Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Kadeti U-16 15/16

RAZPORED TEKEM


Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.04.2016 16:15 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO razvrstitev HD mladi Jesenice 4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
15.03.2016 18:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO finale Hk Triglav 2 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
11.03.2016 18:00 Dvorana Bled - Bled - SLO razvrstitev Hk MK Bled 5 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
11.03.2016 18:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO finale Hk Slavija Junior 5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
08.03.2016 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO finale Hk Triglav 4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
08.03.2016 16:15 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO razvrstitev HD mladi Jesenice 6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.03.2016 16:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO razvrstitev Hk Olimpija 4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
04.03.2016 15:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO polfinale HD mladi Jesenice 1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.03.2016 18:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO razvrstitev HDK Maribor 3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
01.03.2016 18:00 Dvorana Bled - Bled - SLO polfinale Hk MK Bled 1 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
01.03.2016 17:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO polfinale Hk Slavija Junior 4 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
26.02.2016 16:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO polfinale Hk Triglav 8 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.02.2016 15:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO polfinale HD mladi Jesenice 4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
24.02.2016 18:30 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Olimpija 1 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.02.2016 17:30 Dvorana Bled - Bled - SLO četrtfinale Hk MK Bled 1 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
20.02.2016 18:00 Dvorana Pionir - Beograd - SRB 1. (redni del) Hk Crvena Zvezda 10 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
19.02.2016 18:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO četrtfinale HDK Maribor 3 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
19.02.2016 18:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Olimpija 3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.02.2016 17:45 Dvorana Pionir - Beograd - SRB 1. (redni del) Hk Crvena Zvezda 5 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
16.02.2016 17:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO četrtfinale Hk Slavija Junior 7 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
Datum Ura Lokacija Tip Domači Rezultat Gostje
12.02.2016 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.02.2016 19:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 12 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
06.02.2016 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.02.2016 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 12 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
06.02.2016 12:45 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 5 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
03.02.2016 18:15 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 8 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.01.2016 11:15 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 3 : 8
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
30.01.2016 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 8 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
30.01.2016 14:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.01.2016 13:30 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
30.01.2016   Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 5 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.01.2016 17:45 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.01.2016 17:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 3 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
23.01.2016 14:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 18 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
23.01.2016 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 2 : 3
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
22.01.2016 17:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 2 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.01.2016 15:15 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 5 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
16.01.2016 15:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 3 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
16.01.2016 10:45 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.01.2016 17:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 7
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
14.01.2016 21:15 Šalata - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 4 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
09.01.2016 17:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 0 : 7
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
09.01.2016 17:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
09.01.2016 15:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
09.01.2016 14:15 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 12
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
09.01.2016 12:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 0 : 11
[zapisnik]
Hk Triglav
06.01.2016 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 2 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.01.2016 11:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.01.2016 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 0 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.01.2016 16:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 3 : 2
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
28.12.2015 15:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 9 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.12.2015 12:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 20 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
23.12.2015 18:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
23.12.2015 16:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 10 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
19.12.2015 18:30 Dvorana Pionir - Beograd - SRB 1. (redni del) Hk Crvena Zvezda 23 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
16.12.2015 20:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 1 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
12.12.2015 18:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 1 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.12.2015 17:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 1 : 9
[zapisnik]
Hk Triglav
12.12.2015 12:45 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 10 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
12.12.2015 10:45 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.12.2015 18:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 6 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.12.2015 18:30 Dvorana Pionir - Beograd - SRB 1. (redni del) Hk Crvena Zvezda 4 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.12.2015 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 4 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
05.12.2015 14:30 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.12.2015 20:00 Šalata - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 3 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
28.11.2015 18:30 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 7 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.11.2015 17:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 3 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
28.11.2015 11:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 1 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
21.11.2015 14:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 4 : 3
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
21.11.2015 12:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 10 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
21.11.2015 10:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 4 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.11.2015 18:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 5 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
17.11.2015 18:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.11.2015 19:45 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 3 : 8
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
14.11.2015 14:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 2 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.11.2015 10:45 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 7 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
14.11.2015   Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 5 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
31.10.2015 17:00 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 9 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.10.2015 17:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 6 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
31.10.2015 14:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 2 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
31.10.2015 11:00 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 6 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
29.10.2015 18:15 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
25.10.2015 10:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 2 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
24.10.2015 18:15 Dvorana Pionir - Beograd - SRB 1. (redni del) Hk Crvena Zvezda 6 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
24.10.2015 16:00 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 12 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
24.10.2015 14:15 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 0 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.10.2015 14:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 18 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
24.10.2015 13:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 1 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.10.2015 15:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 0 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
17.10.2015 15:15 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 9 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
17.10.2015 14:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 3 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.10.2015 09:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 4 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.10.2015 20:30 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 1 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.10.2015 17:00 Dom sportova - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 2 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.10.2015 14:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 9 : 2
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
10.10.2015 18:15 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 7 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
10.10.2015 14:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 2 : 1
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
10.10.2015 12:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
10.10.2015 10:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 1 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.10.2015 15:00 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Medveščak 3 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
03.10.2015 15:00 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO 1. (redni del) Hk Triglav 13 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
03.10.2015 14:45 Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Slavija Junior 4 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
03.10.2015 13:30 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO 1. (redni del) HD mladi Jesenice 9 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.10.2015 10:45 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Mladost 3 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.09.2015 19:00 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO 1. (redni del) Hk Olimpija 0 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
26.09.2015 14:30 Dvorana Bled - Bled - SLO 1. (redni del) Hk MK Bled 2 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.09.2015 13:00 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO 1. (redni del) HDK Maribor 4 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
26.09.2015 10:15 Velesajam - Zagreb - CRO 1. (redni del) KHL Zagreb 7 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Pivovarna Union

    Pivovarna Union
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • Merkur

    Merkur
  • Kompas

    Kompas
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • BTC City

    BTC City
  • Modiana

    Modiana
  • Europlakat

    Europlakat
  • Amicus

    Amicus
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Krka

    Krka
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • GVS

    GVS
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Bled

    Bled