Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 15
Datum: 13.02.2020
Čas: 17:45
Gledalcev: 45

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: DUKARIČ Eva
Časomerilec: PRODAN Gregor

HK Slavija Junior (SLJ)

8 : 6
( 3:2, 1:2, 4:2 )

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
00:00
Vstop vratarja
CZV
#25 RADOJIČIĆ Andrej
02:31
Gol
SLJ
1 : 0
#7 ČERNE Juš, podaja #16 LAMPIČ Nik, #5 PEČNIK Jakob
06:25
Izključitev
CZV
2 min
#6 JEREMIĆ Antonije, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 06:25 - 08:25 ]
08:00
Gol
CZV
1 : 1
#15 DRAGOVIĆ Marko (-1)
10:18
Gol
CZV
1 : 2
#8 POPOVIĆ Mateja, podaja #18 THARAKAN George
14:00
Gol
SLJ
2 : 2
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito, #35 ZAGORC Jošt
18:58
Gol
SLJ
3 : 2
#11 SKERLEP Gašper, podaja #12 PRIMAR Jure

2 / 3

24:31
Izključitev
CZV
2 min
#3 MLADENOVIĆ Marko, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 24:31 - 24:45 ]
24:45
Gol
SLJ
4 : 2
#19 BEBEK Ante, podaja #16 LAMPIČ Nik, #35 ZAGORC Jošt (+1)
27:24
Izključitev
CZV
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #22 GOLUBOVIĆ Momčilo [ 27:24 - 29:24 ]
32:25
Gol
CZV
4 : 3
#8 POPOVIĆ Mateja, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko
34:05
Izključitev
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:05 - 36:05 ]
34:38
Izključitev
CZV
2 min
#3 MLADENOVIĆ Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 34:38 - 36:38 ]
34:50
Gol
CZV
4 : 4
#8 POPOVIĆ Mateja, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko
40:00
Vstop vratarja
CZV
#1 BODIŠ Željko
40:00
Izstop vratarja
CZV
#25 RADOJIČIĆ Andrej

3 / 3

40:24
Izključitev
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:24 - 42:22 ]
40:32
Izključitev
SLJ
0 min
#96 BERIČIČ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 40:32 - 40:32 ]
40:32
Izključitev
SLJ
0 min
#96 BERIČIČ Miha, PEN-S (Kazenski strel) [ 40:32 - 40:32 ]
40:37
Gol
CZV
4 : 5
#3 MLADENOVIĆ Marko, podaja #18 THARAKAN George, #15 DRAGOVIĆ Marko (-1)
40:47
Izključitev
CZV
10 min
#15 DRAGOVIĆ Marko, MISC (Disciplinska kazen) [ 40:47 - 50:47 ]
42:22
Gol
SLJ
5 : 5
#12 PRIMAR Jure, podaja #11 SKERLEP Gašper, #35 ZAGORC Jošt (+1)
44:52
Izključitev
CZV
2 min
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 44:52 - 45:01 ]
45:01
Gol
SLJ
6 : 5
#11 SKERLEP Gašper, podaja #7 ČERNE Juš, #17 PRODAN Dominik Marjan (+1)
45:53
Izključitev
SLJ
2 min
#89 TOMAŽIČ Andraž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 45:53 - 47:53 ]
49:50
Izključitev
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 49:50 - 51:10 ]
50:19
Izključitev
CZV
2 min
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:19 - 52:19 ]
51:10
Gol (GWG)
SLJ
7 : 5
#35 ZAGORC Jošt, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #12 PRIMAR Jure (+2)
54:20
Gol
SLJ
8 : 5
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #7 ČERNE Juš
54:20
Vstop vratarja
CZV
#25 RADOJIČIĆ Andrej
54:20
Izstop vratarja
CZV
#1 BODIŠ Željko
56:28
Izključitev
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:28 - 58:28 ]
57:49
Izključitev
CZV
2 min
#3 MLADENOVIĆ Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 57:49 - 59:49 ]
58:20
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 58:20 - 59:59 ]
58:43
Izključitev
CZV
5 min
#8 POPOVIĆ Mateja, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #6 JEREMIĆ Antonije [ 58:43 - 60:00 ]
58:43
Izključitev
CZV
20 min
#8 POPOVIĆ Mateja, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
59:11
Izključitev
SLJ
2 min
#7 ČERNE Juš, HOLD (IIHF #144, Držanje), kazen prestaja #5 PEČNIK Jakob [ 60:00 - 60:00 ]
59:11
Izključitev
SLJ
5 min
#7 ČERNE Juš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:11 - 60:00 ]
59:11
Izključitev
SLJ
20 min
#7 ČERNE Juš, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
59:11
Izključitev
CZV
5 min
#6 JEREMIĆ Antonije, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:11 - 60:00 ]
59:11
Izključitev
CZV
20 min
#6 JEREMIĆ Antonije, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
59:59
Gol
CZV
8 : 6
#3 MLADENOVIĆ Marko, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko (+1)
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
60:00
Izstop vratarja
CZV
#25 RADOJIČIĆ Andrej

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
KOLIN Luka
GK
-
-
#2
LAJEVEC Andraž
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
1
-
#96
BERIČIČ Miha
D
1
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#7
ČERNE Juš (A)
D
1
2
#24
GRAČAN Gašper
F
-
-
#86
IDŽAN Vito
F
-
1
#16
LAMPIČ Nik
F
-
2
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#5
PEČNIK Jakob
F
-
1
#12
PRIMAR Jure (A)
D
1
2
#17
PRODAN Dominik Marjan (C)
F
1
2
#11
SKERLEP Gašper
F
2
1
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
-
#35
ZAGORC Jošt
D
1
3

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
BODIŠ Željko
GK
-
-
#25
RADOJIČIĆ Andrej
GK
-
-

#15
DRAGOVIĆ Marko (C)
LW
1
4
#9
GAKOVIĆ Nikko
F
-
-
#22
GOLUBOVIĆ Momčilo
F
-
-
#10
GVOZDENOVIĆ Aleksa
F
-
-
#6
JEREMIĆ Antonije
D
-
-
#21
MILOSAVLJEVIĆ Bogdan
F
-
-
#4
MILOŠEVIĆ Mateja
P
-
-
#20
MITROVIĆ Igor
RD
-
-
#3
MLADENOVIĆ Marko
F
2
-
#26
NIKOLIĆ Matija
D
-
-
#8
POPOVIĆ Mateja (A)
LW
3
-
#27
ŠALJIĆ Vuk
F
-
-
#14
STOJANOVIĆ Pavle
F
-
-
#18
THARAKAN George (A)
F
-
2
#19
VDOVIĆ Strahinja
F
-
-

1 / 3

02:31
SLJ
1 : 0
#7 ČERNE Juš, podaja #16 LAMPIČ Nik, #5 PEČNIK Jakob
08:00
CZV
1 : 1
#15 DRAGOVIĆ Marko (-1)
10:18
CZV
1 : 2
#8 POPOVIĆ Mateja, podaja #18 THARAKAN George
14:00
SLJ
2 : 2
#96 BERIČIČ Miha, podaja #86 IDŽAN Vito, #35 ZAGORC Jošt
18:58
SLJ
3 : 2
#11 SKERLEP Gašper, podaja #12 PRIMAR Jure

2 / 3

24:45
SLJ
4 : 2
#19 BEBEK Ante, podaja #16 LAMPIČ Nik, #35 ZAGORC Jošt (+1)
32:25
CZV
4 : 3
#8 POPOVIĆ Mateja, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko
34:50
CZV
4 : 4
#8 POPOVIĆ Mateja, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko

3 / 3

40:37
CZV
4 : 5
#3 MLADENOVIĆ Marko, podaja #18 THARAKAN George, #15 DRAGOVIĆ Marko (-1)
42:22
SLJ
5 : 5
#12 PRIMAR Jure, podaja #11 SKERLEP Gašper, #35 ZAGORC Jošt (+1)
45:01
SLJ
6 : 5
#11 SKERLEP Gašper, podaja #7 ČERNE Juš, #17 PRODAN Dominik Marjan (+1)
51:10
SLJ
7 : 5
#35 ZAGORC Jošt, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #12 PRIMAR Jure (+2)
54:20
SLJ
8 : 5
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #7 ČERNE Juš
59:59
CZV
8 : 6
#3 MLADENOVIĆ Marko, podaja #15 DRAGOVIĆ Marko (+1)

1 / 3

06:25
CZV
2 min
#6 JEREMIĆ Antonije, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 06:25 - 08:25 ]

2 / 3

24:31
CZV
2 min
#3 MLADENOVIĆ Marko, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 24:31 - 24:45 ]
27:24
CZV
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #22 GOLUBOVIĆ Momčilo [ 27:24 - 29:24 ]
34:05
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 34:05 - 36:05 ]
34:38
CZV
2 min
#3 MLADENOVIĆ Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 34:38 - 36:38 ]

3 / 3

40:24
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:24 - 42:22 ]
40:32
SLJ
0 min
#96 BERIČIČ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 40:32 - 40:32 ]
40:32
SLJ
0 min
#96 BERIČIČ Miha, PEN-S (Kazenski strel) [ 40:32 - 40:32 ]
40:47
CZV
10 min
#15 DRAGOVIĆ Marko, MISC (Disciplinska kazen) [ 40:47 - 50:47 ]
44:52
CZV
2 min
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 44:52 - 45:01 ]
45:53
SLJ
2 min
#89 TOMAŽIČ Andraž, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 45:53 - 47:53 ]
49:50
CZV
2 min
#8 POPOVIĆ Mateja, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 49:50 - 51:10 ]
50:19
CZV
2 min
#10 GVOZDENOVIĆ Aleksa, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:19 - 52:19 ]
56:28
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:28 - 58:28 ]
57:49
CZV
2 min
#3 MLADENOVIĆ Marko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 57:49 - 59:49 ]
58:20
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 58:20 - 59:59 ]
58:43
CZV
5 min
#8 POPOVIĆ Mateja, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat), kazen prestaja #6 JEREMIĆ Antonije [ 58:43 - 60:00 ]
58:43
CZV
20 min
#8 POPOVIĆ Mateja, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
59:11
SLJ
2 min
#7 ČERNE Juš, HOLD (IIHF #144, Držanje), kazen prestaja #5 PEČNIK Jakob [ 60:00 - 60:00 ]
59:11
SLJ
5 min
#7 ČERNE Juš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:11 - 60:00 ]
59:11
SLJ
20 min
#7 ČERNE Juš, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
59:11
CZV
5 min
#6 JEREMIĆ Antonije, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:11 - 60:00 ]
59:11
CZV
20 min
#6 JEREMIĆ Antonije, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled