Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Člani 15/16

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
11.04.2016 19:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO finale HDD Telemach Olimpija 2 : 0
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
07.04.2016 19:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO finale HDD Sij Acroni Jesenice 0 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
04.04.2016 19:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO finale HDD Telemach Olimpija 0 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
31.03.2016 19:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO finale HDD Sij Acroni Jesenice 1 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
28.03.2016 18:15 Dvorana Celje - Celje - SLO razvrstitev Hk ECE Celje 0 : 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
28.03.2016 17:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO finale HDD Telemach Olimpija 3 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
24.03.2016 21:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO polfinale HDD Sij Acroni Jesenice 3 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
21.03.2016 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO polfinale Hk Playboy Slavija 1 : 8
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
21.03.2016 18:15 Dvorana Celje - Celje - SLO polfinale Hk ECE Celje 1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
17.03.2016 19:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO polfinale HDD Telemach Olimpija 3 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
17.03.2016 19:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO polfinale HDD Sij Acroni Jesenice 0 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
10.03.2016 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Playboy Slavija 6 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
10.03.2016 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO četrtfinale HDK Maribor 3 : 7
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
10.03.2016 18:00 Dvorana Bled - Bled - SLO četrtfinale Hk MK Bled 4 : 13
[zapisnik]
Hk ECE Celje
07.03.2016 19:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO četrtfinale HDD Sij Acroni Jesenice 9 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
07.03.2016 18:15 Dvorana Celje - Celje - SLO četrtfinale Hk ECE Celje 6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.03.2016 18:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO četrtfinale Hk Triglav 2 : 5
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
02.03.2016 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 2. (redni del) HDK Maribor 3 : 7
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
27.02.2016 19:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 2. (redni del) Hk Triglav 6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.02.2016 18:15 Dvorana Celje - Celje - SLO 2. (redni del) Hk ECE Celje 3 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
23.02.2016 18:30 Dom sportova - Zagreb - CRO Skupina A KHL Medveščak 8 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
22.02.2016 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 2. (redni del) Hk Playboy Slavija 2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
22.02.2016 18:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 2. (redni del) Hk MK Bled 0 : 13
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
18.02.2016 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 2. (redni del) HDK Maribor 1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
15.02.2016 18:15 Dvorana Celje - Celje - SLO 2. (redni del) Hk ECE Celje 12 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
10.02.2016 18:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 2. (redni del) Hk ECE Celje 4 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
03.02.2016 18:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 2. (redni del) Hk Triglav 1 : 6
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
31.01.2016 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij Acroni Jesenice 4 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
30.01.2016 19:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 2. (redni del) Hk MK Bled 10 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
27.01.2016 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 2. (redni del) HDK Maribor 1 : 7
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
27.01.2016 18:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 2. (redni del) Hk MK Bled 0 : 11
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
27.01.2016 18:15 Dvorana Celje - Celje - SLO 2. (redni del) Hk ECE Celje 9 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
24.01.2016 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij Acroni Jesenice 7 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
23.01.2016 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 2. (redni del) Hk Playboy Slavija 1 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
20.01.2016 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 2. (redni del) Hk Playboy Slavija 7 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
17.01.2016 17:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 2. (redni del) Hk Playboy Slavija 1 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
16.01.2016 19:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 2. (redni del) Hk MK Bled 4 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
13.01.2016 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 2. (redni del) HDK Maribor 1 : 8
[zapisnik]
Hk ECE Celje
13.01.2016 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij Acroni Jesenice 4 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.01.2016   Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 2. (redni del) Hk Triglav 5 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
09.01.2016 19:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 2. (redni del) Hk Triglav 7 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
09.01.2016 19:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 2. (redni del) Hk MK Bled 3 : 4
[zapisnik]
Hk ECE Celje
06.01.2016 18:00 Dvorana Celje - Celje - SLO 2. (redni del) Hk ECE Celje 5 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
30.12.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij Acroni Jesenice 7 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
23.12.2015 19:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 2. (redni del) Hk Playboy Slavija 8 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.12.2015 18:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 2. (redni del) Hk Triglav 1 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
23.12.2015   Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 2. (redni del) HDD Sij Acroni Jesenice 5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
12.12.2015 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 2. (redni del) HDK Maribor 3 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
10.12.2015 18:00 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Zagreb 6 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
09.12.2015 18:30 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Medveščak 5 : 3
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
09.12.2015   Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO Skupina A Hk Triglav 5 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
06.12.2015 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO Skupina A Hk Triglav 4 : 2
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
05.12.2015 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO Skupina A HDK Maribor 6 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
05.12.2015 19:00 Dvorana Bled - Bled - SLO Skupina A Hk MK Bled 5 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
03.12.2015 18:15 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Mladost 2 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
02.12.2015 18:45 Dvorana Bled - Bled - SLO Skupina A Hk MK Bled 4 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.12.2015 19:00 Dvorana Celje - Celje - SLO Skupina B Hk ECE Celje 7 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
30.11.2015 19:45 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Zagreb 8 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
28.11.2015 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO Skupina B Hk Playboy Slavija 0 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
28.11.2015 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO Skupina A HDK Maribor 7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
28.11.2015 18:00 Dvorana Pionir - Beograd - SRB Skupina A Hk Crvena Zvezda 4 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
28.11.2015   Dom sportova - Zagreb - CRO Skupina A KHL Medveščak 0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.11.2015 14:00 Dom sportova - Zagreb - CRO Skupina A KHL Mladost 8 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
21.11.2015   Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Zagreb 0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
18.11.2015 18:15 Dvorana Celje - Celje - SLO Skupina B Hk ECE Celje 1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
18.11.2015 18:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO Skupina A Hk MK Bled 4 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
18.11.2015 17:30 Dvorana Pionir - Beograd - SRB Skupina A Hk Crvena Zvezda 6 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.11.2015 19:45 Dom sportova - Zagreb - CRO Skupina A KHL Mladost 8 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.11.2015 11:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO Skupina A HDK Maribor 2 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
14.11.2015 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO Skupina A HDK Maribor 5 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
11.11.2015 19:45 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Zagreb 0 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
07.11.2015 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO Skupina A HDK Maribor 4 : 9
[zapisnik]
KHL Mladost
31.10.2015 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO Skupina A HDK Maribor 6 : 9
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.10.2015 17:30 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Mladost 4 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
31.10.2015   Dvorana Pionir - Beograd - SRB Skupina A Hk Crvena Zvezda 5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
28.10.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO Skupina B HDD Sij Acroni Jesenice 5 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
27.10.2015 19:45 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Zagreb 4 : 15
[zapisnik]
KHL Mladost
25.10.2015 13:45 Dvorana Bled - Bled - SLO Skupina A Hk MK Bled 4 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
24.10.2015   Dom sportova - Zagreb - CRO Skupina A KHL Medveščak 0 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
22.10.2015 19:45 Dom sportova - Zagreb - CRO Skupina A KHL Medveščak 3 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
21.10.2015 19:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO Skupina A HDK Maribor 4 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.10.2015 18:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO Skupina A Hk Triglav 3 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
17.10.2015 19:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO Skupina A Hk Triglav 4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
17.10.2015 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO Skupina B HDD Sij Acroni Jesenice 4 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
17.10.2015   Dvorana Bled - Bled - SLO Skupina A Hk MK Bled 5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
17.10.2015   Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Mladost 0 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
15.10.2015 18:30 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Zagreb 4 : 7
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
10.10.2015 19:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO Skupina A Hk Triglav 9 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.10.2015 16:00 Dvorana Bled - Bled - SLO Skupina A Hk MK Bled 6 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
10.10.2015   Dom sportova - Zagreb - CRO Skupina A KHL Medveščak 0 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
03.10.2015 19:50 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO Skupina A Hk Triglav 0 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.10.2015 19:30 Velesajam - Zagreb - CRO Skupina A KHL Mladost 6 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
30.09.2015 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO Skupina B Hk Playboy Slavija 5 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
26.09.2015 19:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO Skupina A Hk Triglav 5 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
26.09.2015 17:45 Dvorana Bled - Bled - SLO Skupina A Hk MK Bled 2 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan

    mercator-logotip-positive-pokoncen+slogan
  • Unija

    Unija
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • BTC City

    BTC City
  • Mercedes Benz

    Mercedes Benz
  • MASS 170×118

    MASS 170×118
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Amicus

    Amicus
  • Europlakat

    Europlakat
  • Warrior

    Warrior
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled