Tekmovanje: Poletna liga na Bledu 2019
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 2
Datum: 22.08.2019
Čas: 20:00
Gledalcev: /

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Linjski sodnik: ČERTANC Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEDIGROS-KOCI,IVANČIČ
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PRETNAR SEBASTJAN

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

2 : 1 *
( 0:1, 1:0, 0:0, 0:0 )

Reprezantanca Slovenije IHL (SLO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
00:00
Vstop vratarja
SLO
#30 PAVLIČ Jure
02:39
Gol
SLO
0 : 1
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #10 KASTELIC Nejc
06:25
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 06:25 - 08:25 ]
06:25
Izključitev
JES
10 min
#24 ŠTURM Jaka, MISC (Disciplinska kazen) [ 08:25 - 18:25 ]
11:48
Izključitev
SLO
2 min
#10 KASTELIC Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:48 - 13:48 ]
19:29
Izključitev
JES
2 min
#91 DJUMIĆ Mirko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 19:29 - 21:29 ]

2 / 3

26:37
Gol
JES
1 : 1
#8 URUKALO Žiga, podaja #47 GLAVIČ Gašper
34:15
Izključitev
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #84 HEBAR Andrej [ 34:15 - 36:15 ]
38:16
Izključitev
SLO
2 min
#20 AHAČIČ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:16 - 40:16 ]

3 / 3

60:00
Izstop vratarja
JES
#25 KOGOVŠEK Žiga
60:00
Izstop vratarja
SLO
#30 PAVLIČ Jure

Podaljšek

64:59
Izključitev
SLO
2 min
#20 AHAČIČ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 64:59 - 65:00 ]
65:00
Gol (GWG)
JES
2 : 1
#47 GLAVIČ Gašper (PS)

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
-
-
#16
BRUS Miha
F
-
-
#17
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#91
DJUMIĆ Mirko
F
-
-
#47
GLAVIČ Gašper
F
1
1
#11
GRAHUT Nik
D
-
-
#84
HEBAR Andrej
F
-
-
#32
KOČAR Timotej
F
-
-
#21
KOROŠEC Gašper
D
-
-
#63
MARKIČ Žan
F
-
-
#89
PRIMOŽIČ Žan
F
-
-
#70
RAJSAR Patrik
F
-
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka
F
-
-
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
-
#22
SVETINA Erik
F
-
-
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
-
-
#8
URUKALO Žiga
D
1
-

Reprezantanca Slovenije IHL

#
Ime
Poz
G
A
#30
PAVLIČ Jure
GK
-
-
#1
ŠENK Kristjan
GK
-
-

#20
AHAČIČ Miha (C)
D
-
-
#8
BURAZIN Tadej
F
-
-
#28
ČAMPA Andraž
D
-
-
#27
GROŠELJ Sebastjan
F
-
-
#16
HOČEVAR Nejc
F
-
-
#13
HUMAR Nik
F
-
-
#10
KASTELIC Nejc
F
-
1
#18
KLAVŽAR Rok
D
-
-
#23
KOMPOLŠEK Andraž
D
-
-
#21
LAMPIČ Jan
D
-
-
#12
MAŠIČ Nejc
F
-
-
#7
OGRIZEK Aljaž (A)
F
1
-
#4
PAVC Peter
D
-
-
#22
PAZLAR Mitja
F
-
-
#19
POTOČNIK Krištof
C
-
-
#15
POTOČNIK Mihael
D
-
-
#17
ŠČAP Luka (A)
D
-
-
#24
TERLIKAR Anže
C
-
-
#14
TRUDEN Nik
F
-
-

1 / 3

02:39
SLO
0 : 1
#7 OGRIZEK Aljaž, podaja #10 KASTELIC Nejc

2 / 3

26:37
JES
1 : 1
#8 URUKALO Žiga, podaja #47 GLAVIČ Gašper

3 / 3

Podaljšek

65:00
JES
2 : 1
#47 GLAVIČ Gašper (PS)

1 / 3

06:25
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 06:25 - 08:25 ]
06:25
JES
10 min
#24 ŠTURM Jaka, MISC (Disciplinska kazen) [ 08:25 - 18:25 ]
11:48
SLO
2 min
#10 KASTELIC Nejc, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:48 - 13:48 ]
19:29
JES
2 min
#91 DJUMIĆ Mirko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 19:29 - 21:29 ]

2 / 3

34:15
JES
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #84 HEBAR Andrej [ 34:15 - 36:15 ]
38:16
SLO
2 min
#20 AHAČIČ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:16 - 40:16 ]

3 / 3

Podaljšek

64:59
SLO
2 min
#20 AHAČIČ Miha, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 64:59 - 65:00 ]
Rezultat
Izvajalec
Vratar
1 : 0
#26 ANKERST Jaka (JES)
#30 PAVLIČ Jure (SLO)
1 : 0
#13 HUMAR Nik (SLO)
#25 KOGOVŠEK Žiga (JES)
2 : 0
#47 GLAVIČ Gašper (JES)
#30 PAVLIČ Jure (SLO)
2 : 1
#7 OGRIZEK Aljaž (SLO)
#25 KOGOVŠEK Žiga (JES)
2 : 1
#8 URUKALO Žiga (JES)
#30 PAVLIČ Jure (SLO)
2 : 1
#19 POTOČNIK Krištof (SLO)
#25 KOGOVŠEK Žiga (JES)
2 : 1
#84 HEBAR Andrej (JES)
#30 PAVLIČ Jure (SLO)
2 : 1
#27 GROŠELJ Sebastjan (SLO)
#25 KOGOVŠEK Žiga (JES)




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled