V nedeljo so bile prav tako na sporedu tekme lige INL. Celje je v gosteh ugnalo Slavijo s 6:2. HKMK Bled je tesno, s 6:5, ugnal Triglav iz Kranja. SIJ Acroni Jesenice so na gostovanju v Feldkirchu izgubile z 1:3.

Playboy Slavija : HK Celje 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
Zalog, Ledena dvorana, gledalcev 170, sodniki Bulovec, Grozdan Tomislav, Zgonc Gašper.

Strelci: 0:1 Jezovšek (10.), 1:1 Oberstar (Truden, 10.), 1:2 Hafner (Kuzman, Jezovšek, 21., PP1), 1:3 Jezovšek (Zupanc, Klavžar, 30.), 1:4 Ograjenšek (Mercina, 38., PP1), 1:5 Kastelic (Ograjenšek, 48.), 2:5 Truden (Čampa, Šimunovič, 56., PP1), 2:6 Knez (Klavžar, Zupanc, 58., PP1)

Kazenske minute: Slavija 12 + 10 (Humar), Celje 6.

V Zalogu se je prva tretjina končala izenačeno, 1:1. Za Celje je zadel Žan Jezovšek, za domače je izenačil Luka Oberstar. V drugem delu igre so gostje dosegli tri gole (Tomo Hafner, Jezovšek in Tim Ograjenšek) in domačim ušli na +3 (4:1). V zadnji tretjini so le še potrdili zmago, na koncu je bilo 6:2.

Feldkirch : SIJ Acroni Jesenice 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Feldkirch, Voralberghalle, gledalcev 1.071, sodniki Wallner, Kalb, König.

Strelci: 1:0 Novak (Stanley, Fekete, 8.), 2:0 Scholz (Draschkowitz, Jančar, 38.), 2:1 Sefič (Zupančič, Sodja, 41.), 3:1 Fekete (Harand, Stanley, 54., PP1)

Kazenske minute: Feldkirch 12, Jesenice 8.

Železarji so avstrijski konec tedna zaključili z drugim porazom. Feldkirch je v prvi in drugi tretjini dosegel po en gol, v zadnjem delu igre je Jesenice takoj na začetku vrnil David Sefič. Sledil je lov na izenačenje, do katerega pa ni prišlo. V 54. minuti je ob igralcu več končni rezultat postavil Daniel Fekete.

Triglav-Bled_HKMKBled

Triglav Kranj : HKMK Bled 5:6 (1:2, 1:4, 3:0)
Kranj, Dvorana Zlato polje, gledalcev 150, sodniki Zrnič, Černe, Črv.

Strelci: 0:1 Potočnik (11.), 0:2 Pogačnik (Ta. Burazin, Zajšek, 12.), 1:2 Terlikar (Hočevar, 19., PP1), 1:3 Kaimel (Vodnjov, 24., SH1), 1:4 Vodnjov (Zajšek, 26.), 1:5 Vodnjov (Kovačec, 35.), 2:5 Potočnik (Vovk, 35.), 2:6 Vodnjov (Zor, 36.), 3:6 M. Ahačič (A. Ahačič, Terlikar, 46., PP1)

Kazenske minute: Triglav 8 + 10 (M. Ahačič), Bled 20.

Blejci so v Kranju začeli odločno in povedli z 2:0. Domači so nato prek izkušenega Anžeta Terlikarja ujeli priključek, a v drugem delu igre popustili. Bled je namreč dosegel štiri gole, prejel le enega in po 40 minutah igre vodil s 6:2. V zadnji tretjini so domači začeli loviti rezultat, se približali na gol zaostanka, za izenačenje pa jim je zmanjkalo časa.