Tekmovanje: DP Člani 21/22
Lokacija: Dvorana Celje
Št. tekme: 18
Datum: 02.10.2021
Čas: 18:00
Gledalcev: 60
Sodnik: BULOVEC Miha
Linjski sodnik: HRIBAR Matjaž
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: EDVIN PLANINŠEK
Zapisnikar: FILIPIČ BARBARA
Časomerilec: KASTELIC BOŠTJAN

HK Celje (HKC)

3 : 4
( 1:1, 1:3, 1:0 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKC
#30 PAJPACH Maximilian
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc
08:01
Gol
HKC
1 : 0
#10 KASTELIC Nejc
Podajalci:
#91 KOLAR Rok, #16 FLAJS Jan
10:56
Gol
HDJ
1 : 1
#8 CHEKMAREV Eduard
Podajalci:
#4 SHARPANSKIKH ANTON
13:46
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 13:46 - 15:46 ]
18:43
Izključitev
HKC
2 min
#11 GRAHUT Nik
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 18:43 - 20:43 ]

2 / 3

23:16
Gol
HDJ
1 : 2
#24 BALOH David
Podajalci:
#20 KUMANOVIĆ Lovro
24:27
Gol
HKC
2 : 2
#33 FLAJS Žan
Podajalci:
#10 KASTELIC Nejc
25:21
Izključitev
HKC
2 min
#33 FLAJS Žan
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 25:21 - 26:47 ]
26:47
Gol
HDJ
2 : 3
#4 SHARPANSKIKH ANTON (+1)
Podajalci:
#8 CHEKMAREV Eduard, #3 LUKAN Domen
31:34
Izključitev
HKC
2 min
#11 GRAHUT Nik
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 31:34 - 33:34 ]
35:04
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 35:04 - 37:04 ]
35:26
Gol (GWG)
HDJ
2 : 4
#14 LESNIČAR Tjaš (-1)
Podajalci:
#24 BALOH David
37:29
Izključitev
HDJ
5 min
#15 SERŠEN Matevž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:29 - 42:29 ]
38:24
Izključitev
HDJ
2 min
#6 BATIČ Uroš
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:24 - 40:24 ]
38:24
Time-out
HKC

3 / 3

43:28
Izključitev
HDJ
5 min
#7 RIJAVEC Aleksander
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom), kazen prestaja #22 MIKLIČ Tanej [ 43:28 - 48:28 ]
43:28
Izključitev
HDJ
20 min
#7 RIJAVEC Aleksander
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 43:28 - 60:00 ]
45:27
Gol
HKC
3 : 4
#17 KEPIC Alex (+1)
(brez podaje)
48:35
Izključitev
HKC
2 min
#10 KASTELIC Nejc
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 48:35 - 50:35 ]
50:53
Izključitev
HKC
2 min
#10 KASTELIC Nejc
HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 50:53 - 52:53 ]
50:53
Time-out
HDJ
53:04
Izključitev
HKC
2 min
#16 FLAJS Jan
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 53:04 - 55:04 ]
58:33
Izključitev
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 58:33 - 60:00 ]
58:55
Izstop vratarja
HKC
#30 PAJPACH Maximilian
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŽAGAR Nejc

HK Celje

#
Ime
Poz
G
A
#29
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
#30
PAJPACH Maximilian
GK
-
-

#81
DOLENC Jakob
F
-
-
#16
FLAJS Jan
F
-
1
#33
FLAJS Žan
F
1
-
#11
GRAHUT Nik (A)
D
-
-
#10
KASTELIC Nejc (A)
F
1
1
#17
KEPIC Alex
F
1
-
#91
KOLAR Rok
D
-
1
#8
KUKOVIČ Nik
D
-
-
#14
MERCINA Miha (C)
D
-
-
#88
ŠKRJANEC PODERGAJS Gal
F
-
-
#63
SREBOT Timej
D
-
-
#79
STEBLOVNIK Martin
D
-
-

Trener: FIŠER MARKO
Pomočnik trenerja: KOREN GAL
Vodja moštva: VALENČAK VID

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#24
BALOH David
LW
1
1
#6
BATIČ Uroš
D
-
-
#23
BOHINC Martin
F
-
-
#8
CHEKMAREV Eduard
LW
1
1
#12
GASAR Drejc
LD
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
RW
-
1
#14
LESNIČAR Tjaš (C)
C
1
-
#3
LUKAN Domen
LD
-
1
#22
MIKLIČ Tanej
LW
-
-
#10
OBLAK Miha
LD
-
-
#9
POTOČAR Rok
C
-
-
#21
PROSTOR Anže
RD
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander
RW
-
-
#15
SERŠEN Matevž
RD
-
-
#4
SHARPANSKIKH ANTON
C
1
1
#13
ŠMID Gašper
LD
-
-
#19
SVETINA Rok
RW
-
-

Trener: SODJA ALEŠ
Pomočnik trenerja: POTOČAR BOŠTJAN

1 / 3

08:01
HKC
1 : 0
#10 KASTELIC Nejc
Podajalci:
#91 KOLAR Rok, #16 FLAJS Jan
10:56
HDJ
1 : 1
#8 CHEKMAREV Eduard
Podajalci:
#4 SHARPANSKIKH ANTON

2 / 3

23:16
HDJ
1 : 2
#24 BALOH David
Podajalci:
#20 KUMANOVIĆ Lovro
24:27
HKC
2 : 2
#33 FLAJS Žan
Podajalci:
#10 KASTELIC Nejc
26:47
HDJ
2 : 3
#4 SHARPANSKIKH ANTON (+1)
Podajalci:
#8 CHEKMAREV Eduard, #3 LUKAN Domen
35:26
HDJ
2 : 4
#14 LESNIČAR Tjaš (-1)
Podajalci:
#24 BALOH David

3 / 3

45:27
HKC
3 : 4
#17 KEPIC Alex (+1)
(brez podaje)

1 / 3

13:46
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 13:46 - 15:46 ]
18:43
HKC
2 min
#11 GRAHUT Nik
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 18:43 - 20:43 ]

2 / 3

25:21
HKC
2 min
#33 FLAJS Žan
CHE-H (IIHF #124, Udarec v glavo ali vrat) [ 25:21 - 26:47 ]
31:34
HKC
2 min
#11 GRAHUT Nik
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 31:34 - 33:34 ]
35:04
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 35:04 - 37:04 ]
37:29
HDJ
5 min
#15 SERŠEN Matevž
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:29 - 42:29 ]
38:24
HDJ
2 min
#6 BATIČ Uroš
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:24 - 40:24 ]

3 / 3

43:28
HDJ
5 min
#7 RIJAVEC Aleksander
KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom), kazen prestaja #22 MIKLIČ Tanej [ 43:28 - 48:28 ]
43:28
HDJ
20 min
#7 RIJAVEC Aleksander
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 43:28 - 60:00 ]
48:35
HKC
2 min
#10 KASTELIC Nejc
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 48:35 - 50:35 ]
50:53
HKC
2 min
#10 KASTELIC Nejc
HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 50:53 - 52:53 ]
53:04
HKC
2 min
#16 FLAJS Jan
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 53:04 - 55:04 ]
58:33
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 58:33 - 60:00 ]

#30 PAJPACH Maximilian

TretjinaSOGGASVSSVS%
11411392,86 %
21431178,57 %
315015100,00 %
Skupaj4343990,70 %

#29 GAJŠEK Jaka

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#1 ŽAGAR Nejc

TretjinaSOGGASVSSVS%
191888,89 %
271685,71 %
31411392,86 %
Skupaj3032790,00 %

#25 PANJTAR Gašper

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %