Tekmovanja

Začenja se zadnji krog obračunov pred končnico IHL

5. januar 2017, Ljubljana – Prihajajoči konec tedna prinaša začetek tekem tretjega kroga novoustanovljene Mednarodne hokejske lige – International Hockey League (IHL) v sezoni 2017/18.

Deset ekip iz Slovenije, Hrvaške in Srbije, ki meri moči v omenjenem tekmovanju, se bo tako od jutri, 6. januarja, pa do predvidoma 24. februarja borilo za osem vstopnic v končnico IHL, ki bo odigrana v mesecu marcu.

Lestvica po dveh krogih tekmovanj

GPWW*LL*PTS
1.HK Triglav181512047
2.HK ECE Celje181412145
3.SKHL Crvena Zvezda181213240
4.KHL Medveščak18918029
5.HK MK Bled18909027
6.KHL Zagreb18909027
7.HK Playboy Slavija186111020
8.HK Vojvodina185013015
9.KHL Mladost183012312
10.HDK Maribor18211508

Razpored tretjega kroga tekmovanja je, na osnovi uvrstitev po dveh krogih, postavljen po Bergerjevih tablicah.

V rednem delu tekmovanja moštva na vsaki tekmi igrajo do zmage. V primeru neodločenega rezultata po 60-ih minutah tekme, se igra podaljšek 5 minut oz. do zadetka s po tremi igralci v polju in vratarjem, nakar se izvajajo kazenski streli: prva serija po 3 kazenske strele izmenično, nato po potrebi po 1 kazenski strel izmenično do zmage.

Za zmago po 60 minutah igre moštvo dobi 3 točke, za zmago v podaljšku oz. po kazenskih strelih 2 točki, za poraz v podaljšku oz. po kazenskih strelih 1 točko, za poraz po 60 minutah igre 0 točk.

Komentarji

  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled