Tekmovanje: IHL Mladinci U-18 17/18
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 85
Datum: 14.01.2018
Čas: 14:00
Gledalcev: 40

Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: ROJKO Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Bratina Zoran
Zapisnikar: Lorenčič Vladimir
Časomerilec: Karmel Srečko

HDK Maribor (MAR)

3 : 8
( 1:1, 0:3, 2:4 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#90 KOLIN Luka
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
03:18
Izključitev
MAR
2 min
#87 MIRKOV Petar, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 03:18 - 05:18 ]
09:08
Gol
MAR
1 : 0
#10 FLAJS Žan, podaja #32 RACIĆ Andrija
17:59
Izključitev
MAR
2 min
#16 ROBAR Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:59 - 19:05 ]
18:26
Izključitev
MAR
2 min
#10 FLAJS Žan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 18:26 - 20:26 ]
19:05
Gol
SLJ
1 : 1
#10 SKERLEP Gašper, podaja #7 ČERNE Juš, #13 BUKOVEC Maks (+2)

2 / 3

26:15
Izključitev
MAR
2 min
#26 MANOJLOVIĆ Mihajlo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 26:15 - 26:47 ]
26:15
Izključitev
MAR
2 min
#26 MANOJLOVIĆ Mihajlo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 26:47 - 28:47 ]
26:47
Gol
SLJ
1 : 2
#7 ČERNE Juš (+1)
29:09
Gol
SLJ
1 : 3
#72 JESIHAR Jaka, podaja #18 POVŠE Jure
33:31
Izključitev
SLJ
2 min
#10 SKERLEP Gašper, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 33:31 - 35:31 ]
36:44
Izključitev
MAR
2 min
#26 MANOJLOVIĆ Mihajlo, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 36:44 - 38:44 ]
38:53
Gol (GWG)
SLJ
1 : 4
#22 TRŠKAN Luka, podaja #13 BUKOVEC Maks, #7 ČERNE Juš

3 / 3

40:29
Gol
SLJ
1 : 5
#17 PRODAN Dominik Marjan
46:11
Vstop vratarja
SLJ
#3 DUKARIČ Pia
46:11
Izstop vratarja
SLJ
#2 LAJEVEC Andraž
47:02
Gol
SLJ
1 : 6
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #16 LAMPIČ Nik, #10 SKERLEP Gašper
48:25
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 48:25 - 48:54 ]
48:54
Gol
MAR
2 : 6
#13 DANJI Aleksandar (+1)
49:19
Gol
MAR
3 : 6
#77 SALOM David, podaja #17 TOMAŠEVIĆ Danilo
53:28
Gol
SLJ
3 : 7
#10 SKERLEP Gašper
56:58
Gol
SLJ
3 : 8
#11 SKERLEP Miha, podaja #16 LAMPIČ Nik
60:00
Izključitev
MAR
10 min
#16 ROBAR Urban, MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
MAR
10 min
#10 FLAJS Žan, MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
MAR
5 min
#32 RACIĆ Andrija, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
MAR
20 min
#32 RACIĆ Andrija, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
MAR
#90 KOLIN Luka
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#3 DUKARIČ Pia

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#90
KOLIN Luka
GK
-
-
#5
MARKOVIĆ Srđan
GK
-
-

#97
BIZJAK Jan
D
-
-
#14
BUGARSKI Strahinja
D
-
-
#13
DANJI Aleksandar
F
1
-
#20
FLAJS Jan
F
-
-
#10
FLAJS Žan
F
1
-
#23
JESENIČNIK Jon
P
-
-
#28
LOKAR Luka
F
-
-
#26
MANOJLOVIĆ Mihajlo
F
-
-
#55
MILETIĆ Marko
D
-
-
#87
MIRKOV Petar
F
-
-
#6
NINKOVIĆ Matija
D
-
-
#8
PEJOVIĆ Nemanja (A)
D
-
-
#32
RACIĆ Andrija (C)
F
-
1
#22
RAJBENŠU Bor
D
-
-
#16
ROBAR Urban (A)
F
-
-
#77
SALOM David
D
1
-
#17
TOMAŠEVIĆ Danilo
F
-
1
#25
VOH Tin
F
-
-

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#3
DUKARIČ Pia
GK
-
-
#2
LAJEVEC Andraž
GK
-
-

#13
BUKOVEC Maks
F
-
2
#7
ČERNE Juš
D
1
2
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
-
#72
JESIHAR Jaka
F
1
-
#16
LAMPIČ Nik (C)
F
-
2
#18
POVŠE Jure
F
-
1
#12
PRIMAR Jure
P
-
-
#17
PRODAN Dominik Marjan
F
2
-
#10
SKERLEP Gašper
F
2
1
#11
SKERLEP Miha
F
1
-
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
-
#22
TRŠKAN Luka
D
1
-
#35
ZAGORC Jošt
D
-
-

1 / 3

09:08
MAR
1 : 0
#10 FLAJS Žan, podaja #32 RACIĆ Andrija
19:05
SLJ
1 : 1
#10 SKERLEP Gašper, podaja #7 ČERNE Juš, #13 BUKOVEC Maks (+2)

2 / 3

26:47
SLJ
1 : 2
#7 ČERNE Juš (+1)
29:09
SLJ
1 : 3
#72 JESIHAR Jaka, podaja #18 POVŠE Jure
38:53
SLJ
1 : 4
#22 TRŠKAN Luka, podaja #13 BUKOVEC Maks, #7 ČERNE Juš

3 / 3

40:29
SLJ
1 : 5
#17 PRODAN Dominik Marjan
47:02
SLJ
1 : 6
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #16 LAMPIČ Nik, #10 SKERLEP Gašper
48:54
MAR
2 : 6
#13 DANJI Aleksandar (+1)
49:19
MAR
3 : 6
#77 SALOM David, podaja #17 TOMAŠEVIĆ Danilo
53:28
SLJ
3 : 7
#10 SKERLEP Gašper
56:58
SLJ
3 : 8
#11 SKERLEP Miha, podaja #16 LAMPIČ Nik

1 / 3

03:18
MAR
2 min
#87 MIRKOV Petar, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 03:18 - 05:18 ]
17:59
MAR
2 min
#16 ROBAR Urban, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:59 - 19:05 ]
18:26
MAR
2 min
#10 FLAJS Žan, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 18:26 - 20:26 ]

2 / 3

26:15
MAR
2 min
#26 MANOJLOVIĆ Mihajlo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 26:15 - 26:47 ]
26:15
MAR
2 min
#26 MANOJLOVIĆ Mihajlo, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 26:47 - 28:47 ]
33:31
SLJ
2 min
#10 SKERLEP Gašper, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 33:31 - 35:31 ]
36:44
MAR
2 min
#26 MANOJLOVIĆ Mihajlo, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 36:44 - 38:44 ]

3 / 3

48:25
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 48:25 - 48:54 ]
60:00
MAR
10 min
#16 ROBAR Urban, MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
MAR
10 min
#10 FLAJS Žan, MISC (Disciplinska kazen) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
MAR
5 min
#32 RACIĆ Andrija, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
MAR
20 min
#32 RACIĆ Andrija, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled