Tekmovanje: IHL U-15 Dečki 22/23
Lokacija: Dvorana Pionir
Št. tekme: 44
Datum: 27.11.2022
Čas: 14:30
Gledalcev: 97
Sodnik: POŽAR Stefan
Linjski sodnik: MLADENOVIĆ Uroš
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Radovanovic Uros
Zapisnikar: Ristic Ivan
Časomerilec: Ajdukovic Pavle

Select Team BG (TBG)

3 : 7
( 2:3, 1:2, 0:2 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TBG
#25 MILENKOVIĆ Mihajlo
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 CHUZINOV Anatolii
02:15
Gol
HKO
0 : 1
#7 KLEŠNIK Mark
Podajalci:
#23 VNUK Vid

Udeležba:

  • 12, 15, 16, 22, 25
  • 7, 23, 9, 14, 21, 1
06:24
Izključitev
HKO
2 min
#11 KUHAR Žiga
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 06:24 - 08:01 ]
08:01
Gol
TBG
1 : 1
#15 MITROVIĆ Vuk (+1)
Podajalci:
#12 SIMIĆ Momčilo

Udeležba:

  • 15, 12, 10, 16, 22, 25
  • 6, 9, 10, 12, 1
12:03
Izključitev
TBG
2 min
#15 MITROVIĆ Vuk
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:03 - 12:17 ]
12:17
Gol
HKO
1 : 2
#9 ŽAGAR HROVAT Filip (+1)
Podajalci:
#6 BAN KOSELJ Nik

Udeležba:

  • 7, 10, 11, 13, 25
  • 9, 6, 11, 21, 23, 1
14:34
Izključitev
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Marcel
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:34 - 16:34 ]
15:13
Izključitev
TBG
2 min
#7 STANKOVSKI Maksim
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 15:13 - 17:13 ]
16:33
Gol
HKO
1 : 3
#11 KUHAR Žiga
Podajalci:
#10 ŽELEZEN Jure

Udeležba:

  • 8, 13, 18, 19, 25
  • 11, 10, 18, 21, 1
17:29
Gol
TBG
2 : 3
#13 MILIKIĆ Maksim
(brez podaje)

Udeležba:

  • 13, 4, 7, 8, 18, 25
  • 6, 7, 9, 21, 23, 1

2 / 3

22:33
Izključitev
HKO
2 min
#16 ADLEŠIČ TAJ
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 22:33 - 24:33 ]
23:01
Izključitev
HKO
2 min
#21 BUKOVEC Joc
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 23:01 - 25:01 ]
24:12
Izključitev
TBG
2 min
#15 MITROVIĆ Vuk
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:12 - 26:12 ]
28:55
Gol (GWG)
HKO
2 : 4
#9 ŽAGAR HROVAT Filip
Podajalci:
#21 BUKOVEC Joc

Udeležba:

  • 2, 5, 6, 9, 18, 25
  • 9, 21, 11, 12, 16, 1
30:15
Gol
HKO
2 : 5
#6 BAN KOSELJ Nik
Podajalci:
#12 SIMŠIČ Marcel

Udeležba:

  • 7, 8, 10, 13, 22, 25
  • 6, 12, 11, 14, 18, 1
36:39
Izključitev
HKO
2 min
#18 FRAS Oskar
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 36:39 - 37:02 ]
37:02
Gol
TBG
3 : 5
#13 MILIKIĆ Maksim (+1)
(brez podaje)

Udeležba:

  • 13, 7, 10, 11, 15, 25
  • 7, 9, 11, 21, 1
39:10
Izključitev
TBG
2 min
#13 MILIKIĆ Maksim
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:10 - 41:10 ]
39:10
Izključitev
HKO
2 min
#7 KLEŠNIK Mark
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:10 - 41:10 ]

3 / 3

41:56
Gol
HKO
3 : 6
#21 BUKOVEC Joc
(brez podaje)

Udeležba:

  • 5, 6, 8, 9, 15, 25
  • 21, 9, 11, 16, 23, 1
49:11
Izključitev
TBG
2 min
#8 STAMATOVIĆ Lazar
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 49:11 - 49:51 ]
49:51
Gol
HKO
3 : 7
#9 ŽAGAR HROVAT Filip (+1)
(brez podaje)

Udeležba:

  • 13, 7, 11, 18, 25
  • 9, 7, 16, 21, 23, 1
53:31
Izključitev
TBG
2 min
#13 MILIKIĆ Maksim
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:31 - 55:31 ]
53:31
Izključitev
HKO
2 min
#10 ŽELEZEN Jure
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:31 - 55:31 ]
55:34
Izključitev
HKO
2 min
#6 BAN KOSELJ Nik
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 55:34 - 57:34 ]
56:08
Izključitev
TBG
2 min
#10 DAMJANOVIĆ Nikola
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:08 - 58:08 ]
56:08
Izključitev
TBG
5 min
#8 STAMATOVIĆ Lazar
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:08 - 60:00 ]
56:08
Izključitev
TBG
20 min
#8 STAMATOVIĆ Lazar
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:08 - 60:00 ]
56:08
Izključitev
HKO
2 min
#21 BUKOVEC Joc
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 56:08 - 58:08 ]
56:08
Izključitev
HKO
2 min
#21 BUKOVEC Joc
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:08 - 60:00 ]
56:08
Izključitev
HKO
5 min
#21 BUKOVEC Joc
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 65:00 ]
56:08
Izključitev
HKO
20 min
#21 BUKOVEC Joc
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 80:00 ]
56:08
Izključitev
HKO
5 min
#10 ŽELEZEN Jure
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:08 - 60:00 ]
56:08
Izključitev
HKO
20 min
#10 ŽELEZEN Jure
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 80:00 ]
60:00
Izstop vratarja
TBG
#25 MILENKOVIĆ Mihajlo
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 CHUZINOV Anatolii

Select Team BG

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
DEMKIN Danil
GK
-
-
0
#25
MILENKOVIĆ Mihajlo
GK
-
-
-4


#10
DAMJANOVIĆ Nikola
LD
-
-
0
#13
MILIKIĆ Maksim
C
2
-
-2
#11
MILOVANOVIĆ Dejan
C
-
-
-1
#8
STAMATOVIĆ Lazar
RD
-
-
-2
#7
STANKOVSKI Maksim
P
-
-
-1

#2
ARSIĆ Ognjen
LD
-
-
-1
#22
DUKIĆ Jakša
RW
-
-
-1
#15
MITROVIĆ Vuk
RD
1
-
0
#12
SIMIĆ Momčilo
LW
-
1
0
#16
ŠMAKIĆ Marko
RW
-
-
0

#6
BASARA Jovan
LW
-
-
-2
#24
DAMJANOVIĆ Filip
LD
-
-
0
#5
GAVRIĆ Marko
C
-
-
-2
#9
MARKOVIĆ Ivan
LW
-
-
-2
#18
VASILJEVIĆ Katarina
RD
-
-
-2

#20
BEGOVIĆ Milovan
RD
-
-
0
#14
BIZIĆ Kosta
P
-
-
0
#17
ČIZMIĆ Antonije
C
-
-
0
#4
FOLIĆ Mihajlo
P
-
-
+1
#19
JANČIĆ Ognjen
RW
-
-
-1

Trener: JANKOVIĆ Nemanja
Pomočnik trenerja: Ilic Stefan
Vodja moštva: Jankovic Nemanja

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#1
CHUZINOV Anatolii
GK
-
-
+4
#25
KAVČIČ Jon
GK
-
-
0


#6
BAN KOSELJ Nik (A)
D
1
1
0
#3
DOLŽAN Domen
F
-
-
0
#18
FRAS Oskar
P
-
-
+2
#11
KUHAR Žiga
RW
1
-
+4
#10
ŽELEZEN Jure (A)
RW
-
1
0

#21
BUKOVEC Joc (C)
LW
1
1
+4
#7
KLEŠNIK Mark
P
1
-
0
#14
VALENČIČ Žiga
P
-
-
+2
#23
VNUK Vid
P
-
1
+3
#9
ŽAGAR HROVAT Filip
P
3
-
+2

#16
ADLEŠIČ TAJ
P
-
-
+3
#8
AREH Tim
RD
-
-
0
#12
SIMŠIČ Marcel
F
-
1
+1

Trener: Beribak Igor

1 / 3

02:15
HKO
0 : 1
#7 KLEŠNIK Mark
Podajalci:
#23 VNUK Vid
08:01
TBG
1 : 1
#15 MITROVIĆ Vuk (+1)
Podajalci:
#12 SIMIĆ Momčilo
12:17
HKO
1 : 2
#9 ŽAGAR HROVAT Filip (+1)
Podajalci:
#6 BAN KOSELJ Nik
16:33
HKO
1 : 3
#11 KUHAR Žiga
Podajalci:
#10 ŽELEZEN Jure
17:29
TBG
2 : 3
#13 MILIKIĆ Maksim
(brez podaje)

2 / 3

28:55
HKO
2 : 4
#9 ŽAGAR HROVAT Filip
Podajalci:
#21 BUKOVEC Joc
30:15
HKO
2 : 5
#6 BAN KOSELJ Nik
Podajalci:
#12 SIMŠIČ Marcel
37:02
TBG
3 : 5
#13 MILIKIĆ Maksim (+1)
(brez podaje)

3 / 3

41:56
HKO
3 : 6
#21 BUKOVEC Joc
(brez podaje)
49:51
HKO
3 : 7
#9 ŽAGAR HROVAT Filip (+1)
(brez podaje)

1 / 3

06:24
HKO
2 min
#11 KUHAR Žiga
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 06:24 - 08:01 ]
12:03
TBG
2 min
#15 MITROVIĆ Vuk
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 12:03 - 12:17 ]
14:34
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Marcel
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 14:34 - 16:34 ]
15:13
TBG
2 min
#7 STANKOVSKI Maksim
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 15:13 - 17:13 ]

2 / 3

22:33
HKO
2 min
#16 ADLEŠIČ TAJ
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 22:33 - 24:33 ]
23:01
HKO
2 min
#21 BUKOVEC Joc
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 23:01 - 25:01 ]
24:12
TBG
2 min
#15 MITROVIĆ Vuk
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 24:12 - 26:12 ]
36:39
HKO
2 min
#18 FRAS Oskar
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 36:39 - 37:02 ]
39:10
TBG
2 min
#13 MILIKIĆ Maksim
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:10 - 41:10 ]
39:10
HKO
2 min
#7 KLEŠNIK Mark
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:10 - 41:10 ]

3 / 3

49:11
TBG
2 min
#8 STAMATOVIĆ Lazar
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 49:11 - 49:51 ]
53:31
TBG
2 min
#13 MILIKIĆ Maksim
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:31 - 55:31 ]
53:31
HKO
2 min
#10 ŽELEZEN Jure
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 53:31 - 55:31 ]
55:34
HKO
2 min
#6 BAN KOSELJ Nik
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 55:34 - 57:34 ]
56:08
TBG
2 min
#10 DAMJANOVIĆ Nikola
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 56:08 - 58:08 ]
56:08
TBG
5 min
#8 STAMATOVIĆ Lazar
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:08 - 60:00 ]
56:08
TBG
20 min
#8 STAMATOVIĆ Lazar
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:08 - 60:00 ]
56:08
HKO
2 min
#21 BUKOVEC Joc
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 56:08 - 58:08 ]
56:08
HKO
2 min
#21 BUKOVEC Joc
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 58:08 - 60:00 ]
56:08
HKO
5 min
#21 BUKOVEC Joc
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 65:00 ]
56:08
HKO
20 min
#21 BUKOVEC Joc
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 80:00 ]
56:08
HKO
5 min
#10 ŽELEZEN Jure
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 56:08 - 60:00 ]
56:08
HKO
20 min
#10 ŽELEZEN Jure
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 80:00 ]

#25 MILENKOVIĆ Mihajlo

TretjinaSOGGASVSSVS%
12231986,36 %
22121990,48 %
382675,00 %
Skupaj5174486,27 %

#1 DEMKIN Danil

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#1 CHUZINOV Anatolii

TretjinaSOGGASVSSVS%
182675,00 %
271685,71 %
3303100,00 %
Skupaj1831583,33 %

#25 KAVČIČ Jon

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %