SKHL Crvena Zvezda - IHL - Mladinci U18 18/19

Končnica


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG


Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
130KRSTIĆ Dušan141213412291.04224:003.2100:00
21BEATON Neil24413790.2460:004.0000:00
325AVRAMOVIĆ Aleksandar215745139487.36934:373.6604:00
42RADOJIČIĆ Andrej55221777.2748:086.2300:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
115DRAGOVIĆ Marko2117213841
228POPOVIĆ Mateja1613122563
319VDOVIĆ Strahinja1912102233
44PEJČIĆ Lazar21691520
53MLADENOVIĆ Marko21771440
610GVOZDENOVIĆ Aleksa21741110
721MARINKOVIĆ Vasilije1752720
820MITROVIĆ Igor724610
914RANKOVIĆ Mateja2124600
1022GOLUBOVIĆ Momčilo2011200
1124KRAVLJANAC Vuk210100
1216SAVIĆ Vuk410100
1327ŠALJIĆ Vuk201100
149DINIĆ Matija501100
1522AJDUKOVIĆ Pavle000000
1621STANKOVIĆ Sava000000
17MILIKIĆ Petar000000
1817VUKOVIĆ Dušan000000
194MILOŠEVIĆ Mateja000000
2013STOJANOV Vojin000000
2113JOVANOVIĆ Relja000000
223STAMATOVIĆ Vuk000000
239KOVAČEVIĆ Nikola000000
2421GOLDNER Ivan000000
25PETROVIĆ Marko000000
265SIMOVIĆ Miloš000000
273PETROVIĆ Aleksa000000
2812NEŠIĆ Nenad000000
29JANKOVIČ Stefan000000
3018GAKOVIĆ Nikko200000
3118BOGDANOVIĆ Antonije200000
3223NIKOLIĆ Vuk300000
3326NIKOLIĆ Matija300000
3414STOJANOVIĆ Pavle300000
355MILOSAVLJEVIĆ Bogdan1800000
365SIMIĆ Petar1800000
3717ĐERIĆ Mateja1800000
386JEREMIĆ Antonije2000000


Zadnji izidi

#81, 24.02.2019, 08:00, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HK Slavija Junior
#39, 23.02.2019, 18:30, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HK Slavija Junior
#51, 21.02.2019, 14:00, Dvorana Tivoli

SKHL Crvena Zvezda

Hk SŽ Olimpija
#27, 20.02.2019, 17:45, Dvorana Tivoli

SKHL Crvena Zvezda

Hk SŽ Olimpija
#77, 17.02.2019, -, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HD Hidria Jesenice
#6, 04.02.2019, 12:45, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

SKHL Crvena Zvezda
#72, 03.02.2019, 18:00, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

SKHL Crvena Zvezda
#53, 30.12.2018, 11:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

SKHL Crvena Zvezda
#11, 29.12.2018, 20:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

SKHL Crvena Zvezda
#69, 23.12.2018, 14:15, Dvorana Bled

HK MK Bled

SKHL Crvena Zvezda
#3, 22.12.2018, 19:00, Dvorana Bled

HK MK Bled

SKHL Crvena Zvezda
#45, 02.12.2018, 16:00, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HK MK Bled
#24, 01.12.2018, 18:00, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HK MK Bled
#40, 25.11.2018, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

SKHL Crvena Zvezda
#73, 24.11.2018, 18:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

SKHL Crvena Zvezda
#35, 18.11.2018, 12:15, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

SKHL Crvena Zvezda
#83, 17.11.2018, 14:00, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

SKHL Crvena Zvezda
#18, 21.10.2018, 13:45, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

SKHL Crvena Zvezda
#63, 20.10.2018, 15:30, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

SKHL Crvena Zvezda
#64, 14.10.2018, -, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HDK Maribor
#19, 13.10.2018, 18:20, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HDK Maribor
#56, 07.10.2018, 15:50, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

Hk Triglav
#14, 06.10.2018, 18:30, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

Hk Triglav
#29, 02.10.2018, 11:30, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HD Hidria Jesenice




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled