V petek so hokejisti Celja gostovali in prekrižali palice z Bregenzerwaldom, ki se je veselil zmage po podaljšku s 5:4.

Bregenzerwald : HK Celje 5:4 (2:1, 1:0, 1:3) – po podaljšku
Dornbirn, sejemska dvorana, gledalcev 840, sodniki Waluschnig, Reichhold, Schmidt.

Strelci: 1:0 Putnik (Lundström, Ban, 1.), 2:0 Lundström (Ban, Waldhauser, 9.), 2:1 Klavžar (Grahut, Ograjenšek, 13.), 3:1 Lundström (Putnik, Ban, 25.), 4:1 Putnik (Frahmer, Lundström, 48.), 4:2 Ogrizek (Hafner, Knez, 49.), 4:3 Kuzman (Kastelic, Jezovšek, 52.), 4:4 Hafner (Ogrizek, 53.), 5:4 Ban (Lundström, Judex, 65., PP1)

Kazenske minute: Bregenzerwald 6, Celje 8

Celjsko gostovanje se ni začelo najbolje, saj so domači prišli do vodstva po 44 sekundah igre, na začetku devete minute pa povedli z 2:0. Rok Klavžar je nato v 13. minuti znižal zaostanek na 1:2. V drugem delu igre je padel le en gol, tega so dosegli domači hokejisti. Ti so v 48. minuti povedli s 4:1, nato pa so Celjani le stopili na plin in dosegli tri zaporedne gole (Aljaž Ogrizek, Žiga Kuzman in Tomo Hafner) ter izsilili podaljšek. V tem so navijači videli en zadetek, ki so ga dosegli domači hokejisti ob igralcu več na ledu.