Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 87
Datum: 18.01.2020
Čas: 13:15
Gledalcev: 37

Linjski sodnik: BERGANT Anže
Linjski sodnik: LEBEN Jan
Kontrolor: ROZMAN Zoran
Zdravstvena oskrba: TRUHAČEV Urška
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

7 : 2
( 3:2, 4:0, 0:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
04:30
Gol
SLJ
0 : 1
#12 PREDALIČ Jaka
06:50
Gol
SLJ
0 : 2
#5 STARAŠINIČ Jurij, podaja #81 GOLOB Nejc
06:56
Gol
HDJ
1 : 2
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #17 BIZJAK Martin
08:53
Gol
HDJ
2 : 2
#3 RAVNIK Svit, podaja #7 SMUKAVEC Bert
09:51
Gol (GWG)
HDJ
3 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #19 MLAKAR Tevž
16:43
Izključitev
SLJ
2 min
#7 VRESK Žan, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 16:43 - 18:43 ]

2 / 3

18:56
Gol
HDJ
4 : 2
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž
20:05
Izključitev
HDJ
2 min
#5 KOBAL Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 20:05 - 22:05 ]
20:30
Gol
HDJ
5 : 2
#3 RAVNIK Svit, podaja #9 KLINAR Jaka (-1)
23:39
Gol
HDJ
6 : 2
#17 BIZJAK Martin
24:44
Izključitev
SLJ
2 min
#55 KONČINA Jakob, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 24:44 - 25:04 ]
25:04
Gol
HDJ
7 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #19 MLAKAR Tevž (+1)
25:04
Vstop vratarja
SLJ
#1 BULC Leonard
25:04
Izstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
26:33
Vstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
26:33
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej

3 / 3

42:42
Izključitev
HDJ
2 min
#17 BIZJAK Martin, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 42:42 - 44:42 ]
46:47
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PREDALIČ Jaka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:47 - 48:47 ]
47:58
Izključitev
SLJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #99 CVELBAR Enej [ 47:58 - 49:58 ]
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 BALDERMAN Aljaž
54:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 BULC Leonard

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
1
1
#15
DOLENC Nejc
P
-
-
#14
FARTEK Toni
LW
1
-
#24
GREGORIČ Aljaž (A)
RW
2
1
#20
HAFNER Tadej
P
-
-
#9
KLINAR Jaka
P
-
1
#5
KOBAL Nik
LD
-
-
#21
KORBAR Jakob
F
-
-
#11
MAUČEC ŠUVAK Lan
P
-
-
#19
MLAKAR Tevž (C)
D
-
2
#12
PLANINŠEK Luka (A)
C
1
-
#3
RAVNIK Svit
RW
2
-
#13
REBOLJ Erazem
D
-
-
#7
SMUKAVEC Bert
RD
-
1
#8
ŠTURM Nik
C
-
-
#6
TOPALOVIČ Benjamin
C
-
-
#23
ŽIGON Jan
LW
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BULC Leonard
GK
-
-
#2
KRUŠEC URBANC Urh Ruben
GK
-
-

#26
BREZNIK Janez
P
-
-
#9
BURJAK Timon
LW
-
-
#99
CVELBAR Enej
P
-
-
#29
ERŽENIČNIK Gal
P
-
-
#81
GOLOB Nejc
F
-
1
#11
HRIBAR Svit
P
-
-
#41
HUTAR Jan
P
-
-
#77
JANEŽIČ Marko
P
-
-
#55
KONČINA Jakob
D
-
-
#12
PREDALIČ Jaka
F
1
-
#5
STARAŠINIČ Jurij
D
1
-
#23
VERBIČ Jakob
P
-
-
#17
VOLAJ Lenart
F
-
-
#7
VRESK Žan
F
-
-

1 / 3

04:30
SLJ
0 : 1
#12 PREDALIČ Jaka
06:50
SLJ
0 : 2
#5 STARAŠINIČ Jurij, podaja #81 GOLOB Nejc
06:56
HDJ
1 : 2
#12 PLANINŠEK Luka, podaja #17 BIZJAK Martin
08:53
HDJ
2 : 2
#3 RAVNIK Svit, podaja #7 SMUKAVEC Bert
09:51
HDJ
3 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #19 MLAKAR Tevž

2 / 3

18:56
HDJ
4 : 2
#14 FARTEK Toni, podaja #24 GREGORIČ Aljaž
20:30
HDJ
5 : 2
#3 RAVNIK Svit, podaja #9 KLINAR Jaka (-1)
23:39
HDJ
6 : 2
#17 BIZJAK Martin
25:04
HDJ
7 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #19 MLAKAR Tevž (+1)

3 / 3

1 / 3

16:43
SLJ
2 min
#7 VRESK Žan, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 16:43 - 18:43 ]

2 / 3

20:05
HDJ
2 min
#5 KOBAL Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 20:05 - 22:05 ]
24:44
SLJ
2 min
#55 KONČINA Jakob, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 24:44 - 25:04 ]

3 / 3

42:42
HDJ
2 min
#17 BIZJAK Martin, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 42:42 - 44:42 ]
46:47
SLJ
2 min
#12 PREDALIČ Jaka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:47 - 48:47 ]
47:58
SLJ
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #99 CVELBAR Enej [ 47:58 - 49:58 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled