Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki U12 18/19
Lokacija: Velesajam
Št. tekme: 7
Datum: 22.09.2018
Čas: 11:15
Gledalcev: 50

Sodnik: PIRAGIĆ Trpimir
Sodnik: SMERDELJ Miro
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ZLATAR Iva
Zapisnikar: PEJNOVIĆ Iva
Časomerilec: HRELJA Željko

KHL Zagreb (ZAG)

5 : 2
( 1:2, 2:0, 2:0 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
ZAG
#31 SLADE Nikša
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#38 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
06:50
Gol
SLJ
0 : 1
#5 STARAŠINIČ Jurij, podaja #12 PREDALIČ Jaka, #81 GOLOB Nejc
12:00
Gol
ZAG
1 : 1
#11 ŠVARC Simon, podaja #50 DEBELIĆ Roko
14:02
Izključitev
ZAG
2 min
#27 ZLATAR Marko, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #36 ŠTAJER Toma [ 14:02 - 16:02 ]
14:02
Izključitev
ZAG
10 min
#27 ZLATAR Marko, MISC (Disciplinska kazen) [ 16:02 - 26:02 ]
14:16
Izključitev
SLJ
2 min
#24 MARIČ Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 14:16 - 16:16 ]
16:31
Gol
SLJ
1 : 2
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #24 MARIČ Nik

2 / 3

23:04
Gol
ZAG
2 : 2
#59 FERENČINA David
26:05
Izključitev
SLJ
2 min
#55 KONČINA Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:05 - 26:21 ]
26:21
Gol (GWG)
ZAG
3 : 2
#59 FERENČINA David (+1)
30:12
Vstop vratarja
SLJ
#1 HRASTAR Matic
30:12
Izstop vratarja
SLJ
#38 KRUŠEC URBANC Urh Ruben
31:05
Izključitev
SLJ
2 min
#77 JANEŽIČ Marko, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 31:05 - 33:05 ]

3 / 3

38:17
Gol
ZAG
4 : 2
#30 GROŠIĆ Ivan, podaja #16 GOLEŠ Bartul
44:37
Izključitev
ZAG
2 min
#50 DEBELIĆ Roko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:37 - 46:37 ]
45:39
Gol
ZAG
5 : 2
#59 FERENČINA David (-1)
46:53
Izključitev
ZAG
2 min
#89 KLOBUČAR Tomo, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:53 - 48:53 ]
54:00
Izstop vratarja
ZAG
#31 SLADE Nikša
54:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 HRASTAR Matic

KHL Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#31
SLADE Nikša
GK
-
-
#32
ZANINOVIĆ Nikola
GK
-
-

#17
BELJO Hrvoje (A)
D
-
-
#50
DEBELIĆ Roko
F
-
1
#59
FERENČINA David (A)
F
3
-
#16
GOLEŠ Bartul
D
-
1
#30
GROŠIĆ Ivan
F
1
-
#71
JAGATIĆ Mihael
F
-
-
#29
KLAKOČER Natko
D
-
-
#89
KLOBUČAR Tomo
D
-
-
#19
KOMUŠANAC Matej
D
-
-
#22
MARTINEC Fabijan
F
-
-
#78
MATIJEVIĆ Jakov
D
-
-
#91
PAVLIĆ Dominik
F
-
-
#21
ŠIMAC Ante
F
-
-
#36
ŠTAJER Toma
F
-
-
#13
ŠTEFANAC Jan
F
-
-
#11
ŠVARC Simon
F
1
-
#27
ZLATAR Marko (C)
F
-
-
#14
ZOVKO Lovro
P
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
HRASTAR Matic
GK
-
-
#38
KRUŠEC URBANC Urh Ruben
GK
-
-

#4
BOLTE Gašper
P
-
-
#30
BRESKVAR Tristan
P
-
-
#29
BREZNIK Janez
P
-
-
#21
BUKOVEC Joc
RW
-
-
#9
BURJAK Timon
LW
-
-
#99
CVELBAR Enej
P
-
-
#81
GOLOB Nejc (C)
F
-
1
#3
GOSTIŠA Nejc
F
-
-
#15
GOSTIŠA Tim
F
-
-
#11
HRIBAR Svit
P
-
-
#77
JANEŽIČ Marko
P
-
-
#10
JUHART Maj
D
-
-
#55
KONČINA Jakob
D
-
-
#24
MARIČ Nik
RW
-
1
#12
PREDALIČ Jaka
F
1
1
#41
RAJTER Urban
P
-
-
#5
STARAŠINIČ Jurij
D
1
-
#22
VERBIČ Jakob
P
-
-
#7
VRESK Žan
F
-
-
#97
ZUPAN Mark
P
-
-

1 / 3

06:50
SLJ
0 : 1
#5 STARAŠINIČ Jurij, podaja #12 PREDALIČ Jaka, #81 GOLOB Nejc
12:00
ZAG
1 : 1
#11 ŠVARC Simon, podaja #50 DEBELIĆ Roko
16:31
SLJ
1 : 2
#12 PREDALIČ Jaka, podaja #24 MARIČ Nik

2 / 3

23:04
ZAG
2 : 2
#59 FERENČINA David
26:21
ZAG
3 : 2
#59 FERENČINA David (+1)

3 / 3

38:17
ZAG
4 : 2
#30 GROŠIĆ Ivan, podaja #16 GOLEŠ Bartul
45:39
ZAG
5 : 2
#59 FERENČINA David (-1)

1 / 3

14:02
ZAG
2 min
#27 ZLATAR Marko, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #36 ŠTAJER Toma [ 14:02 - 16:02 ]
14:02
ZAG
10 min
#27 ZLATAR Marko, MISC (Disciplinska kazen) [ 16:02 - 26:02 ]
14:16
SLJ
2 min
#24 MARIČ Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 14:16 - 16:16 ]

2 / 3

26:05
SLJ
2 min
#55 KONČINA Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:05 - 26:21 ]
31:05
SLJ
2 min
#77 JANEŽIČ Marko, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 31:05 - 33:05 ]

3 / 3

44:37
ZAG
2 min
#50 DEBELIĆ Roko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 44:37 - 46:37 ]
46:53
ZAG
2 min
#89 KLOBUČAR Tomo, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:53 - 48:53 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled