Sezona 2016/2017, tekmovanje DP Mlajši dečki U-12 16/17

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
# Ekipa GP W W* T L* L GF GA ± PIM PPP PKP PTS
1 Hk Olimpija 20 19 0 0 1 0 269 30 239 120 46,15% 90,00% 58
2 Hk MK Bled 18 15 1 0 1 1 191 45 146 98 36,96% 84,09% 48
3 Team Zagreb 20 16 0 0 0 4 162 53 109 128 24,53% 87,04% 48
4 EC VSV 19 11 1 0 0 7 134 89 45 192 21,54% 83,10% 35
5 HD mladi Jesenice 20 9 0 0 0 11 82 93 -11 124 4,55% 75,00% 27
6 SKHL Crvrna Zvezda 16 9 0 0 0 7 81 59 22 90 26,00% 80,00% 27
7 Hk Slavija Junior 19 7 0 0 0 12 71 111 -40 98 24,07% 79,59% 21
8 Hk Triglav 19 7 0 0 0 12 108 146 -38 96 28,57% 73,68% 21
9 HDK Maribor 20 5 0 0 0 15 56 148 -92 183 10,61% 57,97% 15
10 Hk ECE Celje 20 4 0 0 0 16 77 201 -124 174 18,60% 73,68% 12
11 HDD Bled 17 0 0 0 0 17 12 268 -256 42 0,00% 61,90% 0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
29.03.2017 17:45 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO razvrstitev HDK Maribor 7 - 4
[zapisnik]
Hk Triglav
29.03.2017 16:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO razvrstitev Hk Slavija Junior 1 - 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
27.03.2017 18:15 Dvorana Bled - Bled - SLO finale Hk MK Bled 1 - 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.03.2017 16:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO finale Hk Olimpija 7 - 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.03.2017 12:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO razvrstitev Hk Triglav 1 - 4
[zapisnik]
HDK Maribor
25.03.2017 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO razvrstitev Hk ECE Celje 10 - 5
[zapisnik]
HDD Bled
18.03.2017 18:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO razvrstitev HD mladi Jesenice 2 - 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.03.2017 12:00 Dvorana Celje - Celje - SLO razvrstitev Hk ECE Celje 2 - 6
[zapisnik]
HDK Maribor
14.03.2017 17:15 Dvorana Bled - Bled - SLO razvrstitev HDD Bled 0 - 14
[zapisnik]
Hk Triglav
14.03.2017 16:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO polfinale Hk Slavija Junior 0 - 12
[zapisnik]
Hk Olimpija

Celoten razpored tekem >