Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 27
Datum: 19.10.2019
Čas: 10:30
Gledalcev: 73

Linjski sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: Krupenko Valerij
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Potočar Boštjan
Zapisnikar: Klavžar Bojan
Časomerilec: Panjtar Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

7 : 3
( 3:2, 1:0, 3:1 )

HK Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik
00:52
Izključitev
HDJ
2 min
#19 MLAKAR Tevž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 00:52 - 02:52 ]
03:12
Gol
HDJ
1 : 0
#19 MLAKAR Tevž, podaja #7 SMUKAVEC Bert
09:19
Gol
TRI
1 : 1
#14 HABJANIČ Svit, podaja #15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, #51 RAKOVIČ Jaka
16:13
Gol
TRI
1 : 2
#11 PERČIČ Miha, podaja #10 LOŽAR Mark
16:54
Gol
HDJ
2 : 2
#14 FARTEK Toni
17:40
Gol
HDJ
3 : 2
#14 FARTEK Toni

2 / 3

22:35
Gol (GWG)
HDJ
4 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #19 MLAKAR Tevž, #17 BIZJAK Martin
23:34
Izključitev
HDJ
2 min
#7 SMUKAVEC Bert, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:34 - 25:34 ]

3 / 3

38:09
Gol
HDJ
5 : 2
#7 SMUKAVEC Bert, podaja #14 FARTEK Toni
46:58
Izključitev
HDJ
2 min
#23 ŽIGON Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:58 - 48:58 ]
49:21
Gol
HDJ
6 : 2
#17 BIZJAK Martin, podaja #13 TOPALOVIČ Benjamin
50:49
Gol
HDJ
7 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik
51:11
Gol
TRI
7 : 3
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #3 NAGLIČ OREHAR Rok, #14 HABJANIČ Svit
52:49
Izključitev
HDJ
2 min
#22 KOVAČEVIČ Din, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:49 - 54:49 ]
54:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ZUPAN URH Ožbej
54:00
Izstop vratarja
TRI
#1 CUZNAR Erik

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
BALDERMAN Aljaž
GK
-
-
#1
ZUPAN URH Ožbej
GK
-
-

#17
BIZJAK Martin
F
1
1
#14
FARTEK Toni
LW
2
1
#24
GREGORIČ Aljaž (A)
RW
2
-
#6
HAFNER David
F
-
-
#2
KLINAR Aleks
RD
-
-
#9
KLINAR Jaka
P
-
-
#22
KOVAČEVIČ Din
P
-
-
#11
MAUČEC ŠUVAK Lan
P
-
-
#19
MLAKAR Tevž (C)
D
1
1
#12
PLANINŠEK Luka (A)
C
-
-
#3
RAVNIK Svit
RW
-
-
#4
ŠABANOVIĆ Kenan
RD
-
-
#7
SMUKAVEC Bert
RD
1
1
#10
ŠPENDOV Jaša
RD
-
-
#8
ŠTURM Nik
C
-
1
#13
TOPALOVIČ Benjamin
C
-
1
#18
ULČAR Jan
LW
-
-
#23
ŽIGON Jan
LW
-
-

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#1
CUZNAR Erik
GK
-
-
#25
KLEMENC Jure
GK
-
-

#47
ČREŠNIK Matic Tian (A)
D
-
-
#88
GRADIŠAR Anže
P
-
-
#14
HABJANIČ Svit
F
1
1
#6
JOŠT Matevž
F
-
-
#13
KURALT Jošt
P
-
-
#10
LOŽAR Mark
D
-
1
#12
MARKUN Krištof
F
-
-
#3
NAGLIČ OREHAR Rok
D
-
1
#11
PERČIČ Miha
P
1
-
#51
RAKOVIČ Jaka (C)
D
-
1
#5
SODNIK Martin
P
-
-
#9
STREHOVEC Jaka
P
-
-
#7
ŠTULAR Tevž
P
-
-
#15
ZUPAN ŠKRLJ Gaber (A)
D
1
1

1 / 3

03:12
HDJ
1 : 0
#19 MLAKAR Tevž, podaja #7 SMUKAVEC Bert
09:19
TRI
1 : 1
#14 HABJANIČ Svit, podaja #15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, #51 RAKOVIČ Jaka
16:13
TRI
1 : 2
#11 PERČIČ Miha, podaja #10 LOŽAR Mark
16:54
HDJ
2 : 2
#14 FARTEK Toni
17:40
HDJ
3 : 2
#14 FARTEK Toni

2 / 3

22:35
HDJ
4 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #19 MLAKAR Tevž, #17 BIZJAK Martin

3 / 3

38:09
HDJ
5 : 2
#7 SMUKAVEC Bert, podaja #14 FARTEK Toni
49:21
HDJ
6 : 2
#17 BIZJAK Martin, podaja #13 TOPALOVIČ Benjamin
50:49
HDJ
7 : 2
#24 GREGORIČ Aljaž, podaja #8 ŠTURM Nik
51:11
TRI
7 : 3
#15 ZUPAN ŠKRLJ Gaber, podaja #3 NAGLIČ OREHAR Rok, #14 HABJANIČ Svit

1 / 3

00:52
HDJ
2 min
#19 MLAKAR Tevž, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 00:52 - 02:52 ]

2 / 3

23:34
HDJ
2 min
#7 SMUKAVEC Bert, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:34 - 25:34 ]

3 / 3

46:58
HDJ
2 min
#23 ŽIGON Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:58 - 48:58 ]
52:49
HDJ
2 min
#22 KOVAČEVIČ Din, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 52:49 - 54:49 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled