Tekmovanje: 4NT U18
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 6
Datum: 08.02.2020
Čas: 15:30
Gledalcev: /

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

SLOVENIJA U18 (SLO)

3 : 4 *
( 0:1, 3:1, 0:1, 0:0 )

Italija U 18 (ITA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLO
#25 Panjtar Gašper
00:00
Vstop vratarja
ITA
#1 Felicetti Marco
04:03
Izključitev
ITA
2 min
#15 Colli Alberto, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 04:03 - 06:03 ]
17:50
Gol
ITA
0 : 1
#13 Galimberti Thomas, podaja #24 Zanetti Marco
19:23
Izključitev
ITA
2 min
#11 Zerbetto Gabriel, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 19:23 - 20:38 ]

2 / 3

20:38
Gol
SLO
1 : 1
#19 Török Matic, podaja #15 Sojer Mark, #24 Dolinar Tim
21:20
Izključitev
SLO
2 min
#10 Sojer Tom, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 21:20 - 23:20 ]
29:09
Gol
ITA
1 : 2
#13 Galimberti Thomas, podaja #14 Mair Markus
29:22
Izključitev
ITA
2 min
#5 Bertin Simone, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 29:22 - 29:50 ]
29:50
Gol
SLO
2 : 2
#21 Brodnik Nal, podaja #14 Čosić Jan (+1)
32:00
Izključitev
ITA
2 min
#23 Ramoser Lion, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 32:00 - 33:18 ]
33:18
Gol
SLO
3 : 2
#13 Mahkovec Marcel (+1)
33:41
Izključitev
SLO
2 min
#14 Čosić Jan, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 33:41 - 35:41 ]

3 / 3

43:00
Gol
ITA
3 : 3
#7 Segafredo Alessandro, podaja #24 Zanetti Marco, #13 Galimberti Thomas
49:11
Izključitev
SLO
2 min
#12 Gomboc Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:11 - 51:11 ]
49:11
Izključitev
SLO
10 min
#12 Gomboc Luka, MISC (Disciplinska kazen) [ 51:11 - 61:11 ]
49:11
Izključitev
ITA
2 min
#15 Colli Alberto, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:11 - 51:11 ]
51:44
Izključitev
ITA
2 min
#16 Dadie Simone, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 51:44 - 53:44 ]
51:44
Izključitev
ITA
10 min
#16 Dadie Simone, MISC (Disciplinska kazen) [ 53:44 - 63:44 ]
55:14
Izključitev
SLO
0 min
#4 Fartek Filip, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 55:14 - 55:14 ]
58:20
Izključitev
ITA
2 min
#18 Salvai Tommaso, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 58:20 - 60:20 ]
60:00
Izstop vratarja
SLO
#25 Panjtar Gašper
60:00
Izstop vratarja
ITA
#1 Felicetti Marco

Podaljšek

65:00
Gol (GWG)
ITA
3 : 4
#7 Segafredo Alessandro (PS)

SLOVENIJA U18

#
Ime
Poz
G
A
#1
Pančur Timotej
GK
-
-
#25
Panjtar Gašper
GK
-
-

#21
Brodnik Nal
P
1
-
#23
Burgar Nejc
P
-
-
#14
Čosić Jan
P
-
1
#24
Dolinar Tim (A)
P
-
1
#4
Fartek Filip
P
-
-
#12
Gomboc Luka
P
-
-
#2
Greif Jakob
P
-
-
#9
Klančar Mark
P
-
-
#13
Mahkovec Marcel
P
1
-
#22
Ogrinc Luka
P
-
-
#18
Povše Jure
P
-
-
#6
Pratneker Hatič Nik
P
-
-
#5
Pretnar Aljoša
P
-
-
#11
Skerlep Gašper
P
-
-
#15
Sojer Mark (C)
P
-
1
#10
Sojer Tom
P
-
-
#16
Stan Jakob
P
-
-
#19
Török Matic (A)
P
1
-
#7
Vodlan Luka
P
-
-
#8
Zupan Andraž
P
-
-

Italija U 18

#
Ime
Poz
G
A
#1
Felicetti Marco
GK
-
-
#20
Rohregger Samuel
GK
-
-

#5
Bertin Simone
D
-
-
#15
Colli Alberto
D
-
-
#16
Dadie Simone
P
-
-
#9
Della Giacoma Fabian
D
-
-
#13
Galimberti Thomas
P
2
1
#2
Gschnitzer Johannes
D
-
-
#14
Mair Markus
P
-
1
#3
Malaj Davit
D
-
-
#17
Messner Leo (A)
P
-
-
#12
Prast Lakob
P
-
-
#23
Ramoser Lion
P
-
-
#18
Salvai Tommaso
P
-
-
#19
Scelfo Lorenzo
P
-
-
#8
Schöpfer Jonas
D
-
-
#7
Segafredo Alessandro
P
2
-
#4
Soppelsa Francesco
P
-
-
#24
Zanetti Marco
P
-
2
#11
Zerbetto Gabriel (C)
P
-
-

1 / 3

17:50
ITA
0 : 1
#13 Galimberti Thomas, podaja #24 Zanetti Marco

2 / 3

20:38
SLO
1 : 1
#19 Török Matic, podaja #15 Sojer Mark, #24 Dolinar Tim
29:09
ITA
1 : 2
#13 Galimberti Thomas, podaja #14 Mair Markus
29:50
SLO
2 : 2
#21 Brodnik Nal, podaja #14 Čosić Jan (+1)
33:18
SLO
3 : 2
#13 Mahkovec Marcel (+1)

3 / 3

43:00
ITA
3 : 3
#7 Segafredo Alessandro, podaja #24 Zanetti Marco, #13 Galimberti Thomas

Podaljšek

65:00
ITA
3 : 4
#7 Segafredo Alessandro (PS)

1 / 3

04:03
ITA
2 min
#15 Colli Alberto, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 04:03 - 06:03 ]
19:23
ITA
2 min
#11 Zerbetto Gabriel, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 19:23 - 20:38 ]

2 / 3

21:20
SLO
2 min
#10 Sojer Tom, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 21:20 - 23:20 ]
29:22
ITA
2 min
#5 Bertin Simone, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 29:22 - 29:50 ]
32:00
ITA
2 min
#23 Ramoser Lion, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 32:00 - 33:18 ]
33:41
SLO
2 min
#14 Čosić Jan, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 33:41 - 35:41 ]

3 / 3

49:11
SLO
2 min
#12 Gomboc Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:11 - 51:11 ]
49:11
SLO
10 min
#12 Gomboc Luka, MISC (Disciplinska kazen) [ 51:11 - 61:11 ]
49:11
ITA
2 min
#15 Colli Alberto, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:11 - 51:11 ]
51:44
ITA
2 min
#16 Dadie Simone, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 51:44 - 53:44 ]
51:44
ITA
10 min
#16 Dadie Simone, MISC (Disciplinska kazen) [ 53:44 - 63:44 ]
55:14
SLO
0 min
#4 Fartek Filip, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 55:14 - 55:14 ]
58:20
ITA
2 min
#18 Salvai Tommaso, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 58:20 - 60:20 ]

Podaljšek

Rezultat
Izvajalec
Vratar
0 : 1
#16 Dadie Simone (ITA)
#25 Panjtar Gašper (SLO)
0 : 1
#19 Török Matic (SLO)
#1 Felicetti Marco (ITA)
0 : 1
#13 Galimberti Thomas (ITA)
#25 Panjtar Gašper (SLO)
0 : 1
#13 Mahkovec Marcel (SLO)
#1 Felicetti Marco (ITA)
0 : 2
#7 Segafredo Alessandro (ITA)
#25 Panjtar Gašper (SLO)
1 : 2
#23 Burgar Nejc (SLO)
#1 Felicetti Marco (ITA)
1 : 2
#12 Prast Lakob (ITA)
#25 Panjtar Gašper (SLO)
1 : 2
#15 Sojer Mark (SLO)
#1 Felicetti Marco (ITA)
1 : 2
#11 Zerbetto Gabriel (ITA)
#25 Panjtar Gašper (SLO)
2 : 2
#21 Brodnik Nal (SLO)
#1 Felicetti Marco (ITA)
2 : 2
#23 Burgar Nejc (SLO)
#1 Felicetti Marco (ITA)
2 : 2
#17 Messner Leo (ITA)
#25 Panjtar Gašper (SLO)
2 : 2
#21 Brodnik Nal (SLO)
#1 Felicetti Marco (ITA)
2 : 3
#7 Segafredo Alessandro (ITA)
#25 Panjtar Gašper (SLO)




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled