Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Velesajam
Št. tekme: 59
Datum: 30.11.2019
Čas: 17:30
Gledalcev: 38

Sodnik: GROZAJ Tomislav
Sodnik: SAKOVIĆ Marko
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Beljo Natalija
Zapisnikar: Sabolić Luka
Časomerilec: Sertić Žarko

Team Zagreb (TZG)

0 : 5
( 0:4, 0:1, 0:0 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TZG
#1 SLADE Nikša
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
01:17
Gol (GWG)
HKO
0 : 1
#22 KURBOS Valentin Val
02:03
Gol
HKO
0 : 2
#7 CERJAK Jernej, podaja #22 KURBOS Valentin Val
03:46
Gol
HKO
0 : 3
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #16 ROGL Oskar
04:28
Gol
HKO
0 : 4
#7 CERJAK Jernej, podaja #22 KURBOS Valentin Val
09:55
Izključitev
HKO
2 min
#22 KURBOS Valentin Val, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 09:55 - 11:55 ]
15:33
Izključitev
TZG
2 min
#16 ZLATAR Marko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:33 - 17:33 ]

2 / 3

24:22
Izključitev
TZG
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #21 ŠIMAC Ante [ 24:22 - 26:22 ]
27:47
Gol
HKO
0 : 5
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #16 ROGL Oskar, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
28:01
Izključitev
HKO
2 min
#22 KURBOS Valentin Val, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 28:01 - 30:01 ]
30:41
Vstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor
30:41
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
34:18
Izključitev
HKO
2 min
#19 LAVRIH Samo, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:18 - 36:18 ]
34:47
Izključitev
TZG
2 min
#17 BELJO Hrvoje, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:47 - 36:47 ]
34:47
Izključitev
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:47 - 36:47 ]
36:00
Vstop vratarja
TZG
#12 JURIN Borna
36:00
Izstop vratarja
TZG
#1 SLADE Nikša

3 / 3

39:26
Izključitev
HKO
2 min
#18 HUČ Julijan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:26 - 41:26 ]
44:59
Izključitev
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:59 - 46:59 ]
48:13
Izključitev
TZG
2 min
#9 ROŽMAN Roko, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica), kazen prestaja #7 ŠVARC Simon [ 48:13 - 50:13 ]
48:13
Izključitev
TZG
10 min
#9 ROŽMAN Roko, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 50:13 - 54:00 ]
49:02
Izključitev
TZG
2 min
#16 ZLATAR Marko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 49:02 - 51:02 ]
54:00
Izstop vratarja
TZG
#12 JURIN Borna
54:00
Izstop vratarja
HKO
#1 EBNER Bor

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#12
JURIN Borna
GK
-
-
#1
SLADE Nikša
GK
-
-

#17
BELJO Hrvoje (C)
D
-
-
#5
DASOVIĆ Fran
F
-
-
#25
DEBELIĆ Roko
F
-
-
#10
FERENČINA David
F
-
-
#6
GROŠIĆ Ivan
F
-
-
#23
HRVOJ Tin
F
-
-
#14
KEŠINA Šimun
F
-
-
#19
KOMUŠANAC Matej
D
-
-
#13
MAROJEVIĆ Patrik (A)
D
-
-
#4
PINTUR Mateo
D
-
-
#22
PIRŠER Lukas
D
-
-
#24
PRANJIĆ Teo
F
-
-
#9
ROŽMAN Roko
F
-
-
#21
ŠIMAC Ante
D
-
-
#3
ŠIMUNKOVIĆ Bartol
F
-
-
#8
SITAR Niko
D
-
-
#15
SOLDO Andrija
F
-
-
#11
ŠTEFANAC Jan
D
-
-
#7
ŠVARC Simon
F
-
-
#16
ZLATAR Marko
F
-
-

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#8
BAN KOSELJ Nik
P
-
-
#21
BOGOMOLEC Tai
P
-
-
#7
CERJAK Jernej
D
2
-
#18
HUČ Julijan
D
-
-
#22
KURBOS Valentin Val
F
1
2
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
-
2
#16
ROGL Oskar
F
-
2
#12
ROŽIČ Martin
P
-
-
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
2
-
#14
TROBIŠ Marko
P
-
-
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
-
-

1 / 3

01:17
HKO
0 : 1
#22 KURBOS Valentin Val
02:03
HKO
0 : 2
#7 CERJAK Jernej, podaja #22 KURBOS Valentin Val
03:46
HKO
0 : 3
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #16 ROGL Oskar
04:28
HKO
0 : 4
#7 CERJAK Jernej, podaja #22 KURBOS Valentin Val

2 / 3

27:47
HKO
0 : 5
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #16 ROGL Oskar, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

1 / 3

09:55
HKO
2 min
#22 KURBOS Valentin Val, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 09:55 - 11:55 ]
15:33
TZG
2 min
#16 ZLATAR Marko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:33 - 17:33 ]

2 / 3

24:22
TZG
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #21 ŠIMAC Ante [ 24:22 - 26:22 ]
28:01
HKO
2 min
#22 KURBOS Valentin Val, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 28:01 - 30:01 ]
34:18
HKO
2 min
#19 LAVRIH Samo, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 34:18 - 36:18 ]
34:47
TZG
2 min
#17 BELJO Hrvoje, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:47 - 36:47 ]
34:47
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:47 - 36:47 ]

3 / 3

39:26
HKO
2 min
#18 HUČ Julijan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 39:26 - 41:26 ]
44:59
HKO
2 min
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:59 - 46:59 ]
48:13
TZG
2 min
#9 ROŽMAN Roko, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica), kazen prestaja #7 ŠVARC Simon [ 48:13 - 50:13 ]
48:13
TZG
10 min
#9 ROŽMAN Roko, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 50:13 - 54:00 ]
49:02
TZG
2 min
#16 ZLATAR Marko, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 49:02 - 51:02 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled