Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki U12 18/19
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 114
Datum: 08.01.2019
Čas: 17:15
Gledalcev: 55

Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: PAHOR Tilen
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK Slavija Junior (SLJ)

4 : 5 *
( 1:1, 0:1, 3:2, 0:1 )

HDD Bled (BLE)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
00:00
Vstop vratarja
BLE
#35 ULČAR Matija
06:13
Gol
SLJ
1 : 0
#21 BUKOVEC Joc, podaja #99 CVELBAR Enej
12:23
Gol
BLE
1 : 1
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
13:10
Izključitev
SLJ
2 min
#41 RAJTER Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:10 - 15:10 ]
16:55
Izključitev
BLE
2 min
#7 GOLUB Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 16:55 - 18:55 ]

2 / 3

20:59
Izključitev
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 20:59 - 22:59 ]
35:36
Gol
BLE
1 : 2
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž

3 / 3

36:12
Gol
SLJ
2 : 2
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #81 GOLOB Nejc
37:18
Gol
SLJ
3 : 2
#21 BUKOVEC Joc
39:04
Gol
SLJ
4 : 2
#81 GOLOB Nejc, podaja #12 PREDALIČ Jaka
40:19
Izključitev
BLE
2 min
#23 HARTMAN Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:19 - 42:19 ]
46:35
Izključitev
SLJ
2 min
#81 GOLOB Nejc, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:35 - 48:35 ]
46:35
Izključitev
SLJ
2 min
#81 GOLOB Nejc, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:35 - 50:35 ]
46:35
Izključitev
BLE
2 min
#64 THALER Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:35 - 48:35 ]
46:35
Izključitev
BLE
2 min
#64 THALER Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:35 - 50:35 ]
48:26
Gol
BLE
4 : 3
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor
48:51
Gol
BLE
4 : 4
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #66 KRIVIC Jaka

Podaljšek

55:03
Gol (GWG)
BLE
4 : 5
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
55:03
Izstop vratarja
SLJ
#2 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
55:03
Izstop vratarja
BLE
#35 ULČAR Matija

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
HRASTAR Matic
GK
-
-
#2
KRUŠEC URBANC Urh Ruben
GK
-
-

#4
BOLTE Gašper
P
-
-
#30
BRESKVAR Tristan
P
-
-
#26
BREZNIK Janez
P
-
-
#21
BUKOVEC Joc
RW
2
-
#9
BURJAK Timon
LW
-
-
#6
CHVATAL Staš
P
-
-
#99
CVELBAR Enej
P
-
1
#81
GOLOB Nejc (C)
F
1
1
#3
GOSTIŠA Nejc
F
-
-
#15
GOSTIŠA Tim
F
-
-
#11
HRIBAR Svit
P
-
-
#77
JANEŽIČ Marko
P
-
-
#10
JUHART Maj (A)
D
-
-
#55
KONČINA Jakob
D
-
-
#24
MARIČ Nik
RW
-
-
#12
PREDALIČ Jaka (A)
F
1
1
#41
RAJTER Urban
P
-
-
#5
STARAŠINIČ Jurij
D
-
-
#17
VOLAJ Lenart
F
-
-
#97
ZUPAN Mark
P
-
-

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#35
ULČAR Matija
GK
-
-

#12
BIJOL Žiga
RW
-
-
#87
FISTER Matevž
LW
-
-
#67
GOLUB Anže
LD
-
-
#7
GOLUB Martin (A)
C
-
-
#11
GOLUB Tomaž
RW
-
-
#23
HARTMAN Martin
LD
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž (C)
LW
5
-
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
C
-
1
#16
JOVANOVIČ ŠORN Brin
P
-
-
#66
KRIVIC Jaka
C
-
1
#15
RESMAN Luka
P
-
-
#64
THALER Andraž
RW
-
-

1 / 3

06:13
SLJ
1 : 0
#21 BUKOVEC Joc, podaja #99 CVELBAR Enej
12:23
BLE
1 : 1
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž

2 / 3

35:36
BLE
1 : 2
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž

3 / 3

36:12
SLJ
2 : 2
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #81 GOLOB Nejc
37:18
SLJ
3 : 2
#21 BUKOVEC Joc
39:04
SLJ
4 : 2
#81 GOLOB Nejc, podaja #12 PREDALIČ Jaka
48:26
BLE
4 : 3
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #10 HROBAT PLEMELJ Bor
48:51
BLE
4 : 4
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #66 KRIVIC Jaka

Podaljšek

55:03
BLE
4 : 5
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž

1 / 3

13:10
SLJ
2 min
#41 RAJTER Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:10 - 15:10 ]
16:55
BLE
2 min
#7 GOLUB Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 16:55 - 18:55 ]

2 / 3

20:59
SLJ
2 min
#21 BUKOVEC Joc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 20:59 - 22:59 ]

3 / 3

40:19
BLE
2 min
#23 HARTMAN Martin, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:19 - 42:19 ]
46:35
SLJ
2 min
#81 GOLOB Nejc, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:35 - 48:35 ]
46:35
SLJ
2 min
#81 GOLOB Nejc, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:35 - 50:35 ]
46:35
BLE
2 min
#64 THALER Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:35 - 48:35 ]
46:35
BLE
2 min
#64 THALER Andraž, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:35 - 50:35 ]

Podaljšek





  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled