Tekmovanje: 4NT U18
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 5
Datum: 08.02.2020
Čas: 12:00
Gledalcev: /

Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: STAN LUKA

Madžarska U 18 (HUN)

5 : 4 *
( 2:2, 2:0, 0:2, 1:0 )

Francija U 18 (FRA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HUN
#1 Antek Tamas
00:00
Vstop vratarja
FRA
#25 Caubet Tonin
00:17
Izključitev
FRA
2 min
#9 Bourguoin Donker Matt, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 00:17 - 00:46 ]
00:46
Gol
HUN
1 : 0
#6 Molnar Gergo, podaja #8 Tornyai Matyas, #16 Galajda Zsombor (+1)
04:51
Gol
FRA
1 : 1
#18 Gueurif Theo, podaja #21 Simonsen Tomas, #22 Navarro Emmanuel
06:58
Izključitev
FRA
2 min
#13 Herve Jordan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:58 - 08:58 ]
11:46
Izključitev
HUN
2 min
#16 Galajda Zsombor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:46 - 11:51 ]
11:51
Gol
FRA
1 : 2
#21 Simonsen Tomas, podaja #15 Esipov Ivan, #22 Navarro Emmanuel (+1)
18:40
Gol
HUN
2 : 2
#9 Ambrus Csongor, podaja #5 Mayer Martin, #13 Farkas Istvan Tamas

2 / 3

21:05
Izključitev
FRA
2 min
#4 Lesage Leo, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 21:05 - 22:25 ]
22:25
Gol
HUN
3 : 2
#2 Csollak Marko, podaja #16 Galajda Zsombor (+1)
26:30
Izključitev
HUN
2 min
#21 Molnar Balint, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 26:30 - 28:30 ]
34:37
Izključitev
HUN
2 min
#13 Farkas Istvan Tamas, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 34:37 - 36:37 ]
34:58
Izključitev
FRA
2 min
#4 Lesage Leo, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 34:58 - 36:57 ]
36:57
Gol
HUN
4 : 2
#14 Fekete Alex, podaja #18 Mattyasovszky Gergely (+1)
38:13
Izključitev
HUN
2 min
#10 Antal Norbert Bendeguz, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:13 - 40:13 ]
39:04
Izključitev
HUN
2 min
#18 Mattyasovszky Gergely, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:04 - 41:04 ]

3 / 3

42:34
Gol
FRA
4 : 3
#24 Limtong Sayam, podaja #13 Herve Jordan, #11 Carry Enzo
53:30
Izključitev
FRA
2 min
#18 Gueurif Theo, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 53:30 - 55:30 ]
56:51
Izključitev
HUN
2 min
#14 Fekete Alex, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 56:51 - 58:32 ]
58:32
Gol
FRA
4 : 4
#9 Bourguoin Donker Matt, podaja #21 Simonsen Tomas, #18 Gueurif Theo (+1)
60:00
Izstop vratarja
HUN
#1 Antek Tamas
60:00
Izstop vratarja
FRA
#25 Caubet Tonin

Podaljšek

63:51
Gol (GWG)
HUN
5 : 4
#13 Farkas Istvan Tamas, podaja #7 Ortenszky Tamas

Madžarska U 18

#
Ime
Poz
G
A
#1
Antek Tamas
GK
-
-
#20
Berg Mate
GK
-
-

#9
Ambrus Csongor
P
1
-
#10
Antal Norbert Bendeguz
P
-
-
#24
Banga Nandor
P
-
-
#12
Bartok Andras
P
-
-
#2
Csollak Marko
D
1
-
#13
Farkas Istvan Tamas
P
1
1
#14
Fekete Alex
P
1
-
#15
Gal Zsombor
P
-
-
#16
Galajda Zsombor
P
-
2
#3
Jakabfy Samuel
D
-
-
#17
Kecel Meszaros Matyas
P
-
-
#4
Koger Balazs
P
-
-
#18
Mattyasovszky Gergely
P
-
1
#5
Mayer Martin
D
-
1
#21
Molnar Balint
P
-
-
#6
Molnar Gergo
D
1
-
#7
Ortenszky Tamas
D
-
1
#22
Strenk Oliver
P
-
-
#8
Tornyai Matyas
D
-
1
#23
Toth Tamas
P
-
-

Francija U 18

#
Ime
Poz
G
A
#25
Caubet Tonin
GK
-
-
#1
Makeev Maxime
GK
-
-

#3
Baril Leonard
D
-
-
#7
Bosq Jules
D
-
-
#9
Bourguoin Donker Matt
D
1
-
#11
Carry Enzo
P
-
1
#17
Chattelard Mathis
P
-
-
#16
Corvez Maxime
D
-
-
#23
Dair Flavian
P
-
-
#8
Delmas Loris
P
-
-
#2
Dogemont Alexis
D
-
-
#15
Esipov Ivan
D
-
1
#18
Gueurif Theo
P
1
1
#13
Herve Jordan
P
-
1
#10
Kebets Konstantin
P
-
-
#12
Larroque Arthur
D
-
-
#4
Lesage Leo
P
-
-
#24
Limtong Sayam
P
1
-
#22
Navarro Emmanuel
P
-
2
#5
Orlov Maxime
P
-
-
#21
Simonsen Tomas
P
1
2
#14
Tomasino Quentin
P
-
-

1 / 3

00:46
HUN
1 : 0
#6 Molnar Gergo, podaja #8 Tornyai Matyas, #16 Galajda Zsombor (+1)
04:51
FRA
1 : 1
#18 Gueurif Theo, podaja #21 Simonsen Tomas, #22 Navarro Emmanuel
11:51
FRA
1 : 2
#21 Simonsen Tomas, podaja #15 Esipov Ivan, #22 Navarro Emmanuel (+1)
18:40
HUN
2 : 2
#9 Ambrus Csongor, podaja #5 Mayer Martin, #13 Farkas Istvan Tamas

2 / 3

22:25
HUN
3 : 2
#2 Csollak Marko, podaja #16 Galajda Zsombor (+1)
36:57
HUN
4 : 2
#14 Fekete Alex, podaja #18 Mattyasovszky Gergely (+1)

3 / 3

42:34
FRA
4 : 3
#24 Limtong Sayam, podaja #13 Herve Jordan, #11 Carry Enzo
58:32
FRA
4 : 4
#9 Bourguoin Donker Matt, podaja #21 Simonsen Tomas, #18 Gueurif Theo (+1)

Podaljšek

63:51
HUN
5 : 4
#13 Farkas Istvan Tamas, podaja #7 Ortenszky Tamas

1 / 3

00:17
FRA
2 min
#9 Bourguoin Donker Matt, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 00:17 - 00:46 ]
06:58
FRA
2 min
#13 Herve Jordan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 06:58 - 08:58 ]
11:46
HUN
2 min
#16 Galajda Zsombor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:46 - 11:51 ]

2 / 3

21:05
FRA
2 min
#4 Lesage Leo, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 21:05 - 22:25 ]
26:30
HUN
2 min
#21 Molnar Balint, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 26:30 - 28:30 ]
34:37
HUN
2 min
#13 Farkas Istvan Tamas, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 34:37 - 36:37 ]
34:58
FRA
2 min
#4 Lesage Leo, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 34:58 - 36:57 ]
38:13
HUN
2 min
#10 Antal Norbert Bendeguz, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:13 - 40:13 ]
39:04
HUN
2 min
#18 Mattyasovszky Gergely, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:04 - 41:04 ]

3 / 3

53:30
FRA
2 min
#18 Gueurif Theo, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 53:30 - 55:30 ]
56:51
HUN
2 min
#14 Fekete Alex, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 56:51 - 58:32 ]

Podaljšek





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled