Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Člani 15/16

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.04.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHDD Telemach Olimpija2 : 0
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
07.04.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHDD Sij Acroni Jesenice0 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
04.04.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHDD Telemach Olimpija0 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
31.03.201619:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHDD Sij Acroni Jesenice1 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.03.201618:15Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk ECE Celje0 : 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.03.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHDD Telemach Olimpija3 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.03.201621:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHDD Sij Acroni Jesenice3 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
21.03.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Playboy Slavija1 : 8
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
21.03.201618:15Dvorana Celje - Celje - SLOpolfinaleHk ECE Celje1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
17.03.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHDD Telemach Olimpija3 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
17.03.201619:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHDD Sij Acroni Jesenice0 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.03.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Playboy Slavija6 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
10.03.201619:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor3 : 7
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
10.03.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled4 : 13
[zapisnik]
Hk ECE Celje
07.03.201619:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHDD Sij Acroni Jesenice9 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
07.03.201618:15Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk ECE Celje6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.03.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201619:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO2. (redni del)HDK Maribor3 : 7
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
27.02.201619:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO2. (redni del)Hk Triglav6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.02.201618:15Dvorana Celje - Celje - SLO2. (redni del)Hk ECE Celje3 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201618:30Dom sportova - Zagreb - CROSkupina AKHL Medveščak8 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO2. (redni del)Hk Playboy Slavija2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
22.02.201618:45Dvorana Bled - Bled - SLO2. (redni del)Hk MK Bled0 : 13
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
18.02.201619:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO2. (redni del)HDK Maribor1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
15.02.201618:15Dvorana Celje - Celje - SLO2. (redni del)Hk ECE Celje12 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
10.02.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO2. (redni del)Hk ECE Celje4 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
03.02.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO2. (redni del)Hk Triglav1 : 6
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
31.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
30.01.201619:00Dvorana Bled - Bled - SLO2. (redni del)Hk MK Bled10 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
27.01.201619:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO2. (redni del)HDK Maribor1 : 7
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
27.01.201618:45Dvorana Bled - Bled - SLO2. (redni del)Hk MK Bled0 : 11
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
27.01.201618:15Dvorana Celje - Celje - SLO2. (redni del)Hk ECE Celje9 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
24.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice7 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
23.01.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO2. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
20.01.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO2. (redni del)Hk Playboy Slavija7 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
17.01.201617:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO2. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
16.01.201619:00Dvorana Bled - Bled - SLO2. (redni del)Hk MK Bled4 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
13.01.201619:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO2. (redni del)HDK Maribor1 : 8
[zapisnik]
Hk ECE Celje
13.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.01.2016 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO2. (redni del)Hk Triglav5 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
09.01.201619:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO2. (redni del)Hk Triglav7 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
09.01.201619:00Dvorana Bled - Bled - SLO2. (redni del)Hk MK Bled3 : 4
[zapisnik]
Hk ECE Celje
06.01.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO2. (redni del)Hk ECE Celje5 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
30.12.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice7 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
23.12.201519:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO2. (redni del)Hk Playboy Slavija8 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.12.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO2. (redni del)Hk Triglav1 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
23.12.2015 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
12.12.201519:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO2. (redni del)HDK Maribor3 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.12.201518:00Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Zagreb6 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
09.12.201518:30Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Medveščak5 : 3
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
09.12.2015 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav5 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
06.12.201516:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav4 : 2
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
05.12.201519:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor6 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
05.12.201519:00Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled5 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
03.12.201518:15Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Mladost2 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
02.12.201518:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.12.201519:00Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk ECE Celje7 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.11.201519:45Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Zagreb8 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.11.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Playboy Slavija0 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.11.201519:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
28.11.201518:00Dvorana Pionir - Beograd - SRBSkupina AHk Crvena Zvezda4 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
28.11.2015 Dom sportova - Zagreb - CROSkupina AKHL Medveščak0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.11.201514:00Dom sportova - Zagreb - CROSkupina AKHL Mladost8 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
21.11.2015 Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Zagreb0 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.11.201518:15Dvorana Celje - Celje - SLOSkupina BHk ECE Celje1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.11.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk MK Bled4 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
18.11.201517:30Dvorana Pionir - Beograd - SRBSkupina AHk Crvena Zvezda6 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.11.201519:45Dom sportova - Zagreb - CROSkupina AKHL Mladost8 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.11.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
14.11.201519:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor5 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
11.11.201519:45Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Zagreb0 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
07.11.201519:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor4 : 9
[zapisnik]
KHL Mladost
31.10.201519:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor6 : 9
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.10.201517:30Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Mladost4 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
31.10.2015 Dvorana Pionir - Beograd - SRBSkupina AHk Crvena Zvezda5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
28.10.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHDD Sij Acroni Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.10.201519:45Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Zagreb4 : 15
[zapisnik]
KHL Mladost
25.10.201513:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
24.10.2015 Dom sportova - Zagreb - CROSkupina AKHL Medveščak0 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
22.10.201519:45Dom sportova - Zagreb - CROSkupina AKHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
21.10.201519:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOSkupina AHDK Maribor4 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.10.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav3 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
17.10.201519:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.10.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOSkupina BHDD Sij Acroni Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.10.2015 Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
17.10.2015 Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Mladost0 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
15.10.201518:30Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Zagreb4 : 7
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
10.10.201519:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav9 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.10.201516:00Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled6 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
10.10.2015 Dom sportova - Zagreb - CROSkupina AKHL Medveščak0 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
03.10.201519:50Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav0 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.10.201519:30Velesajam - Zagreb - CROSkupina AKHL Mladost6 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
30.09.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOSkupina BHk Playboy Slavija5 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.09.201519:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOSkupina AHk Triglav5 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
26.09.201517:45Dvorana Bled - Bled - SLOSkupina AHk MK Bled2 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled