Tekmovanje: DP Člani 22/23
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 6
Datum: 24.09.2022
Čas: 19:00
Gledalcev: 85
Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEDIGROS-IVANČIČ Ivana
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: DUKARIČ Eva

HK Slavija Junior (SLJ)

5 : 6
( 2:3, 2:2, 1:1 )

HK LedX Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#31 DUKARIČ Jon
00:00
Vstop vratarja
HKC
#81 BRANDNER Jakob
01:42
Izključitev
HKC
2 min
#8 KUKOVIČ Nik
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 01:42 - 03:42 ]
02:43
Gol
HKC
0 : 1
#91 KOLAR Rok (-1)
Podajalci:
#14 MERCINA Miha, #29 FLAJS Jan

Udeležba:

  • 82, 46, 8, 44, 66, 31
  • 14, 29, 9, 21, 81
03:47
Izključitev
HKC
2 min
#11 GRAHUT Nik
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 03:47 - 05:47 ]
04:38
Izključitev
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 04:38 - 06:36 ]
06:36
Gol
HKC
0 : 2
#11 GRAHUT Nik (+1)
Podajalci:
#91 KOLAR Rok, #18 BRANDNER Simon

Udeležba:

  • 77, 88, 35, 9, 31
  • 11, 9, 16, 91, 8, 81
10:40
Gol
SLJ
1 : 2
#93 SITAR Nik
Podajalci:
#19 TRUDEN Nik

Udeležba:

  • 93, 19, 16, 12, 24, 31
  • 12, 18, 13, 33, 15, 81
11:20
Gol
HKC
1 : 3
#16 MINTAUTISKIS Mikus
Podajalci:
#9 SOTLAR Jure, #29 FLAJS Jan

Udeležba:

  • 44, 8, 66, 46, 82, 31
  • 16, 9, 21, 14, 29, 81
15:00
Gol
SLJ
2 : 3
#24 ČAMPA Andraž
(brez podaje)

Udeležba:

  • 24, 12, 93, 19, 16, 31
  • 18, 33, 8, 14, 12, 81
15:40
Izključitev
SLJ
2 min
#8 STIPANIČ Blaž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:40 - 17:40 ]

2 / 3

20:47
Gol
SLJ
3 : 3
#12 PRIMAR Jure
Podajalci:
#93 SITAR Nik, #24 ČAMPA Andraž

Udeležba:

  • 12, 93, 24, 19, 16, 31
  • 9, 14, 21, 29, 16, 81
20:47
Izključitev
HKC
0 min
#29 FLAJS Jan
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 20:47 - 20:47 ]
26:55
Izključitev
SLJ
2 min
#77 PUŠENJAK Jan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:55 - 28:32 ]
28:32
Gol
HKC
3 : 4
#21 BERNARD Jakob (+1)
Podajalci:
#33 FLAJS Žan, #17 SODJA ZALOKAR Gal

Udeležba:

  • 5, 46, 44, 16, 31
  • 21, 33, 29, 17, 10, 81
29:37
Gol
HKC
3 : 5
#9 SOTLAR Jure
Podajalci:
#29 FLAJS Jan, #14 MERCINA Miha

Udeležba:

  • 5, 88, 39, 35, 82, 31
  • 9, 29, 14, 16, 21, 81
30:56
Gol
SLJ
4 : 5
#19 TRUDEN Nik
Podajalci:
#66 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #16 ŠPARI LEBEN Žan

Udeležba:

  • 19, 66, 16, 56, 93, 31
  • 33, 12, 18, 88, 14, 81
34:13
Izključitev
SLJ
2 min
#5 PEČNIK Jakob
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 34:13 - 36:13 ]
38:11
Izključitev
SLJ
2 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:11 - 40:11 ]

3 / 3

41:09
Gol
SLJ
5 : 5
#44 PODREKAR Urban
Podajalci:
#66 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay

Udeležba:

  • 44, 66, 35, 8, 77, 31
  • 11, 29, 10, 91, 14, 81
45:20
Izključitev
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:20 - 47:20 ]
51:20
Gol (GWG)
HKC
5 : 6
#29 FLAJS Jan
Podajalci:
#9 SOTLAR Jure

Udeležba:

  • 77, 21, 13, 88, 35, 31
  • 29, 9, 16, 11, 8, 81
51:39
Izključitev
HKC
2 min
#8 KUKOVIČ Nik
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 51:39 - 53:39 ]
55:31
Izključitev
HKC
2 min
#91 KOLAR Rok
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 55:31 - 57:31 ]
59:45
Izstop vratarja
SLJ
#31 DUKARIČ Jon
60:00
Izstop vratarja
HKC
#81 BRANDNER Jakob

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#31
DUKARIČ Jon
GK
-
-
-1
#55
BABNIK Mark
GK
-
-
0


#24
ČAMPA Andraž (C)
RD
1
1
+3
#12
PRIMAR Jure (A)
LD
1
-
+3
#93
SITAR Nik
RW
1
1
+4
#16
ŠPARI LEBEN Žan
F
-
1
+3
#19
TRUDEN Nik
LW
1
1
+4

#66
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
C
-
2
0
#44
PODREKAR Urban
RD
1
-
-2
#8
STIPANIČ Blaž
RW
-
-
-1
#82
ŽEŽELJ Gregor
RW
-
-
-3
#46
ZUPANIČ Mauro
LD
-
-
-3

#21
GLAVONJIĆ Ivan
C
-
-
-1
#13
ILOVAR Nejc
F
-
-
-1
#88
KOMPOLŠEK Andraž
RD
-
-
-3
#77
PUŠENJAK Jan (A)
LW
-
-
-1
#35
ZAGORC Jošt
LD
-
-
-2

#14
ADROVIĆ Dejan
LD
-
-
0
#9
BANEK Luka
RW
-
-
-1
#5
PEČNIK Jakob
RW
-
-
-2
#39
SEČEN Nik
C
-
-
-1
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
C
-
-
+1

Trener: REKELJ Gorazd
Pomočnik trenerja: AVGUSTINČIČ Jaka
Vodja moštva: ČRNE Mitja, ČAMPA Bojan

HK LedX Celje

#
Ime
Poz
G
A
+/-
#81
BRANDNER Jakob
GK
-
-
+1
#30
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
0


#21
BERNARD Jakob
D
1
-
+3
#29
FLAJS Jan
F
1
3
+3
#14
MERCINA Miha (C)
D
-
2
-1
#16
MINTAUTISKIS Mikus
F
1
-
+3
#9
SOTLAR Jure
RW
1
2
+4

#11
GRAHUT Nik (A)
D
1
-
+1
#10
KASTELIC Nejc
F
-
-
0
#91
KOLAR Rok
D
1
1
0
#8
KUKOVIČ Nik (A)
D
-
-
+1
#17
SODJA ZALOKAR Gal
F
-
1
+1

#18
BRANDNER Simon
F
-
1
-3
#33
FLAJS Žan
F
-
1
-2
#12
GOLYNSKII Denis
F
-
-
-3
#15
ŠTEBIH Luka
F
-
-
-1
#88
STEBLOVNIK Martin
D
-
-
-1

#77
IVASHCENKO Davyd
P
-
-
0
#13
KEPIC Alex
F
-
-
-1
#69
SREBOT Timej
D
-
-
0

Trener: KOREN Gal
Pomočnik trenerja: RAMŠAK Domen
Vodja moštva: KOLAR Sandi, KASTELIC Boštjan

1 / 3

02:43
HKC
0 : 1
#91 KOLAR Rok (-1)
Podajalci:
#14 MERCINA Miha, #29 FLAJS Jan
06:36
HKC
0 : 2
#11 GRAHUT Nik (+1)
Podajalci:
#91 KOLAR Rok, #18 BRANDNER Simon
10:40
SLJ
1 : 2
#93 SITAR Nik
Podajalci:
#19 TRUDEN Nik
11:20
HKC
1 : 3
#16 MINTAUTISKIS Mikus
Podajalci:
#9 SOTLAR Jure, #29 FLAJS Jan
15:00
SLJ
2 : 3
#24 ČAMPA Andraž
(brez podaje)

2 / 3

20:47
SLJ
3 : 3
#12 PRIMAR Jure
Podajalci:
#93 SITAR Nik, #24 ČAMPA Andraž
28:32
HKC
3 : 4
#21 BERNARD Jakob (+1)
Podajalci:
#33 FLAJS Žan, #17 SODJA ZALOKAR Gal
29:37
HKC
3 : 5
#9 SOTLAR Jure
Podajalci:
#29 FLAJS Jan, #14 MERCINA Miha
30:56
SLJ
4 : 5
#19 TRUDEN Nik
Podajalci:
#66 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, #16 ŠPARI LEBEN Žan

3 / 3

41:09
SLJ
5 : 5
#44 PODREKAR Urban
Podajalci:
#66 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
51:20
HKC
5 : 6
#29 FLAJS Jan
Podajalci:
#9 SOTLAR Jure

1 / 3

01:42
HKC
2 min
#8 KUKOVIČ Nik
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 01:42 - 03:42 ]
03:47
HKC
2 min
#11 GRAHUT Nik
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 03:47 - 05:47 ]
04:38
SLJ
2 min
#12 PRIMAR Jure
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 04:38 - 06:36 ]
15:40
SLJ
2 min
#8 STIPANIČ Blaž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:40 - 17:40 ]

2 / 3

20:47
HKC
0 min
#29 FLAJS Jan
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 20:47 - 20:47 ]
26:55
SLJ
2 min
#77 PUŠENJAK Jan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:55 - 28:32 ]
34:13
SLJ
2 min
#5 PEČNIK Jakob
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 34:13 - 36:13 ]
38:11
SLJ
2 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 38:11 - 40:11 ]

3 / 3

45:20
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:20 - 47:20 ]
51:39
HKC
2 min
#8 KUKOVIČ Nik
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 51:39 - 53:39 ]
55:31
HKC
2 min
#91 KOLAR Rok
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 55:31 - 57:31 ]

#31 DUKARIČ Jon

TretjinaSOGGASVSSVS%
1103770,00 %
21621487,50 %
371685,71 %
Skupaj3362781,82 %

#55 BABNIK Mark

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#81 BRANDNER Jakob

TretjinaSOGGASVSSVS%
11221083,33 %
282675,00 %
31911894,74 %
Skupaj3953487,18 %

#30 GAJŠEK Jaka

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %