Tekmovanje: Poletna liga na Bledu 2019
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 6
Datum: 24.08.2019
Čas: 20:00
Gledalcev: /

Sodnik: JAPELJ Nejc
Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEDIGROS-POUH,ERKIČ
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

1 : 4
( 1:0, 0:4, 0:0 )

Hk SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
00:00
Vstop vratarja
HKO
#33 US Žan
01:46
Izključitev
HKO
2 min
#13 CHVATAL Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:46 - 03:46 ]
08:41
Gol
JES
1 : 0
#22 SVETINA Erik, podaja #11 GRAHUT Nik
13:55
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 13:55 - 15:55 ]
13:55
Izključitev
HKO
2 min
#17 SEVER Mark, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 13:55 - 15:55 ]
15:43
Izključitev
HKO
2 min
#91 JEZOVŠEK Žan, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 15:43 - 17:43 ]
18:14
Izključitev
JES
5 min
#47 GLAVIČ Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 18:14 - 23:14 ]
18:14
Izključitev
JES
20 min
#47 GLAVIČ Gašper, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 18:14 - 38:14 ]
18:14
Izključitev
HKO
2 min
#12 OREHEK Janez, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:14 - 20:14 ]
18:14
Izključitev
HKO
5 min
#12 OREHEK Janez, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 18:14 - 23:14 ]
18:14
Izključitev
HKO
20 min
#12 OREHEK Janez, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 18:14 - 38:14 ]

2 / 3

23:49
Izključitev
JES
2 min
#8 URUKALO Žiga, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:49 - 25:49 ]
27:20
Izključitev
HKO
2 min
#16 MUŠIČ Aleš, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 27:20 - 29:20 ]
28:05
Gol
HKO
1 : 1
#19 KOREN Gal, podaja #81 RAJSAR Sašo (-1)
28:40
Izključitev
JES
2 min
#8 URUKALO Žiga, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 28:40 - 30:18 ]
29:27
Izključitev
JES
2 min
#4 TAVŽELJ Andrej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 29:27 - 31:27 ]
30:18
Gol (GWG)
HKO
1 : 2
#10 SIMŠIČ Nik, podaja #16 MUŠIČ Aleš, #81 RAJSAR Sašo (+2)
36:13
Gol
HKO
1 : 3
#71 BRUS Nejc
36:36
Izključitev
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 36:36 - 38:36 ]
37:17
Izključitev
HKO
2 min
#26 LOGAR Miha, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 37:17 - 39:17 ]
37:35
Gol
HKO
1 : 4
#29 PEŠUT Žiga, podaja #19 KOREN Gal, #21 SVETE Žiga

3 / 3

41:03
Izključitev
JES
2 min
#2 STOJAN Nejc, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 41:03 - 43:03 ]
46:00
Izključitev
JES
2 min
#86 KOČAR Timotej, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 46:00 - 48:00 ]
48:41
Izključitev
HKO
2 min
#21 SVETE Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 48:41 - 50:41 ]
60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
60:00
Izstop vratarja
HKO
#33 US Žan

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
-
-
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
-
-
#47
GLAVIČ Gašper
F
-
-
#11
GRAHUT Nik
D
-
1
#84
HEBAR Andrej
F
-
-
#86
KOČAR Timotej
F
-
-
#21
KOROŠEC Gašper
D
-
-
#5
MARKIČ Žan
F
-
-
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#97
PRIMOŽIČ Žan
F
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka
F
-
-
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
-
#22
SVETINA Erik
F
1
-
#4
TAVŽELJ Andrej
D
-
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
-
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
-

Hk SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-
#33
US Žan
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
-
#14
BOHINC Martin
F
-
-
#71
BRUS Nejc
D
1
-
#27
ČEPON Mark
LD
-
-
#13
CHVATAL Aljaž
F
-
-
#20
GORŠE Enes
F
-
-
#91
JEZOVŠEK Žan
F
-
-
#19
KOREN Gal
F
1
1
#28
KRANJC Aleš
D
-
-
#90
KUJAVEC Anej
F
-
-
#26
LOGAR Miha
D
-
-
#16
MUŠIČ Aleš
F
-
1
#12
OREHEK Janez
F
-
-
#29
PEŠUT Žiga
LW
1
-
#44
PLANKO David
D
-
-
#81
RAJSAR Sašo
C
-
2
#17
SEVER Mark
F
-
-
#10
SIMŠIČ Nik
C
1
-
#21
SVETE Žiga
D
-
1
#97
ULAMEC Luka
F
-
-

1 / 3

08:41
JES
1 : 0
#22 SVETINA Erik, podaja #11 GRAHUT Nik

2 / 3

28:05
HKO
1 : 1
#19 KOREN Gal, podaja #81 RAJSAR Sašo (-1)
30:18
HKO
1 : 2
#10 SIMŠIČ Nik, podaja #16 MUŠIČ Aleš, #81 RAJSAR Sašo (+2)
36:13
HKO
1 : 3
#71 BRUS Nejc
37:35
HKO
1 : 4
#29 PEŠUT Žiga, podaja #19 KOREN Gal, #21 SVETE Žiga

3 / 3

1 / 3

01:46
HKO
2 min
#13 CHVATAL Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:46 - 03:46 ]
13:55
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 13:55 - 15:55 ]
13:55
HKO
2 min
#17 SEVER Mark, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 13:55 - 15:55 ]
15:43
HKO
2 min
#91 JEZOVŠEK Žan, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 15:43 - 17:43 ]
18:14
JES
5 min
#47 GLAVIČ Gašper, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 18:14 - 23:14 ]
18:14
JES
20 min
#47 GLAVIČ Gašper, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 18:14 - 38:14 ]
18:14
HKO
2 min
#12 OREHEK Janez, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:14 - 20:14 ]
18:14
HKO
5 min
#12 OREHEK Janez, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 18:14 - 23:14 ]
18:14
HKO
20 min
#12 OREHEK Janez, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 18:14 - 38:14 ]

2 / 3

23:49
JES
2 min
#8 URUKALO Žiga, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:49 - 25:49 ]
27:20
HKO
2 min
#16 MUŠIČ Aleš, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 27:20 - 29:20 ]
28:40
JES
2 min
#8 URUKALO Žiga, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 28:40 - 30:18 ]
29:27
JES
2 min
#4 TAVŽELJ Andrej, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 29:27 - 31:27 ]
36:36
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 36:36 - 38:36 ]
37:17
HKO
2 min
#26 LOGAR Miha, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 37:17 - 39:17 ]

3 / 3

41:03
JES
2 min
#2 STOJAN Nejc, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 41:03 - 43:03 ]
46:00
JES
2 min
#86 KOČAR Timotej, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 46:00 - 48:00 ]
48:41
HKO
2 min
#21 SVETE Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 48:41 - 50:41 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled