Tekmovanje: IHL U-19 Mladinci 22/23
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 23
Datum: 23.10.2022
Čas: 19:00
Gledalcev: 60
Sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: JERAM Filip
Linjski sodnik: JERAM Urh
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PLANINŠEK EDVIN
Zapisnikar: FILIPIČ BARBARA
Časomerilec: KASTELIC BOŠTJAN

HK LedX Celje (HKC)

2 : 5
( 0:1, 0:1, 2:3 )

Sij Acroni Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#30 GAJŠEK Jaka
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor
02:53
Gol
HDJ
0 : 1
#11 DOBRAVEC Juš
Podajalci:
#18 KALTAK Kian
13:03
Izključitev
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 13:03 - 15:03 ]

2 / 3

21:06
Izključitev
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 21:06 - 23:06 ]
25:41
Izključitev
HKC
2 min
#28 ZORMAN Žan
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:41 - 27:41 ]
30:29
Gol
HDJ
0 : 2
#11 DOBRAVEC Juš
Podajalci:
#12 LESNIČAR Tjaš, #20 KUMANOVIĆ Lovro
32:41
Izključitev
HDJ
2 min
#14 HROBAT PLEMELJ Aljaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 32:41 - 34:41 ]
35:44
Izključitev
HKC
2 min
#15 MEDIČ Val
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 35:44 - 37:44 ]
37:25
Izključitev
HDJ
2 min
#21 POR Erazem
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 37:25 - 39:25 ]
39:46
Izključitev
HKC
2 min
#86 RAMŠAK Luka
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:46 - 41:46 ]

3 / 3

42:05
Gol (GWG)
HDJ
0 : 3
#9 ŠTURM Nik
Podajalci:
#24 BOHINC Rožle
44:26
Izključitev
HDJ
2 min
#14 HROBAT PLEMELJ Aljaž
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 44:26 - 46:26 ]
45:55
Izključitev
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 45:55 - 47:55 ]
53:36
Gol
HKC
1 : 3
#12 GOLYNSKII Denis
Podajalci:
#93 MARINŠEK Matevž
53:58
Gol
HDJ
1 : 4
#12 LESNIČAR Tjaš
Podajalci:
#20 KUMANOVIĆ Lovro, #11 DOBRAVEC Juš
54:52
Gol
HDJ
1 : 5
#11 DOBRAVEC Juš
Podajalci:
#12 LESNIČAR Tjaš, #20 KUMANOVIĆ Lovro
57:17
Izključitev
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 57:17 - 57:36 ]
57:36
Gol
HKC
2 : 5
#88 STEBLOVNIK Martin (+1)
Podajalci:
#13 KEPIC Alex
60:00
Izstop vratarja
HKC
#30 GAJŠEK Jaka
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 GLAVIČ Bor

HK LedX Celje

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#30
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
0
#1
PUŠKARIĆ FREŠER Tadej
GK
-
-
0

#60
CEKUTA Maks Jure (A)
RD
-
-
0
#12
GOLYNSKII Denis (A)
F
1
-
0
#3
HAFNER David
P
-
-
0
#13
KEPIC Alex
F
-
1
0
#19
MANDUŠIĆ Matej
F
-
-
0
#93
MARINŠEK Matevž
C
-
1
0
#15
MEDIČ Val
LW
-
-
0
#86
RAMŠAK Luka
LW
-
-
0
#8
REBOLJ Nik
F
-
-
0
#17
SODJA ZALOKAR Gal
F
-
-
0
#88
STEBLOVNIK Martin (C)
D
1
-
0
#28
ZORMAN Žan
D
-
-
0

Trener: KOREN GAL
Vodja moštva: KOLAR SANDI

Sij Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#25
GLAVIČ Bor
GK
-
-
0
#1
SLADE Nikša
GK
-
-
0

#16
BERC Maks
RW
-
-
0
#24
BOHINC Rožle
C
-
1
0
#11
DOBRAVEC Juš (A)
C
3
1
0
#7
GLAVIČ Ažbe
RW
-
-
0
#14
HROBAT PLEMELJ Aljaž
C
-
-
0
#18
KALTAK Kian
LW
-
1
0
#20
KUMANOVIĆ Lovro
RW
-
3
0
#12
LESNIČAR Tjaš
C
1
2
0
#22
MIKLIČ Tanej
C
-
-
0
#5
MLAKAR Tevž
RD
-
-
0
#10
OBLAK Miha (A)
RD
-
-
0
#21
POR Erazem
RW
-
-
0
#3
ROGAČ Filip
LW
-
-
0
#15
SERŠEN Matevž (C)
LD
-
-
0
#13
ŠMID Gašper
LW
-
-
0
#9
ŠTURM Nik
C
1
-
0
#23
SVETE MIĆIĆ Mark
RD
-
-
0
#8
VIDIC Anže
LD
-
-
0
#2
ZUGWITZ Nik
LD
-
-
0

Trener: SODJA ALEŠ

1 / 3

02:53
HDJ
0 : 1
#11 DOBRAVEC Juš
Podajalci:
#18 KALTAK Kian

2 / 3

30:29
HDJ
0 : 2
#11 DOBRAVEC Juš
Podajalci:
#12 LESNIČAR Tjaš, #20 KUMANOVIĆ Lovro

3 / 3

42:05
HDJ
0 : 3
#9 ŠTURM Nik
Podajalci:
#24 BOHINC Rožle
53:36
HKC
1 : 3
#12 GOLYNSKII Denis
Podajalci:
#93 MARINŠEK Matevž
53:58
HDJ
1 : 4
#12 LESNIČAR Tjaš
Podajalci:
#20 KUMANOVIĆ Lovro, #11 DOBRAVEC Juš
54:52
HDJ
1 : 5
#11 DOBRAVEC Juš
Podajalci:
#12 LESNIČAR Tjaš, #20 KUMANOVIĆ Lovro
57:36
HKC
2 : 5
#88 STEBLOVNIK Martin (+1)
Podajalci:
#13 KEPIC Alex

1 / 3

13:03
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 13:03 - 15:03 ]

2 / 3

21:06
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 21:06 - 23:06 ]
25:41
HKC
2 min
#28 ZORMAN Žan
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:41 - 27:41 ]
32:41
HDJ
2 min
#14 HROBAT PLEMELJ Aljaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 32:41 - 34:41 ]
35:44
HKC
2 min
#15 MEDIČ Val
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 35:44 - 37:44 ]
37:25
HDJ
2 min
#21 POR Erazem
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 37:25 - 39:25 ]
39:46
HKC
2 min
#86 RAMŠAK Luka
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 39:46 - 41:46 ]

3 / 3

44:26
HDJ
2 min
#14 HROBAT PLEMELJ Aljaž
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 44:26 - 46:26 ]
45:55
HKC
2 min
#88 STEBLOVNIK Martin
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 45:55 - 47:55 ]
57:17
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 57:17 - 57:36 ]

#30 GAJŠEK Jaka

TretjinaSOGGASVSSVS%
11111090,91 %
22212195,45 %
31631381,25 %
Skupaj4954489,80 %

#1 PUŠKARIĆ FREŠER Tadej

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#25 GLAVIČ Bor

TretjinaSOGGASVSSVS%
1606100,00 %
2505100,00 %
362466,67 %
Skupaj1721588,24 %

#1 SLADE Nikša

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %