Tekmovanje: IHL Kadeti U-16 17/18
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 57
Datum: 25.11.2017
Čas: 14:45
Gledalcev: 40

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: PAHOR Zoran
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: HALER Uroš
Časomerilec: PRODAN Gregor

HK Slavija Junior (SLJ)

5 : 1
( 0:1, 3:0, 2:0 )

Team Zagreb (TZG)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#27 SOTLAR Ian
00:00
Vstop vratarja
TZG
#52 MIKULIĆ Ivan
08:24
Izključitev
TZG
2 min
#3 JOUREAU Antonio, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 08:24 - 10:24 ]
08:45
Gol
TZG
0 : 1
#6 HANŽEK Lovro (-1)
13:16
Izključitev
SLJ
2 min
#13 BUKOVEC Maks, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 13:16 - 15:16 ]
14:36
Izključitev
TZG
2 min
#32 ČAVLOVIĆ Niko, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 14:36 - 16:36 ]
17:43
Izključitev
SLJ
2 min
#12 GRAČAN Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:43 - 19:43 ]
19:33
Izključitev
TZG
5 min
#22 DIMITRIJEVIĆ Alex, SPEAR (IIHF #161, Bodenje z rezilom palice) [ 19:33 - 24:33 ]
19:33
Izključitev
TZG
20 min
#22 DIMITRIJEVIĆ Alex, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 24:33 - 60:00 ]

2 / 3

26:36
Gol
SLJ
1 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #13 BUKOVEC Maks
27:32
Gol (GWG)
SLJ
2 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #7 ČERNE Juš
27:47
Izključitev
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 27:47 - 29:47 ]
28:18
Izključitev
SLJ
2 min
#18 POVŠE Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 28:18 - 30:18 ]
28:18
Izključitev
TZG
2 min
#36 ČIČEK Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 28:18 - 30:18 ]
34:23
Gol
SLJ
3 : 1
#35 ZAGORC Jošt, podaja #69 VALENTIČ Tevž, #18 POVŠE Jure
35:39
Izključitev
TZG
2 min
#19 KRAMARIĆ Nikola, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 35:39 - 37:39 ]

3 / 3

54:33
Gol
SLJ
4 : 1
#11 SKERLEP Gašper, podaja #18 POVŠE Jure, #7 ČERNE Juš
54:55
Vstop vratarja
SLJ
#1 BABNIK Mark
54:55
Izstop vratarja
SLJ
#27 SOTLAR Ian
56:59
Izključitev
TZG
10 min
#11 JANJATOVIĆ Jan, MISC (Disciplinska kazen) [ 56:59 - 60:00 ]
56:59
Izključitev
TZG
2 min
#3 JOUREAU Antonio, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 56:59 - 58:59 ]
59:40
Izključitev
TZG
2 min
#66 PAVETIĆ Matko, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 59:40 - 59:48 ]
59:48
Gol
SLJ
5 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #7 ČERNE Juš (+1)
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 BABNIK Mark
60:00
Izstop vratarja
TZG
#52 MIKULIĆ Ivan

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
BABNIK Mark
GK
-
-
#27
SOTLAR Ian
GK
-
-

#14
BERIČIČ Miha
P
-
-
#13
BUKOVEC Maks (A)
F
-
1
#7
ČERNE Juš
D
-
3
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
-
#12
GRAČAN Gašper
P
-
-
#21
INTIHAR Erik
P
-
-
#19
JESIHAR Jaka
F
-
-
#51
JUTERŠEK Nejc
D
-
-
#5
PEČNIK Jakob
P
-
-
#53
POGAČAR Luka
P
-
-
#18
POVŠE Jure
F
-
2
#17
PRODAN Dominik Marjan (A)
F
3
-
#65
ŠIFTAR Anže
P
-
-
#11
SKERLEP Gašper (C)
F
1
-
#36
TOMAŽIČ Tomi
P
-
-
#69
VALENTIČ Tevž
P
-
1
#35
ZAGORC Jošt
D
1
-

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#51
KRASIĆ Jurica
GK
-
-
#52
MIKULIĆ Ivan
GK
-
-

#39
ČAIĆ Zvonimir
F
-
-
#10
ČAVIĆ Patrik
F
-
-
#32
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#36
ČIČEK Luka
D
-
-
#22
DIMITRIJEVIĆ Alex
D
-
-
#6
HANŽEK Lovro
P
1
-
#11
JANJATOVIĆ Jan
D
-
-
#3
JOUREAU Antonio
F
-
-
#19
KRAMARIĆ Nikola (A)
F
-
-
#29
LOVAK Tommi
F
-
-
#25
MANDIĆ Roko
D
-
-
#66
PAVETIĆ Matko
D
-
-
#55
PEJAKOVIĆ Filip
F
-
-
#18
PODBOJ MAROJA Roko
F
-
-
#16
ĐEREK Luka (C)
D
-
-

1 / 3

08:45
TZG
0 : 1
#6 HANŽEK Lovro (-1)

2 / 3

26:36
SLJ
1 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #13 BUKOVEC Maks
27:32
SLJ
2 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #7 ČERNE Juš
34:23
SLJ
3 : 1
#35 ZAGORC Jošt, podaja #69 VALENTIČ Tevž, #18 POVŠE Jure

3 / 3

54:33
SLJ
4 : 1
#11 SKERLEP Gašper, podaja #18 POVŠE Jure, #7 ČERNE Juš
59:48
SLJ
5 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #7 ČERNE Juš (+1)

1 / 3

08:24
TZG
2 min
#3 JOUREAU Antonio, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 08:24 - 10:24 ]
13:16
SLJ
2 min
#13 BUKOVEC Maks, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 13:16 - 15:16 ]
14:36
TZG
2 min
#32 ČAVLOVIĆ Niko, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 14:36 - 16:36 ]
17:43
SLJ
2 min
#12 GRAČAN Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:43 - 19:43 ]
19:33
TZG
5 min
#22 DIMITRIJEVIĆ Alex, SPEAR (IIHF #161, Bodenje z rezilom palice) [ 19:33 - 24:33 ]
19:33
TZG
20 min
#22 DIMITRIJEVIĆ Alex, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 24:33 - 60:00 ]

2 / 3

27:47
SLJ
2 min
#4 ĆOSIĆ Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 27:47 - 29:47 ]
28:18
SLJ
2 min
#18 POVŠE Jure, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 28:18 - 30:18 ]
28:18
TZG
2 min
#36 ČIČEK Luka, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 28:18 - 30:18 ]
35:39
TZG
2 min
#19 KRAMARIĆ Nikola, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 35:39 - 37:39 ]

3 / 3

56:59
TZG
10 min
#11 JANJATOVIĆ Jan, MISC (Disciplinska kazen) [ 56:59 - 60:00 ]
56:59
TZG
2 min
#3 JOUREAU Antonio, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 56:59 - 58:59 ]
59:40
TZG
2 min
#66 PAVETIĆ Matko, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 59:40 - 59:48 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled