Tekmovanje: IHL Dečki U-15 21/22
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 60
Datum: 12.12.2021
Čas: 11:15
Gledalcev: 55
Sodnik: TURK Boštjan
Sodnik: DROZG Klemen
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: RIBIČ Aljaž
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

9 : 2
( 5:0, 2:2, 2:0 )

HDD Bled (BLE)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIĆ Miha
00:00
Vstop vratarja
BLE
#35 CHUZINOV Anatolij
00:35
Gol
MAR
1 : 0
#33 KROFL Žan
Podajalci:
#23 ROBEK Jure
02:46
Gol
MAR
2 : 0
#23 ROBEK Jure
Podajalci:
#9 SRDIĆ Erik Franko
10:10
Gol (GWG)
MAR
3 : 0
#19 IRŠIČ Jure
Podajalci:
#13 VEKJET Domen
10:42
Izključitev
MAR
2 min
#18 OMAN Brina
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:42 - 12:42 ]
11:28
Gol
MAR
4 : 0
#23 ROBEK Jure (-1)
(brez podaje)
13:21
Gol
MAR
5 : 0
#33 KROFL Žan
Podajalci:
#23 ROBEK Jure
15:00
Izključitev
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 15:00 - 17:00 ]
18:44
Izključitev
BLE
2 min
#87 FISTER Matevž
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 18:44 - 20:44 ]

2 / 3

21:43
Izključitev
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 21:43 - 23:31 ]
23:31
Gol
MAR
6 : 0
#12 SLAVIČEK Andraž (+1)
Podajalci:
#17 RAVTER Žiga, #21 JAUŠOVEC Tai
25:17
Izključitev
BLE
2 min
#33 LAVRIH Samo
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 25:17 - 27:17 ]
28:11
Gol
BLE
6 : 1
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
Podajalci:
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
28:40
Gol
MAR
7 : 1
#23 ROBEK Jure
Podajalci:
#8 APŠNER Jure
33:05
Gol
BLE
7 : 2
#33 LAVRIH Samo
Podajalci:
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
38:15
Izključitev
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:15 - 40:15 ]

3 / 3

41:37
Gol
MAR
8 : 2
#8 APŠNER Jure
Podajalci:
#21 JAUŠOVEC Tai
42:53
Izključitev
BLE
2 min
#23 KOŠIR Lovro
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 42:53 - 44:53 ]
52:05
Gol
MAR
9 : 2
#19 IRŠIČ Jure
Podajalci:
#23 ROBEK Jure, #15 FRIŠ LORBER Tanaja
60:00
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIĆ Miha
60:00
Izstop vratarja
BLE
#35 CHUZINOV Anatolij

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
JEŠOVNIK Filip
GK
-
-
#29
POPOVIĆ Miha
GK
-
-

#8
APŠNER Jure (C)
D
1
1
#15
FRIŠ LORBER Tanaja
F
-
1
#22
HERYNEK Matija
D
-
-
#19
IRŠIČ Jure
D
2
-
#21
JAUŠOVEC Tai
F
-
2
#33
KROFL Žan
F
2
-
#20
LAUFER SELINŠEK Črt
F
-
-
#32
MILIČ Vid
F
-
-
#18
OMAN Brina
D
-
-
#17
RAVTER Žiga
F
-
1
#23
ROBEK Jure
F
3
3
#12
SLAVIČEK Andraž
D
1
-
#9
SRDIĆ Erik Franko
F
-
1
#10
STRUC Jaša
F
-
-
#13
VEKJET Domen
F
-
1

Trener: VERLIČ Jure
Vodja moštva: VEKJET Matjaž

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#35
CHUZINOV Anatolij
GK
-
-

#8
BOGOMOLEC Tai
F
-
-
#87
FISTER Matevž
F
-
-
#13
GOLUB Anže
LD
-
-
#7
GOLUB Martin
F
-
-
#11
GOLUB Tomaž
D
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž (C)
RW
-
2
#10
HROBAT PLEMELJ Bor
F
1
1
#23
KOŠIR Lovro
P
-
-
#33
LAVRIH Samo
D
1
-
#12
PRAŠNIKAR Timotej Tit
F
-
-
#44
PURKAT Jon
F
-
-
#15
RESMAN Luka
D
-
-
#64
SENIČAR Martin
F
-
-
#3
ŠIFRER Matija
F
-
-
#5
SIMŠIČ Marcel
F
-
-

Trener: HITI Gorazd
Vodja moštva: HROBAT Borut

1 / 3

00:35
MAR
1 : 0
#33 KROFL Žan
Podajalci:
#23 ROBEK Jure
02:46
MAR
2 : 0
#23 ROBEK Jure
Podajalci:
#9 SRDIĆ Erik Franko
10:10
MAR
3 : 0
#19 IRŠIČ Jure
Podajalci:
#13 VEKJET Domen
11:28
MAR
4 : 0
#23 ROBEK Jure (-1)
(brez podaje)
13:21
MAR
5 : 0
#33 KROFL Žan
Podajalci:
#23 ROBEK Jure

2 / 3

23:31
MAR
6 : 0
#12 SLAVIČEK Andraž (+1)
Podajalci:
#17 RAVTER Žiga, #21 JAUŠOVEC Tai
28:11
BLE
6 : 1
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
Podajalci:
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
28:40
MAR
7 : 1
#23 ROBEK Jure
Podajalci:
#8 APŠNER Jure
33:05
BLE
7 : 2
#33 LAVRIH Samo
Podajalci:
#10 HROBAT PLEMELJ Bor, #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž

3 / 3

41:37
MAR
8 : 2
#8 APŠNER Jure
Podajalci:
#21 JAUŠOVEC Tai
52:05
MAR
9 : 2
#19 IRŠIČ Jure
Podajalci:
#23 ROBEK Jure, #15 FRIŠ LORBER Tanaja

1 / 3

10:42
MAR
2 min
#18 OMAN Brina
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:42 - 12:42 ]
15:00
BLE
2 min
#10 HROBAT PLEMELJ Bor
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 15:00 - 17:00 ]
18:44
BLE
2 min
#87 FISTER Matevž
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 18:44 - 20:44 ]

2 / 3

21:43
BLE
2 min
#11 GOLUB Tomaž
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 21:43 - 23:31 ]
25:17
BLE
2 min
#33 LAVRIH Samo
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 25:17 - 27:17 ]
38:15
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:15 - 40:15 ]

3 / 3

42:53
BLE
2 min
#23 KOŠIR Lovro
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 42:53 - 44:53 ]

#29 POPOVIĆ Miha

TretjinaSOGGASVSSVS%
1707100,00 %
292777,78 %
3909100,00 %
Skupaj2522392,00 %

#31 JEŠOVNIK Filip

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#35 CHUZINOV Anatolij

TretjinaSOGGASVSSVS%
1135861,54 %
282675,00 %
382675,00 %
Skupaj2992068,97 %