Tekmovanje: IHL - Člani - 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 109
Datum: 29.02.2020
Čas: 12:45
Gledalcev: 57

Sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Linjski sodnik: HRIBAR Matjaž
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: ROZMAN Zoran
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 : 3
( 0:2, 1:1, 0:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
09:11
Gol
SLJ
0 : 1
#12 ŠUBIC Matjaž
09:37
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:37 - 11:37 ]
11:53
Gol (GWG)
SLJ
0 : 2
#21 BERNARD Jakob, podaja #20 VIDIC Domen
12:59
Izključitev
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:59 - 14:59 ]
16:31
Izključitev
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 16:31 - 18:31 ]

2 / 3

21:25
Gol
SLJ
0 : 3
#25 PRODAN Dominik Marjan, podaja #12 ŠUBIC Matjaž, #93 SITAR Nik
26:45
Izključitev
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 26:45 - 28:07 ]
28:07
Gol
HDJ
1 : 3
#15 IVANOVIĆ Filip, podaja #12 ZOR Matic, #14 MAŠIČ Bine (+1)

3 / 3

42:34
Izključitev
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 42:34 - 44:34 ]
52:04
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 52:04 - 54:04 ]
54:25
Izključitev
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:25 - 56:25 ]
54:25
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:25 - 56:25 ]
54:25
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:25 - 56:25 ]
54:25
Izključitev
SLJ
10 min
#46 BATIČ Uroš, MISC (Disciplinska kazen) [ 54:25 - 60:00 ]
54:25
Izključitev
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:25 - 56:25 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#10
BALOH David
F
-
-
#5
BRUN RAUH Lan (C)
F
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
-
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#7
HADŽIČ Alen
D
-
-
#15
IVANOVIĆ Filip
P
1
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#8
KRMELJ Miha
D
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#16
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#14
MAŠIČ Bine
D
-
1
#23
PODREKAR Anže
LD
-
-
#21
POTOČAR Rok
F
-
-
#17
ŠABANOVIĆ Zemir
D
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-
#19
SVETINA Rok
D
-
-
#12
ZOR Matic
F
-
1

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#21
BERNARD Jakob
D
1
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#38
HUMAR Nik
F
-
-
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
-
-
#15
PRIMAR Jure
D
-
-
#25
PRODAN Dominik Marjan
F
1
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
1
#5
SKERLEP Gašper
F
-
-
#12
ŠUBIC Matjaž
F
1
1
#16
TRUDEN Nik (A)
F
-
-
#20
VIDIC Domen
F
-
1

1 / 3

09:11
SLJ
0 : 1
#12 ŠUBIC Matjaž
11:53
SLJ
0 : 2
#21 BERNARD Jakob, podaja #20 VIDIC Domen

2 / 3

21:25
SLJ
0 : 3
#25 PRODAN Dominik Marjan, podaja #12 ŠUBIC Matjaž, #93 SITAR Nik
28:07
HDJ
1 : 3
#15 IVANOVIĆ Filip, podaja #12 ZOR Matic, #14 MAŠIČ Bine (+1)

3 / 3

1 / 3

09:37
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 09:37 - 11:37 ]
12:59
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:59 - 14:59 ]
16:31
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 16:31 - 18:31 ]

2 / 3

26:45
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 26:45 - 28:07 ]

3 / 3

42:34
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 42:34 - 44:34 ]
52:04
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 52:04 - 54:04 ]
54:25
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:25 - 56:25 ]
54:25
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:25 - 56:25 ]
54:25
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:25 - 56:25 ]
54:25
SLJ
10 min
#46 BATIČ Uroš, MISC (Disciplinska kazen) [ 54:25 - 60:00 ]
54:25
SLJ
2 min
#15 PRIMAR Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:25 - 56:25 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled