Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Pionir
Št. tekme: 109
Datum: 23.11.2019
Čas: 16:15
Gledalcev: /

Sodnik: POŽAR Stefan
Linjski sodnik: PERDUV David
Linjski sodnik: NIKOLIĆ Nemanja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Nikolić Srđan
Zapisnikar: -
Časomerilec: Jelic Maja

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

2 : 5
( 2:4, 0:0, 0:1 )

Hk Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
CZV
#3 RADOJIČIĆ Andrej
00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
01:04
Gol
TRI
0 : 1
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, podaja #10 JAZBEC Martin
02:51
Izključitev
CZV
2 min
#15 THARAKAN George, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 02:51 - 03:47 ]
03:47
Gol
TRI
0 : 2
#15 ŠLIBAR Ožbe, podaja #13 KLEMENČIČ David, #36 JANEŽIČ Ožbej (+1)
03:47
Vstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
03:47
Izstop vratarja
CZV
#3 RADOJIČIĆ Andrej
06:26
Gol (GWG)
TRI
0 : 3
#81 KREMENOVIČ Đorđe, podaja #3 ARH Žiga
09:56
Izključitev
TRI
2 min
#9 PAVLOVIČ Jan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:56 - 10:29 ]
10:29
Gol
CZV
1 : 3
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, podaja #16 VUKOVIĆ Matija (+1)
14:14
Gol
TRI
1 : 4
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, podaja #16 ŽAGAR Gal
18:27
Gol
CZV
2 : 4
#14 RANKOVIĆ Mateja

2 / 3

22:21
Izključitev
TRI
2 min
#71 ZUPAN ŠKRLJ Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:21 - 24:21 ]
30:24
Izključitev
TRI
5 min
#13 KLEMENČIČ David, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #3 ARH Žiga [ 30:24 - 35:24 ]
30:24
Izključitev
TRI
20 min
#13 KLEMENČIČ David, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 30:24 - 50:24 ]
36:44
Izključitev
TRI
2 min
#3 ARH Žiga, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 36:44 - 38:44 ]

3 / 3

44:03
Izključitev
CZV
2 min
#9 DINIĆ Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 44:03 - 46:03 ]
48:38
Izključitev
CZV
2 min
#16 VUKOVIĆ Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:38 - 50:38 ]
48:38
Izključitev
CZV
2 min
#24 KRAVLJANAC Vuk, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 48:38 - 50:38 ]
48:38
Izključitev
TRI
2 min
#3 ARH Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:38 - 50:38 ]
51:27
Izključitev
CZV
2 min
#14 RANKOVIĆ Mateja, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:27 - 53:27 ]
51:27
Izključitev
CZV
5 min
#21 AJDUKOVIĆ Pavle, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #27 ŠALJIĆ Vuk [ 51:27 - 56:27 ]
51:27
Izključitev
CZV
20 min
#21 AJDUKOVIĆ Pavle, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 51:27 - 71:27 ]
51:27
Izključitev
TRI
5 min
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #71 ZUPAN ŠKRLJ Lovro [ 51:27 - 56:27 ]
51:27
Izključitev
TRI
20 min
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 51:27 - 71:27 ]
51:27
Izključitev
TRI
2 min
#9 PAVLOVIČ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:27 - 53:27 ]
52:32
Izključitev
CZV
2 min
#17 STOJANOVIĆ Pavle, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:32 - 54:32 ]
52:32
Izključitev
TRI
2 min
#21 JELAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:32 - 54:32 ]
58:57
Gol
TRI
2 : 5
#16 ŽAGAR Gal, podaja #21 JELAR Jure
60:00
Izstop vratarja
CZV
#1 BEATON Neil
60:00
Izstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
BEATON Neil
GK
-
-
#3
RADOJIČIĆ Andrej
GK
-
-

#21
AJDUKOVIĆ Pavle
D
-
-
#9
DINIĆ Matija
F
-
-
#22
GOLUBOVIĆ Momčilo
RD
-
-
#10
GVOZDENOVIĆ Aleksa
F
1
-
#6
JEREMIĆ Antonije
D
-
-
#24
KRAVLJANAC Vuk
F
-
-
#18
MILOSAVLJEVIĆ Bogdan
RD
-
-
#4
MILOŠEVIĆ Mateja
D
-
-
#20
MITROVIĆ Igor
RW
-
-
#5
NIKOLIĆ Matija
D
-
-
#11
NIKOLIĆ Vuk
F
-
-
#14
RANKOVIĆ Mateja
F
1
-
#27
ŠALJIĆ Vuk
F
-
-
#17
STOJANOVIĆ Pavle
D
-
-
#15
THARAKAN George
F
-
-
#19
VDOVIĆ Strahinja
D
-
-
#16
VUKOVIĆ Matija
C
-
1

Hk Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#32
HAFNER Cene
GK
-
-
#1
REMŠKAR JELER Gal
GK
-
-

#3
ARH Žiga
P
-
1
#14
ČERNE Matic
F
-
-
#18
GRADIŠEK Žan
F
-
-
#36
JANEŽIČ Ožbej
D
-
1
#10
JAZBEC Martin
F
-
1
#21
JELAR Jure
F
-
1
#13
KLEMENČIČ David
P
-
1
#81
KREMENOVIČ Đorđe
D
1
-
#24
MRAVLJE LOMBAR Nik
F
2
-
#9
PAVLOVIČ Jan
F
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe
D
1
-
#16
ŽAGAR Gal
F
1
1
#71
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

1 / 3

01:04
TRI
0 : 1
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, podaja #10 JAZBEC Martin
03:47
TRI
0 : 2
#15 ŠLIBAR Ožbe, podaja #13 KLEMENČIČ David, #36 JANEŽIČ Ožbej (+1)
06:26
TRI
0 : 3
#81 KREMENOVIČ Đorđe, podaja #3 ARH Žiga
10:29
CZV
1 : 3
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, podaja #16 VUKOVIĆ Matija (+1)
14:14
TRI
1 : 4
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, podaja #16 ŽAGAR Gal
18:27
CZV
2 : 4
#14 RANKOVIĆ Mateja

2 / 3

3 / 3

58:57
TRI
2 : 5
#16 ŽAGAR Gal, podaja #21 JELAR Jure

1 / 3

02:51
CZV
2 min
#15 THARAKAN George, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 02:51 - 03:47 ]
09:56
TRI
2 min
#9 PAVLOVIČ Jan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:56 - 10:29 ]

2 / 3

22:21
TRI
2 min
#71 ZUPAN ŠKRLJ Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:21 - 24:21 ]
30:24
TRI
5 min
#13 KLEMENČIČ David, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #3 ARH Žiga [ 30:24 - 35:24 ]
30:24
TRI
20 min
#13 KLEMENČIČ David, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 30:24 - 50:24 ]
36:44
TRI
2 min
#3 ARH Žiga, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 36:44 - 38:44 ]

3 / 3

44:03
CZV
2 min
#9 DINIĆ Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 44:03 - 46:03 ]
48:38
CZV
2 min
#16 VUKOVIĆ Matija, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:38 - 50:38 ]
48:38
CZV
2 min
#24 KRAVLJANAC Vuk, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 48:38 - 50:38 ]
48:38
TRI
2 min
#3 ARH Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:38 - 50:38 ]
51:27
CZV
2 min
#14 RANKOVIĆ Mateja, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:27 - 53:27 ]
51:27
CZV
5 min
#21 AJDUKOVIĆ Pavle, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #27 ŠALJIĆ Vuk [ 51:27 - 56:27 ]
51:27
CZV
20 min
#21 AJDUKOVIĆ Pavle, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 51:27 - 71:27 ]
51:27
TRI
5 min
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #71 ZUPAN ŠKRLJ Lovro [ 51:27 - 56:27 ]
51:27
TRI
20 min
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 51:27 - 71:27 ]
51:27
TRI
2 min
#9 PAVLOVIČ Jan, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 51:27 - 53:27 ]
52:32
CZV
2 min
#17 STOJANOVIĆ Pavle, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:32 - 54:32 ]
52:32
TRI
2 min
#21 JELAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 52:32 - 54:32 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled