Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 4
Datum: 14.09.2019
Čas: 12:30
Gledalcev: 55

Sodnik: ČERTANC Jaka
Sodnik: FRANC Uroš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ZUPANC Rok
Časomerilec: BERIBAK Anže

HK SŽ Olimpija (HKO)

3 : 1
( 1:0, 1:1, 1:0 )

Team Zagreb (TZG)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
00:00
Vstop vratarja
TZG
#1 SLADE Nikša
09:38
Gol
HKO
1 : 0
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #23 RAKUN Bor
18:00
Izključitev
TZG
2 min
Kazen moštvu, BENCH (IIHF #117, Mala kazen v klopi), kazen prestaja #22 IDŽAN Matko [ 18:00 - 20:00 ]

2 / 3

27:54
Izključitev
TZG
2 min
#4 PINTUR Mateo, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:54 - 28:01 ]
28:01
Gol (GWG)
HKO
2 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor, #11 ŠEBENIK SEDEJ Alex (+1)
29:33
Izključitev
HKO
2 min
#23 RAKUN Bor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 29:33 - 30:24 ]
30:24
Gol
TZG
2 : 1
#10 FERENČINA David, podaja #7 BABIČ David (+1)

3 / 3

44:10
Gol
HKO
3 : 1
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #23 RAKUN Bor
54:00
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
54:00
Izstop vratarja
TZG
#1 SLADE Nikša

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
EBNER Bor
GK
-
-
#25
HEBAR Gal
GK
-
-

#21
BOGOMOLEC Tai
P
-
-
#7
CERJAK Jernej
D
-
-
#18
HUČ Julijan
D
-
-
#22
KURBOS Valentin Val
F
-
-
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
-
-
#20
OKORN Gašper
F
-
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
1
2
#15
PURKAT Jon
F
-
-
#23
RAKUN Bor
F
-
3
#16
ROGL Oskar
F
-
-
#12
ROŽIČ Martin
P
-
-
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
1
#9
SMOLNIKAR Tom
F
2
-
#14
TROBIŠ Marko
P
-
-
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
-
#2
ŽUN Tomaž
F
-
-

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#20
JAGETIĆ Luka
GK
-
-
#1
SLADE Nikša
GK
-
-

#6
ALIĆ Bruno
D
-
-
#7
BABIČ David
F
-
1
#17
BELJO Hrvoje (C)
D
-
-
#25
DEBELIĆ Roko
F
-
-
#3
DUBRAJA Luka
D
-
-
#10
FERENČINA David
F
1
-
#23
HRVOJ Tin
F
-
-
#22
IDŽAN Matko
F
-
-
#12
KIŠIĆ Leo
D
-
-
#19
MANDUŠIĆ Marko
F
-
-
#13
MAROJEVIĆ Patrik (A)
F
-
-
#4
PINTUR Mateo
D
-
-
#11
PIRŠER Lukas
D
-
-
#9
ROŽMAN Roko
D
-
-
#21
ŠIMAC Ante
F
-
-
#18
ŠIMUNKOVIĆ Bartol
F
-
-
#8
SITAR Niko
F
-
-
#15
SOLDO Andrija
F
-
-
#24
STEPAN Karlo
D
-
-
#16
ZLATAR Marko (A)
F
-
-

1 / 3

09:38
HKO
1 : 0
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #23 RAKUN Bor

2 / 3

28:01
HKO
2 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor, #11 ŠEBENIK SEDEJ Alex (+1)
30:24
TZG
2 : 1
#10 FERENČINA David, podaja #7 BABIČ David (+1)

3 / 3

44:10
HKO
3 : 1
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #23 RAKUN Bor

1 / 3

18:00
TZG
2 min
Kazen moštvu, BENCH (IIHF #117, Mala kazen v klopi), kazen prestaja #22 IDŽAN Matko [ 18:00 - 20:00 ]

2 / 3

27:54
TZG
2 min
#4 PINTUR Mateo, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:54 - 28:01 ]
29:33
HKO
2 min
#23 RAKUN Bor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 29:33 - 30:24 ]

3 / 3





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled