Tekmovanje: IHL - Člani - 19/20
Lokacija: Dvorana Pionir
Št. tekme: 71
Datum: 06.10.2019
Čas: 16:15
Gledalcev: /

Sodnik: FAZEKAŠ Đorđe
Sodnik: FAZEKAŠ Tibor
Linjski sodnik: POPOVIĆ Darko
Linjski sodnik: POŽAR Stefan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Nikolić Srđan
Zapisnikar: Čolić Ana
Časomerilec: Lazić Lidija

SKHL Crvena Zvezda (CZV)

3 : 4
( 1:1, 1:2, 1:1 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
CZV
#25 RANKOVIĆ Arsenije
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka
01:42
Izključitev
SLJ
2 min
#11 ŽNIDARŠIČ Luka, LATE (IIHF #153, Pozen nalet) [ 01:42 - 03:18 ]
03:18
Gol
CZV
1 : 0
#24 DRAGOVIĆ Marko, podaja #8 DANIEL Michal, #9 NOVAKOVIĆ Uglješa (+1)
13:28
Izključitev
SLJ
2 min
#17 ŠČAP Luka, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 13:28 - 15:28 ]
15:38
Izključitev
CZV
2 min
#13 CHEGRINTCEV Viacheslav, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 15:38 - 15:53 ]
15:53
Gol
SLJ
1 : 1
#16 TRUDEN Nik, podaja #17 ŠČAP Luka (+1)
17:56
Izključitev
SLJ
2 min
#77 PUŠENJAK Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:56 - 19:56 ]
18:32
Izključitev
SLJ
2 min
#16 TRUDEN Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:32 - 20:32 ]

2 / 3

26:26
Gol
SLJ
1 : 2
#24 ČAMPA Andraž, podaja #46 BATIČ Uroš, #11 ŽNIDARŠIČ Luka
27:57
Izključitev
CZV
2 min
#13 CHEGRINTCEV Viacheslav, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 27:57 - 29:57 ]
31:49
Izključitev
SLJ
2 min
#13 ILOVAR Nejc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 31:49 - 33:40 ]
33:40
Gol
CZV
2 : 2
#8 DANIEL Michal, podaja #10 ŠPANJEVIĆ Andrija, #9 NOVAKOVIĆ Uglješa (+1)
34:29
Izključitev
SLJ
10 min
#38 HUMAR Nik, ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 34:29 - 44:29 ]
34:29
Izključitev
SLJ
20 min
#38 HUMAR Nik, ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 44:29 - 60:00 ]
34:29
Izključitev
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, LATE (IIHF #153, Pozen nalet) [ 34:29 - 36:29 ]
37:06
Gol
SLJ
2 : 3
#99 PRETNAR Luka, podaja #5 SKERLEP Gašper
38:53
Izključitev
CZV
2 min
#9 NOVAKOVIĆ Uglješa, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 38:53 - 40:53 ]
39:00
Izključitev
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 39:00 - 41:00 ]

3 / 3

42:25
Gol
CZV
3 : 3
#8 DANIEL Michal, podaja #24 DRAGOVIĆ Marko, #28 POPOVIĆ Mateja
43:28
Izključitev
SLJ
2 min
#6 LAPORNIK Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:28 - 45:28 ]
44:58
Izključitev
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 44:58 - 46:58 ]
50:54
Izključitev
SLJ
2 min
#13 ILOVAR Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:54 - 52:54 ]
57:14
Izključitev
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 57:14 - 59:14 ]
58:19
Gol (GWG)
SLJ
3 : 4
#16 TRUDEN Nik (-1)
58:58
Izključitev
CZV
2 min
#13 CHEGRINTCEV Viacheslav, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 58:58 - 60:00 ]
58:58
Izključitev
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:58 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
CZV
#25 RANKOVIĆ Arsenije
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#33 SOTLAR Luka

SKHL Crvena Zvezda

#
Ime
Poz
G
A
#1
MITIĆ Jug
GK
-
-
#25
RANKOVIĆ Arsenije
GK
-
-

#20
ANIĆ Ivan
D
-
-
#23
ANĐELKOVIĆ Vasilije
LW
-
-
#21
BRKUŠANIN Marko (C)
LW
-
-
#13
CHEGRINTCEV Viacheslav
P
-
-
#8
DANIEL Michal
LW
2
1
#24
DRAGOVIĆ Marko
F
1
1
#14
GVOZDENOVIĆ Aleksa
F
-
-
#6
JANKOVIĆ Dušan
P
-
-
#18
JANKOVIĆ Ivan
F
-
-
#15
Marković Mirko
D
-
-
#16
MAŠIĆ Antonije
F
-
-
#9
NOVAKOVIĆ Uglješa
D
-
2
#17
PODUNAVAC Pavle
D
-
-
#28
POPOVIĆ Mateja
F
-
1
#10
ŠPANJEVIĆ Andrija
F
-
1
#5
THARAKAN George
F
-
-
#29
VDOVIĆ Strahinja
RW
-
-
#27
VUKOVIĆ Matija
C
-
-
#12
ZWICK Andrej
LW
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#33
SOTLAR Luka
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
1
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
1
-
#38
HUMAR Nik
F
-
-
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž (A)
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#19
MIKLAVČIČ Urban
D
-
-
#10
PANČUR Nejc
F
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#99
PRETNAR Luka
F
1
-
#77
PUŠENJAK Jan
D
-
-
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
1
#93
SITAR Nik
D
-
-
#5
SKERLEP Gašper
F
-
1
#16
TRUDEN Nik
F
2
-
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#11
ŽNIDARŠIČ Luka
P
-
1

1 / 3

03:18
CZV
1 : 0
#24 DRAGOVIĆ Marko, podaja #8 DANIEL Michal, #9 NOVAKOVIĆ Uglješa (+1)
15:53
SLJ
1 : 1
#16 TRUDEN Nik, podaja #17 ŠČAP Luka (+1)

2 / 3

26:26
SLJ
1 : 2
#24 ČAMPA Andraž, podaja #46 BATIČ Uroš, #11 ŽNIDARŠIČ Luka
33:40
CZV
2 : 2
#8 DANIEL Michal, podaja #10 ŠPANJEVIĆ Andrija, #9 NOVAKOVIĆ Uglješa (+1)
37:06
SLJ
2 : 3
#99 PRETNAR Luka, podaja #5 SKERLEP Gašper

3 / 3

42:25
CZV
3 : 3
#8 DANIEL Michal, podaja #24 DRAGOVIĆ Marko, #28 POPOVIĆ Mateja
58:19
SLJ
3 : 4
#16 TRUDEN Nik (-1)

1 / 3

01:42
SLJ
2 min
#11 ŽNIDARŠIČ Luka, LATE (IIHF #153, Pozen nalet) [ 01:42 - 03:18 ]
13:28
SLJ
2 min
#17 ŠČAP Luka, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 13:28 - 15:28 ]
15:38
CZV
2 min
#13 CHEGRINTCEV Viacheslav, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 15:38 - 15:53 ]
17:56
SLJ
2 min
#77 PUŠENJAK Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:56 - 19:56 ]
18:32
SLJ
2 min
#16 TRUDEN Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:32 - 20:32 ]

2 / 3

27:57
CZV
2 min
#13 CHEGRINTCEV Viacheslav, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 27:57 - 29:57 ]
31:49
SLJ
2 min
#13 ILOVAR Nejc, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 31:49 - 33:40 ]
34:29
SLJ
10 min
#38 HUMAR Nik, ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 34:29 - 44:29 ]
34:29
SLJ
20 min
#38 HUMAR Nik, ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 44:29 - 60:00 ]
34:29
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, LATE (IIHF #153, Pozen nalet) [ 34:29 - 36:29 ]
38:53
CZV
2 min
#9 NOVAKOVIĆ Uglješa, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 38:53 - 40:53 ]
39:00
SLJ
2 min
#46 BATIČ Uroš, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 39:00 - 41:00 ]

3 / 3

43:28
SLJ
2 min
#6 LAPORNIK Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:28 - 45:28 ]
44:58
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 44:58 - 46:58 ]
50:54
SLJ
2 min
#13 ILOVAR Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 50:54 - 52:54 ]
57:14
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 57:14 - 59:14 ]
58:58
CZV
2 min
#13 CHEGRINTCEV Viacheslav, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 58:58 - 60:00 ]
58:58
SLJ
2 min
#99 PRETNAR Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:58 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled