Tekmovanje: IHL Mladinci U-18 17/18
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 105
Datum: 23.02.2018
Čas: 17:45
Gledalcev: 70

Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: MALI Matevž
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: HALER Uroš

HK Slavija Junior (SLJ)

2 : 3
( 0:0, 1:2, 1:1 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#3 DUKARIČ Pia
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
07:55
Izključitev
SLJ
2 min
#22 TRŠKAN Luka, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 07:55 - 09:55 ]
18:07
Izključitev
HDJ
2 min
#5 MURNIK Petja, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 18:07 - 20:07 ]

2 / 3

22:43
Gol
HDJ
0 : 1
#9 POTOČAR Rok, podaja #11 POGAČAR Gregor
26:44
Gol
SLJ
1 : 1
#14 BOHINC Martin, podaja #26
28:09
Gol
HDJ
1 : 2
#11 POGAČAR Gregor, podaja #7 MRAVLJE Matic
30:33
Izključitev
SLJ
2 min
#7 ČERNE Juš, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 30:33 - 32:33 ]
31:53
Izključitev
SLJ
2 min
#26 , CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 31:53 - 33:53 ]
37:13
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KARARIĆ Amar, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 37:13 - 39:13 ]

3 / 3

46:47
Izključitev
SLJ
2 min
#11 SKERLEP Miha, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:47 - 48:47 ]
48:16
Izključitev
SLJ
2 min
#26 , ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:16 - 50:16 ]
48:16
Izključitev
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:16 - 50:16 ]
48:18
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 48:18 - 50:18 ]
52:22
Gol (GWG)
HDJ
1 : 3
#20 KARARIĆ Amar, podaja #9 POTOČAR Rok
54:46
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 54:46 - 56:46 ]
54:46
Izključitev
HDJ
10 min
#8 KRMELJ Miha, MISC (Disciplinska kazen), kazen prestaja #5 MURNIK Petja [ 56:46 - 60:00 ]
58:26
Gol
SLJ
2 : 3
#14 BOHINC Martin, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #9 BOLTE Žiga
58:30
Izstop vratarja
SLJ
#3 DUKARIČ Pia
59:54
Izključitev
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:54 - 60:00 ]
59:54
Izključitev
SLJ
10 min
#16 LAMPIČ Nik, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 60:00 - 60:00 ]
59:54
Izključitev
HDJ
2 min
#1 ŽAGAR Nejc, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #21 DEŽMAN Žiga [ 59:54 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#3
DUKARIČ Pia
GK
-
-
#2
LAJEVEC Andraž
GK
-
-

#24
BERNARD Jakob
D
-
-
#14
BOHINC Martin (C)
F
2
-
#9
BOLTE Žiga
D
-
1
#13
BUKOVEC Maks
F
-
-
#7
ČERNE Juš
D
-
-
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
-
#72
JESIHAR Jaka
F
-
-
#16
LAMPIČ Nik (A)
F
-
-
#18
POVŠE Jure
F
-
-
#12
PRIMAR Jure
F
-
-
#17
PRODAN Dominik Marjan
F
-
1
#10
SKERLEP Gašper
F
-
-
#11
SKERLEP Miha
F
-
-
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
-
#22
TRŠKAN Luka (A)
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#21
DEŽMAN Žiga
F
-
-
#24
DOLINAR Tim
D
-
-
#4
FARTEK Filip (A)
D
-
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#20
KARARIĆ Amar
D
1
-
#6
KOŠIR Žiga
D
-
-
#8
KRMELJ Miha (C)
F
-
-
#16
LUKAN Aljaž
F
-
-
#14
MAŠIČ Bine
D
-
-
#3
MAŠIČ Nace
D
-
-
#7
MRAVLJE Matic
F
-
1
#5
MURNIK Petja
F
-
-
#17
PIVK Aljaž
F
-
-
#23
PODREKAR Anže
F
-
-
#11
POGAČAR Gregor
D
1
1
#9
POTOČAR Rok (A)
F
1
1
#2
PROSTOR Anže
F
-
-
#12
ŠEGA Jaka
P
-
-
#19
TÖRÖK Matic
F
-
-
#18
ZOR Matic
F
-
-

1 / 3

2 / 3

22:43
HDJ
0 : 1
#9 POTOČAR Rok, podaja #11 POGAČAR Gregor
26:44
SLJ
1 : 1
#14 BOHINC Martin, podaja #26
28:09
HDJ
1 : 2
#11 POGAČAR Gregor, podaja #7 MRAVLJE Matic

3 / 3

52:22
HDJ
1 : 3
#20 KARARIĆ Amar, podaja #9 POTOČAR Rok
58:26
SLJ
2 : 3
#14 BOHINC Martin, podaja #17 PRODAN Dominik Marjan, #9 BOLTE Žiga

1 / 3

07:55
SLJ
2 min
#22 TRŠKAN Luka, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 07:55 - 09:55 ]
18:07
HDJ
2 min
#5 MURNIK Petja, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 18:07 - 20:07 ]

2 / 3

30:33
SLJ
2 min
#7 ČERNE Juš, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 30:33 - 32:33 ]
31:53
SLJ
2 min
#26 , CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 31:53 - 33:53 ]
37:13
HDJ
2 min
#20 KARARIĆ Amar, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 37:13 - 39:13 ]

3 / 3

46:47
SLJ
2 min
#11 SKERLEP Miha, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 46:47 - 48:47 ]
48:16
SLJ
2 min
#26 , ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:16 - 50:16 ]
48:16
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 48:16 - 50:16 ]
48:18
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 48:18 - 50:18 ]
54:46
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha, CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 54:46 - 56:46 ]
54:46
HDJ
10 min
#8 KRMELJ Miha, MISC (Disciplinska kazen), kazen prestaja #5 MURNIK Petja [ 56:46 - 60:00 ]
59:54
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 59:54 - 60:00 ]
59:54
SLJ
10 min
#16 LAMPIČ Nik, UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 60:00 - 60:00 ]
59:54
HDJ
2 min
#1 ŽAGAR Nejc, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico), kazen prestaja #21 DEŽMAN Žiga [ 59:54 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled