Tekmovanje: IHL U-19 Mladinci 22/23
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 48
Datum: 04.12.2022
Čas: 12:00
Gledalcev: 30
Sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: LEBEN Jan
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PLANINŠEK EDVIN
Zapisnikar: KASTELIC BOŠTJAN
Časomerilec: STEBLOVNIK ALEKSANDER

HK LedX Celje (HKC)

1 : 6
( 0:2, 0:3, 1:1 )

HK Triglav Kranj (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#30 GAJŠEK Jaka
00:00
Vstop vratarja
TRI
#32 HAFNER Urban
00:08
Gol
TRI
0 : 1
#3 ARH Žiga
Podajalci:
#18 BERTONCELJ Maj, #15 ŠLIBAR Ožbe
01:17
Gol (GWG)
TRI
0 : 2
#16 BRAJLIH NOVOSEL Gaber
Podajalci:
#88 KUHAR Matej, #7 MARN Val
02:29
Izključitev
TRI
2 min
#21 VETERNIK Tim
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 02:29 - 04:29 ]
13:54
Izključitev
HKC
2 min
#28 ZORMAN Žan
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 13:54 - 15:54 ]

2 / 3

24:31
Izključitev
HKC
2 min
#15 MEDIČ Val
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:31 - 26:31 ]
25:40
Gol
TRI
0 : 3
#10 JAZBEC Martin
(brez podaje)
29:50
Izključitev
HKC
2 min
#19 MANDUŠIĆ Matej
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:50 - 31:50 ]
30:02
Izključitev
TRI
2 min
#15 ŠLIBAR Ožbe
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:02 - 32:02 ]
30:55
Gol
TRI
0 : 4
#18 BERTONCELJ Maj
Podajalci:
#21 VETERNIK Tim
37:20
Gol
TRI
0 : 5
#16 BRAJLIH NOVOSEL Gaber
(brez podaje)

3 / 3

42:32
Gol
HKC
1 : 5
#17 SODJA ZALOKAR Gal
Podajalci:
#12 GOLYNSKII Denis
46:27
Time-out
TRI
49:11
Izključitev
TRI
2 min
#18 BERTONCELJ Maj
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:11 - 51:11 ]
53:00
Izključitev
TRI
2 min
#18 BERTONCELJ Maj
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:00 - 55:00 ]
53:54
Izstop vratarja
HKC
#30 GAJŠEK Jaka
54:37
Vstop vratarja
HKC
#30 GAJŠEK Jaka
56:41
Izključitev
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:41 - 58:41 ]
58:45
Gol
TRI
1 : 6
#14 VOGRINC Martin
(brez podaje)
58:45
Izključitev
HKC
2 min
#60 CEKUTA Maks Jure
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:45 - 60:00 ]
58:45
Izključitev
TRI
2 min
#13 VREČAR Beno
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:45 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKC
#30 GAJŠEK Jaka
60:00
Izstop vratarja
TRI
#32 HAFNER Urban

HK LedX Celje

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#30
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
0
#1
PUŠKARIĆ FREŠER Tadej
GK
-
-
0

#60
CEKUTA Maks Jure
RD
-
-
0
#12
GOLYNSKII Denis (A)
C
-
1
0
#13
KEPIC Alex
F
-
-
0
#19
MANDUŠIĆ Matej
F
-
-
0
#93
MARINŠEK Matevž
C
-
-
0
#15
MEDIČ Val
LW
-
-
0
#77
RAKITA David
C
-
-
0
#86
RAMŠAK Luka
LW
-
-
0
#17
SODJA ZALOKAR Gal
C
1
-
0
#88
STEBLOVNIK Martin (C)
LD
-
-
0
#28
ZORMAN Žan
D
-
-
0

Trener: KOREN GAL
Vodja moštva: KOLAR SANDI

HK Triglav Kranj

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#32
HAFNER Urban
GK
-
-
0
#1
OCEPEK LIKAR Gal
GK
-
-
0

#3
ARH Žiga
LW
1
-
0
#18
BERTONCELJ Maj
RD
1
1
0
#16
BRAJLIH NOVOSEL Gaber
C
2
-
0
#12
ČREŠNIK Matic Tian
LW
-
-
0
#10
JAZBEC Martin (A)
LW
1
-
0
#71
KOŠIR Matic
RD
-
-
0
#88
KUHAR Matej
RW
-
1
0
#24
KURALT Oskar
C
-
-
0
#7
MARN Val
RW
-
1
0
#15
ŠLIBAR Ožbe (C)
RD
-
1
0
#21
VETERNIK Tim
LW
-
1
0
#14
VOGRINC Martin
RD
1
-
0
#13
VREČAR Beno
RD
-
-
0
#8
ZORN Luka
LD
-
-
0
#17
ZUPAN ŠKRLJ Lovro (A)
RD
-
-
0

Trener: VARL DEJAN
Vodja moštva: BERTONCELJ DAMJAN

1 / 3

00:08
TRI
0 : 1
#3 ARH Žiga
Podajalci:
#18 BERTONCELJ Maj, #15 ŠLIBAR Ožbe
01:17
TRI
0 : 2
#16 BRAJLIH NOVOSEL Gaber
Podajalci:
#88 KUHAR Matej, #7 MARN Val

2 / 3

25:40
TRI
0 : 3
#10 JAZBEC Martin
(brez podaje)
30:55
TRI
0 : 4
#18 BERTONCELJ Maj
Podajalci:
#21 VETERNIK Tim
37:20
TRI
0 : 5
#16 BRAJLIH NOVOSEL Gaber
(brez podaje)

3 / 3

42:32
HKC
1 : 5
#17 SODJA ZALOKAR Gal
Podajalci:
#12 GOLYNSKII Denis
58:45
TRI
1 : 6
#14 VOGRINC Martin
(brez podaje)

1 / 3

02:29
TRI
2 min
#21 VETERNIK Tim
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 02:29 - 04:29 ]
13:54
HKC
2 min
#28 ZORMAN Žan
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 13:54 - 15:54 ]

2 / 3

24:31
HKC
2 min
#15 MEDIČ Val
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:31 - 26:31 ]
29:50
HKC
2 min
#19 MANDUŠIĆ Matej
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:50 - 31:50 ]
30:02
TRI
2 min
#15 ŠLIBAR Ožbe
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:02 - 32:02 ]

3 / 3

49:11
TRI
2 min
#18 BERTONCELJ Maj
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:11 - 51:11 ]
53:00
TRI
2 min
#18 BERTONCELJ Maj
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 53:00 - 55:00 ]
56:41
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:41 - 58:41 ]
58:45
HKC
2 min
#60 CEKUTA Maks Jure
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:45 - 60:00 ]
58:45
TRI
2 min
#13 VREČAR Beno
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:45 - 60:00 ]

#30 GAJŠEK Jaka

TretjinaSOGGASVSSVS%
192777,78 %
21531280,00 %
371685,71 %
Skupaj3162580,65 %

#1 PUŠKARIĆ FREŠER Tadej

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#32 HAFNER Urban

TretjinaSOGGASVSSVS%
1808100,00 %
2404100,00 %
31111090,91 %
Skupaj2312295,65 %

#1 OCEPEK LIKAR Gal

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %