Tekmovanje: DP Člani 20/21
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 15
Datum: 13.10.2020
Čas: 20:00
Gledalcev: 50

Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEDIGROSS
Zapisnikar: SUKA Urban
Časomerilec: SUKA Kaltrina

HK SŽ Olimpija (HKO)

2 : 0
( 1:0, 1:0, 0:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
04:32
Izključitev
SLJ
2 min
#16 ČAVLOVIĆ Niko, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 04:32 - 06:32 ]
06:38
Gol (GWG)
HKO
1 : 0
#68 OREHEK Janez, podaja #12 SIMŠIČ Nik, #29 ROPRET Anže
08:27
Izključitev
HKO
2 min
#8 ŽEŽELJ Gregor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:27 - 10:27 ]
10:06
Izključitev
SLJ
2 min
#19 TRUDEN Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 10:06 - 12:06 ]

2 / 3

25:49
Gol
HKO
2 : 0
#7 ZORKO Luka, podaja #33 SOTLAR Jure, #29 ROPRET Anže
31:23
Izključitev
SLJ
2 min
#12 ŠUBIC Matjaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:23 - 33:23 ]
31:51
Izključitev
HKO
2 min
#29 ROPRET Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 31:51 - 33:51 ]
35:29
Izključitev
HKO
2 min
#6 ŠTEBIH Miha, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 35:29 - 37:29 ]
36:48
Izključitev
HKO
2 min
#4 ZIBELNIK Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:48 - 38:48 ]

3 / 3

49:51
Izključitev
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej, MISC (Disciplinska kazen) [ 49:51 - 51:51 ]
49:51
Izključitev
HKO
2 min
#33 SOTLAR Jure, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 49:51 - 51:51 ]
51:01
Izključitev
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:01 - 53:01 ]
53:18
Izključitev
HKO
2 min
#88 ZAJC Miha, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 53:18 - 55:18 ]
54:41
Izključitev
HKO
2 min
#4 ZIBELNIK Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:41 - 56:41 ]
54:41
Izključitev
HKO
2 min
#4 ZIBELNIK Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:41 - 58:41 ]
54:41
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:41 - 56:41 ]
54:41
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:41 - 58:41 ]
56:13
Izključitev
SLJ
2 min
#23 ČERNE Juš, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 56:13 - 58:13 ]
59:06
Izključitev
HKO
2 min
#8 ŽEŽELJ Gregor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:06 - 60:00 ]
59:06
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
60:00
Izstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#90
KAVČIČ Nal
GK
-
-
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
-
#71
BRUS Nejc
D
-
-
#91
ČIMŽAR Tadej
F
-
-
#11
ILIČ Urh
P
-
-
#17
LOGAR Miha
D
-
-
#25
MEHLE Žiga
F
-
-
#68
OREHEK Janez
F
1
-
#29
ROPRET Anže
F
-
2
#10
SEVER Mark
F
-
-
#12
SIMŠIČ Nik
C
-
1
#33
SOTLAR Jure
RW
-
1
#6
ŠTEBIH Miha
D
-
-
#97
ULAMEC Luka
F
-
-
#88
ZAJC Miha
F
-
-
#8
ŽEŽELJ Gregor
F
-
-
#4
ZIBELNIK Andraž
D
-
-
#7
ZORKO Luka
D
1
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#33
KOLIN Luka
GK
-
-
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#11
BEBEK Ante
F
-
-
#10
BERIČIČ Miha
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#16
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#27
GORŠE Enes
F
-
-
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž
D
-
-
#14
LAMPIČ Nik
F
-
-
#2
MANDIĆ Roko
D
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#77
PUŠENJAK Jan (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
-
-
#12
ŠUBIC Matjaž
F
-
-
#19
TRUDEN Nik (A)
F
-
-
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#97
ZAGORC Jošt
D
-
-

1 / 3

06:38
HKO
1 : 0
#68 OREHEK Janez, podaja #12 SIMŠIČ Nik, #29 ROPRET Anže

2 / 3

25:49
HKO
2 : 0
#7 ZORKO Luka, podaja #33 SOTLAR Jure, #29 ROPRET Anže

3 / 3

1 / 3

04:32
SLJ
2 min
#16 ČAVLOVIĆ Niko, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 04:32 - 06:32 ]
08:27
HKO
2 min
#8 ŽEŽELJ Gregor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:27 - 10:27 ]
10:06
SLJ
2 min
#19 TRUDEN Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 10:06 - 12:06 ]

2 / 3

31:23
SLJ
2 min
#12 ŠUBIC Matjaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 31:23 - 33:23 ]
31:51
HKO
2 min
#29 ROPRET Anže, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 31:51 - 33:51 ]
35:29
HKO
2 min
#6 ŠTEBIH Miha, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 35:29 - 37:29 ]
36:48
HKO
2 min
#4 ZIBELNIK Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 36:48 - 38:48 ]

3 / 3

49:51
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej, MISC (Disciplinska kazen) [ 49:51 - 51:51 ]
49:51
HKO
2 min
#33 SOTLAR Jure, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 49:51 - 51:51 ]
51:01
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 51:01 - 53:01 ]
53:18
HKO
2 min
#88 ZAJC Miha, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 53:18 - 55:18 ]
54:41
HKO
2 min
#4 ZIBELNIK Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:41 - 56:41 ]
54:41
HKO
2 min
#4 ZIBELNIK Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:41 - 58:41 ]
54:41
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:41 - 56:41 ]
54:41
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:41 - 58:41 ]
56:13
SLJ
2 min
#23 ČERNE Juš, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 56:13 - 58:13 ]
59:06
HKO
2 min
#8 ŽEŽELJ Gregor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 59:06 - 60:00 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled