Scheffknecht (Kutzer, Wilfan, 32., PP1), 7:2 Kolar (Planko, 48.), 8:2 Ofner (Schraven, Julkunen, 58.)

Celjani so na gostovanju v Lustenau že v prvi tretjini izgubili vse možnosti, da bi prišli do presenečenja. Levi so štirikrat premagali vratarja Luko Koštomaja, z doseganjem zadetkov pa so nadaljevali tudi v drugem delu igre in v 31. minuti vodili že s 6:0. Sedem minut kasneje so se med strelce vpisali tudi hokejisti iz knežjega mesta, med strelce se je vpisal Nejc Kastelic. V zadnji tretjini so domači dosegli še dva gola, drugega za Celje pa je dosegel Andrej Kolar.

Zell am See : Playboy Slavija 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)

Strelci: 1:0 Vala (Stefan, Rataj, 11.), 2:0 Vala (Rataj, 14.), 3:0 Rataj (Vala, Grosslerher, 19.), 3:1 Sotlar (Humar, Zagorc Pilko, 24.), 4:1 Rataj (Vala, Trummer, 35.), 5:1 Wilfan (Rataj, Dinhopel, 40.)

Zell am See si je dobršni del prednosti priigral že v prvi tretjini, ko je trikrat zatresel mrežo Slavije. Nezaustavljiv je bil dvojec Petr Vala – Igor Rataj. Prvi je v prvem delu igre dosegel dva gola in še enkrat podal, drugi pa je dvakrat podal in enkrat zadel. Rataj je na koncu sodeloval prav pri vseh golih na tekmi, Vala je v statistike vpisal štiri točke. Sicer pa je v drugi tretjini v 24. minuti Jure Sotlar vrnil Slavijo v igro, vendar je vratar Uroš Puš nato prejel še dva gola, ukanila sta ga Rataj in Wilfan.

Merano : Maribor 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)

Strelci: 1:0 Faggioni (Grandi, Beber, 11., PP1), 2:0 Fabris (Desmet, Plankl, 17., PP1), 2:1 Štebih (Vinčec, Kuzman, 23.), 3:1 Desmet (Fabris, Laliberte, 24., PP1), Plankl (Fabris, Laliberte, 26.), 5:2 Ogrizek (Sotlar, Nemeček, 47., SH1), 6:2 Plankl (Delladio, Laliberte, 55., PP2)

Mariborčane so na gostovanje pri Meranu pokopale izključitve. V prvi tretjini so oba zadetka prejeli ob igralcu manj na ledu. V drugem delu igre so se prek Luke Štebiha vrnili v igro, nato pa v 24. minuti prejeli še tretji gol, ko so imeli igralca manj na ledu. Domačim hokejistom je v tem delu igre uspelo še dvakrat premagati mariborskega vratarja. V tretji tretjini je Aljaž Ogrizek zadel v polno ob igralcu manj, Franz Josef Plankl pa je na 6:2 povišal ob dveh igralcih več na ledu. To je bil tudi končni rezultat srečanja.