Tekmovanje: IHL U-19 Mladinci 22/23
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 41
Datum: 27.11.2022
Čas: 19:00
Gledalcev: 30
Sodnik: FAJDIGA Aleš
Linjski sodnik: JERAM Urh
Linjski sodnik: MURNIK Petja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KUNSTIČ KATJA
Zapisnikar: FILIPIČ BARBARA
Časomerilec: KASTELIC BOŠTJAN

HK LedX Celje (HKC)

5 : 2
( 4:1, 1:1, 0:0 )

HDK Maribor (MAR)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#30 GAJŠEK Jaka
00:00
Vstop vratarja
MAR
#31 POPOVIĆ Tine
00:18
Izključitev
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 00:18 - 02:18 ]
01:04
Izključitev
MAR
2 min
#81 BIZJAK Nejc
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 01:04 - 03:04 ]
01:29
Gol
HKC
1 : 0
#13 KEPIC Alex (+2)
Podajalci:
#12 GOLYNSKII Denis
03:12
Gol
HKC
2 : 0
#19 MANDUŠIĆ Matej
Podajalci:
#3 HAFNER David
03:12
Vstop vratarja
MAR
#30 ŽDRALOVIĆ Omar
03:12
Izstop vratarja
MAR
#31 POPOVIĆ Tine
04:44
Gol (GWG)
HKC
3 : 0
#93 MARINŠEK Matevž
Podajalci:
#12 GOLYNSKII Denis, #19 MANDUŠIĆ Matej
04:44
Time-out
MAR
07:10
Gol
HKC
4 : 0
#3 HAFNER David
Podajalci:
#12 GOLYNSKII Denis
10:38
Gol
MAR
4 : 1
#5 PETEK Gal
Podajalci:
#81 BIZJAK Nejc
16:15
Izključitev
HKC
2 min
#60 CEKUTA Maks Jure
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 16:15 - 18:15 ]

2 / 3

20:55
Izključitev
MAR
2 min
#17 VUKADIN Marko
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 20:55 - 22:55 ]
24:41
Gol
MAR
4 : 2
#17 VUKADIN Marko
(brez podaje)
28:53
Izključitev
HKC
2 min
#19 MANDUŠIĆ Matej
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:53 - 30:53 ]
31:25
Izključitev
HKC
2 min
#3 HAFNER David
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:25 - 33:25 ]
39:40
Gol
HKC
5 : 2
#19 MANDUŠIĆ Matej
(brez podaje)
39:40
Izključitev
MAR
2 min
#5 PETEK Gal
UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 39:40 - 41:40 ]

3 / 3

54:04
Izključitev
HKC
2 min
#8 REBOLJ Nik
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 54:04 - 56:04 ]
55:04
Izključitev
HKC
2 min
#13 KEPIC Alex
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 55:04 - 57:04 ]
55:04
Izstop vratarja
MAR
#30 ŽDRALOVIĆ Omar
56:54
Time-out
HKC
57:27
Izključitev
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:27 - 59:27 ]
57:27
Izključitev
HKC
5 min
#60 CEKUTA Maks Jure
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 57:27 - 60:00 ]
57:27
Izključitev
HKC
20 min
#60 CEKUTA Maks Jure
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:27
Izključitev
MAR
5 min
#5 PETEK Gal
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 57:27 - 60:00 ]
57:27
Izključitev
MAR
20 min
#5 PETEK Gal
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:27
Izključitev
MAR
2 min
#12 ČERIČ Jan
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:27 - 59:27 ]
57:27
Izključitev
MAR
2 min
#12 ČERIČ Jan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:27 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKC
#30 GAJŠEK Jaka

HK LedX Celje

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#30
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
0
#1
PUŠKARIĆ FREŠER Tadej
GK
-
-
0

#60
CEKUTA Maks Jure
RD
-
-
0
#12
GOLYNSKII Denis
C
-
3
0
#3
HAFNER David
P
1
1
0
#13
KEPIC Alex
F
1
-
0
#4
MANDUŠIĆ Marko
RW
-
-
0
#19
MANDUŠIĆ Matej
F
2
1
0
#93
MARINŠEK Matevž
C
1
-
0
#86
RAMŠAK Luka
LW
-
-
0
#8
REBOLJ Nik
F
-
-
0
#88
STEBLOVNIK Martin (C)
LD
-
-
0
#28
ZORMAN Žan
D
-
-
0

Trener: KOREN GAL
Vodja moštva: KOLAR SANDI

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#31
POPOVIĆ Tine
GK
-
-
0
#30
ŽDRALOVIĆ Omar
GK
-
-
0

#81
BIZJAK Nejc
RW
-
1
0
#12
ČERIČ Jan
C
-
-
0
#18
DRNDA Adi
RD
-
-
0
#20
ILIČ Nik
RD
-
-
0
#19
JANČIČ Matjaž (A)
RD
-
-
0
#39
KROFL Anže
RW
-
-
0
#9
KRSTIN Danilo
LW
-
-
0
#22
LAZIĆ Filip
LW
-
-
0
#8
LJUBIČ URLEP Žan
LW
-
-
0
#5
PETEK Gal (C)
LD
1
-
0
#13
POLONIJO Filip
F
-
-
0
#17
VUKADIN Marko
LD
1
-
0

Trener: KADIČ DENIS
Vodja moštva: ČERIČ MIHA,JANIČIČ DEJAN

1 / 3

01:29
HKC
1 : 0
#13 KEPIC Alex (+2)
Podajalci:
#12 GOLYNSKII Denis
03:12
HKC
2 : 0
#19 MANDUŠIĆ Matej
Podajalci:
#3 HAFNER David
04:44
HKC
3 : 0
#93 MARINŠEK Matevž
Podajalci:
#12 GOLYNSKII Denis, #19 MANDUŠIĆ Matej
07:10
HKC
4 : 0
#3 HAFNER David
Podajalci:
#12 GOLYNSKII Denis
10:38
MAR
4 : 1
#5 PETEK Gal
Podajalci:
#81 BIZJAK Nejc

2 / 3

24:41
MAR
4 : 2
#17 VUKADIN Marko
(brez podaje)
39:40
HKC
5 : 2
#19 MANDUŠIĆ Matej
(brez podaje)

3 / 3

1 / 3

00:18
MAR
2 min
#19 JANČIČ Matjaž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 00:18 - 02:18 ]
01:04
MAR
2 min
#81 BIZJAK Nejc
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 01:04 - 03:04 ]
16:15
HKC
2 min
#60 CEKUTA Maks Jure
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 16:15 - 18:15 ]

2 / 3

20:55
MAR
2 min
#17 VUKADIN Marko
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 20:55 - 22:55 ]
28:53
HKC
2 min
#19 MANDUŠIĆ Matej
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:53 - 30:53 ]
31:25
HKC
2 min
#3 HAFNER David
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 31:25 - 33:25 ]
39:40
MAR
2 min
#5 PETEK Gal
UN-SP (IIHF #168, Nešportno obnašanje) [ 39:40 - 41:40 ]

3 / 3

54:04
HKC
2 min
#8 REBOLJ Nik
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 54:04 - 56:04 ]
55:04
HKC
2 min
#13 KEPIC Alex
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 55:04 - 57:04 ]
57:27
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:27 - 59:27 ]
57:27
HKC
5 min
#60 CEKUTA Maks Jure
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 57:27 - 60:00 ]
57:27
HKC
20 min
#60 CEKUTA Maks Jure
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:27
MAR
5 min
#5 PETEK Gal
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 57:27 - 60:00 ]
57:27
MAR
20 min
#5 PETEK Gal
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:27
MAR
2 min
#12 ČERIČ Jan
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 57:27 - 59:27 ]
57:27
MAR
2 min
#12 ČERIČ Jan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 59:27 - 60:00 ]

#30 GAJŠEK Jaka

TretjinaSOGGASVSSVS%
11111090,91 %
21111090,91 %
316016100,00 %
Skupaj3823694,74 %

#1 PUŠKARIĆ FREŠER Tadej

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#31 POPOVIĆ Tine

TretjinaSOGGASVSSVS%
152360,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj52360,00 %

#30 ŽDRALOVIĆ Omar

TretjinaSOGGASVSSVS%
1112981,82 %
21111090,91 %
3808100,00 %
Skupaj3032790,00 %