Tekmovanje: IHL U-19 Mladinci 22/23
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 40
Datum: 20.11.2022
Čas: 13:30
Gledalcev: 45
Sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: ARLIČ Matej
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KOCI Bogdan
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: PETERCA Rok

HK SŽ Olimpija (HKO)

6 : 2
( 1:0, 2:2, 3:0 )

HK LedX Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#35 ULČAR Matija
00:00
Vstop vratarja
HKC
#29 GAJŠEK Jaka
01:44
Izključitev
HKC
2 min
#28 ZORMAN Žan
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 01:44 - 03:44 ]
14:38
Izključitev
HKC
2 min
#28 ZORMAN Žan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:38 - 16:38 ]
16:53
Gol
HKO
1 : 0
#5 PEČNIK Jakob
Podajalci:
#98 KURET Bruno, #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
17:46
Izključitev
HKO
2 min
#4 ŠKOFIC Mark
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:46 - 19:46 ]
18:45
Izključitev
HKC
2 min
#96 KEPIC Alex
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:45 - 20:45 ]

2 / 3

26:00
Izključitev
HKC
2 min
#96 KEPIC Alex
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 26:00 - 28:00 ]
33:29
Izključitev
HKO
2 min
#10 SEČEN Nik
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 33:29 - 35:29 ]
35:24
Gol
HKO
2 : 0
#11 ŽIBERT Jošt (-1)
Podajalci:
#98 KURET Bruno
37:01
Gol
HKC
2 : 1
#87 GOLYNSKII Denis
(brez podaje)
37:50
Gol
HKC
2 : 2
#65 MANDUŠIĆ Matej
Podajalci:
#88 RAMŠAK Luka, #87 GOLYNSKII Denis
37:50
Time-out
HKO
39:18
Gol (GWG)
HKO
3 : 2
#34 PODREKAR Urban
(brez podaje)

3 / 3

41:43
Izključitev
HKC
2 min
#16 MEDIČ Val
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:43 - 43:43 ]
42:02
Izključitev
HKC
2 min
#88 RAMŠAK Luka
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 42:02 - 44:02 ]
42:53
Izključitev
HKO
2 min
#91 VAHEN Martin
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:53 - 44:53 ]
50:29
Izključitev
HKC
2 min
#10 CEKUTA Maks Jure
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 50:29 - 52:39 ]
50:39
Gol
HKO
4 : 2
#91 VAHEN Martin (+1)
Podajalci:
#10 SEČEN Nik, #11 ŽIBERT Jošt
54:49
Gol
HKO
5 : 2
#18 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
Podajalci:
#5 PEČNIK Jakob
57:54
Izključitev
HKO
2 min
#91 VAHEN Martin
ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 57:54 - 59:54 ]
59:20
Gol
HKO
6 : 2
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (-1)
Podajalci:
#5 PEČNIK Jakob
60:00
Izstop vratarja
HKO
#35 ULČAR Matija
60:00
Izstop vratarja
HKC
#29 GAJŠEK Jaka

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#35
ULČAR Matija
GK
-
-
0
#25
HEBAR Gal
GK
-
-
0


#3
LESAR Lev
RD
-
-
0
#34
PODREKAR Urban (A)
LD
1
-
0
#10
SEČEN Nik (A)
C
-
1
0
#91
VAHEN Martin
RW
1
-
0
#11
ŽIBERT Jošt
LW
1
1
0

#6
CERJAK Jernej
LD
-
-
0
#5
PEČNIK Jakob
RW
1
2
0
#18
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
C
1
-
0
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (C)
LW
1
1
0
#52
ZUPANIČ Mauro
LD
-
-
0

#28
BANEK Luka
RW
-
-
0
#98
KURET Bruno
RW
-
2
0
#44
MODIC ŠČAVNIČAR Jaka
C
-
-
0
#19
PIPAN Lovro
RD
-
-
0
#43
VILMAN Jan
LW
-
-
0

#4
ŠKOFIC Mark
LD
-
-
0

Trener: ZAJC Bojan
Pomočnik trenerja: PETRONIJEVIČ Aleš
Vodja moštva: RAHMATULLIN Ildar

HK LedX Celje

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#29
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
0
#30
PUŠKARIĆ FREŠER Tadej
GK
-
-
0


#87
GOLYNSKII Denis
C
1
1
0
#96
KEPIC Alex
F
-
-
0
#65
MANDUŠIĆ Matej
F
1
-
0
#79
STEBLOVNIK Martin (C)
LD
-
-
0
#28
ZORMAN Žan
D
-
-
0

#10
CEKUTA Maks Jure (A)
RD
-
-
0
#3
HAFNER David
P
-
-
0
#93
MARINŠEK Matevž
C
-
-
0
#16
MEDIČ Val
LW
-
-
0
#88
RAMŠAK Luka
LW
-
1
0

#6
MANDUŠIĆ Marko
RW
-
-
0
#26
MAROJEVIĆ Patrik
LW
-
-
0
#62
REBOLJ Nik
F
-
-
0

Trener: KOREN Gal
Vodja moštva: KOLAR Sandi

1 / 3

16:53
HKO
1 : 0
#5 PEČNIK Jakob
Podajalci:
#98 KURET Bruno, #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay

2 / 3

35:24
HKO
2 : 0
#11 ŽIBERT Jošt (-1)
Podajalci:
#98 KURET Bruno
37:01
HKC
2 : 1
#87 GOLYNSKII Denis
(brez podaje)
37:50
HKC
2 : 2
#65 MANDUŠIĆ Matej
Podajalci:
#88 RAMŠAK Luka, #87 GOLYNSKII Denis
39:18
HKO
3 : 2
#34 PODREKAR Urban
(brez podaje)

3 / 3

50:39
HKO
4 : 2
#91 VAHEN Martin (+1)
Podajalci:
#10 SEČEN Nik, #11 ŽIBERT Jošt
54:49
HKO
5 : 2
#18 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
Podajalci:
#5 PEČNIK Jakob
59:20
HKO
6 : 2
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (-1)
Podajalci:
#5 PEČNIK Jakob

1 / 3

01:44
HKC
2 min
#28 ZORMAN Žan
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 01:44 - 03:44 ]
14:38
HKC
2 min
#28 ZORMAN Žan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:38 - 16:38 ]
17:46
HKO
2 min
#4 ŠKOFIC Mark
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:46 - 19:46 ]
18:45
HKC
2 min
#96 KEPIC Alex
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 18:45 - 20:45 ]

2 / 3

26:00
HKC
2 min
#96 KEPIC Alex
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 26:00 - 28:00 ]
33:29
HKO
2 min
#10 SEČEN Nik
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 33:29 - 35:29 ]

3 / 3

41:43
HKC
2 min
#16 MEDIČ Val
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 41:43 - 43:43 ]
42:02
HKC
2 min
#88 RAMŠAK Luka
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 42:02 - 44:02 ]
42:53
HKO
2 min
#91 VAHEN Martin
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 42:53 - 44:53 ]
50:29
HKC
2 min
#10 CEKUTA Maks Jure
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 50:29 - 52:39 ]
57:54
HKO
2 min
#91 VAHEN Martin
ABUSE (IIHF #116, Žaljenje sodnikov) [ 57:54 - 59:54 ]

#35 ULČAR Matija

TretjinaSOGGASVSSVS%
1909100,00 %
292777,78 %
3505100,00 %
Skupaj2322191,30 %

#25 HEBAR Gal

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#29 GAJŠEK Jaka

TretjinaSOGGASVSSVS%
11911894,74 %
21521386,67 %
32732488,89 %
Skupaj6165590,16 %

#30 PUŠKARIĆ FREŠER Tadej

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %