Tekmovanje: DP Člani 21/22
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 3
Datum: 12.09.2021
Čas: 19:00
Gledalcev: /
Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: GRANATIR David
Zapisnikar: DUKARIČ Eva
Časomerilec: BAUMKIRCHER Klemen

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 : 3
( 1:2, 0:0, 0:1 )

HK Slavija Junior (SLJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#31 KOLIN Luka
00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
00:14
Gol
SLJ
0 : 1
#11 SKERLEP Gašper
Podajalci:
#93 SITAR Nik
02:05
Izključitev
HKO
2 min
#21 BIZJAK Jan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:05 - 04:05 ]
03:10
Izključitev
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:10 - 05:10 ]
03:55
Izključitev
SLJ
5 min
#6 LAPORNIK Lovro
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 03:55 - 08:55 ]
05:16
Gol
HKO
1 : 1
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (+1)
Podajalci:
#17 MEHLE Žiga, #82 ŽEŽELJ Gregor
08:54
Izključitev
HKO
2 min
#22 HEBAR Tian
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:54 - 10:18 ]
10:18
Gol (GWG)
SLJ
1 : 2
#21 BERNARD Jakob (+1)
Podajalci:
#38 HUMAR Nik
15:55
Izključitev
HKO
2 min
Kazen moštvu
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #44 ŽIBERT Tevž [ 15:55 - 17:55 ]

2 / 3

25:16
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:16 - 27:16 ]
34:54
Izključitev
HKO
2 min
#4 KRAMAR Maks
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:54 - 36:54 ]
34:54
Izključitev
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:54 - 36:54 ]

3 / 3

44:30
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga
HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 44:30 - 46:30 ]
44:30
Izključitev
SLJ
2 min
#77 PUŠENJAK Jan
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 44:30 - 46:30 ]
57:11
Izstop vratarja
HKO
#31 KOLIN Luka
57:11
Time-out
HKO
57:25
Gol
SLJ
1 : 3
#27 GORŠE Enes (EN)
Podajalci:
#88 KOMPOLŠEK Andraž
57:25
Vstop vratarja
HKO
#31 KOLIN Luka
57:51
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 57:51 - 59:51 ]
58:55
Izključitev
HKO
2 min
#34 PERČIČ Matic
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 58:55 - 60:00 ]
58:55
Izključitev
HKO
5 min
#34 PERČIČ Matic
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
58:55
Izključitev
HKO
20 min
#34 PERČIČ Matic
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
58:55
Izključitev
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 58:55 - 60:00 ]
58:55
Izključitev
SLJ
5 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
58:55
Izključitev
SLJ
20 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#31 KOLIN Luka
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#80
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#31
KOLIN Luka
GK
-
-

#28
BANEK Luka
P
-
-
#21
BIZJAK Jan
D
-
-
#50
ČREPINŠEK Martin
F
-
-
#22
HEBAR Tian
D
-
-
#69
KOKELJ Urban (A)
D
-
-
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#98
KURET Bruno
RD
-
-
#17
MEHLE Žiga (A)
F
-
1
#5
PEČNIK Jakob
F
-
-
#34
PERČIČ Matic
D
-
-
#18
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
F
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
1
-
#10
SEČEN Nik
F
-
-
#82
ŽEŽELJ Gregor (C)
F
-
1
#11
ŽIBERT Jošt
F
-
-
#44
ŽIBERT Tevž
F
-
-
#77
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

Trener: POLONČIČ Gregor
Pomočnik trenerja: RAHMATULLIN Ildar
Vodja moštva: PETRONIJEVIČ LEPŠA Aleš

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#33
LAJEVEC Andraž
GK
-
-
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-

#21
BERNARD Jakob
D
1
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
-
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#27
GORŠE Enes
F
1
-
#38
HUMAR Nik
F
-
1
#88
KOMPOLŠEK Andraž
D
-
1
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#7
POGAČAR Peter
P
-
-
#12
PRIMAR Jure
D
-
-
#71
Prodan Dominik
P
-
-
#77
PUŠENJAK Jan (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
-
1
#11
SKERLEP Gašper
F
1
-
#29
ŠKOF Jan
D
-
-
#17
ŠPARI LEBEN Žan
P
-
-
#19
TRUDEN Nik (A)
F
-
-
#16
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-

Trener: REKELJ Gorazd
Pomočnik trenerja: HALER Uroš
Vodja moštva: ČAMPA Bojan

1 / 3

00:14
SLJ
0 : 1
#11 SKERLEP Gašper
Podajalci:
#93 SITAR Nik
05:16
HKO
1 : 1
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (+1)
Podajalci:
#17 MEHLE Žiga, #82 ŽEŽELJ Gregor
10:18
SLJ
1 : 2
#21 BERNARD Jakob (+1)
Podajalci:
#38 HUMAR Nik

2 / 3

3 / 3

57:25
SLJ
1 : 3
#27 GORŠE Enes (EN)
Podajalci:
#88 KOMPOLŠEK Andraž

1 / 3

02:05
HKO
2 min
#21 BIZJAK Jan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 02:05 - 04:05 ]
03:10
SLJ
2 min
#93 SITAR Nik
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 03:10 - 05:10 ]
03:55
SLJ
5 min
#6 LAPORNIK Lovro
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 03:55 - 08:55 ]
08:54
HKO
2 min
#22 HEBAR Tian
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:54 - 10:18 ]
15:55
HKO
2 min
Kazen moštvu,
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #44 ŽIBERT Tevž [ 15:55 - 17:55 ]

2 / 3

25:16
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 25:16 - 27:16 ]
34:54
HKO
2 min
#4 KRAMAR Maks
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:54 - 36:54 ]
34:54
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:54 - 36:54 ]

3 / 3

44:30
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga
HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 44:30 - 46:30 ]
44:30
SLJ
2 min
#77 PUŠENJAK Jan
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 44:30 - 46:30 ]
57:51
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 57:51 - 59:51 ]
58:55
HKO
2 min
#34 PERČIČ Matic
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 58:55 - 60:00 ]
58:55
HKO
5 min
#34 PERČIČ Matic
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
58:55
HKO
20 min
#34 PERČIČ Matic
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
58:55
SLJ
2 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 58:55 - 60:00 ]
58:55
SLJ
5 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž
FIGHT (IIHF #141, Pretep) [ 60:00 - 60:00 ]
58:55
SLJ
20 min
#88 KOMPOLŠEK Andraž
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]

#31 KOLIN Luka

TretjinaSOGGASVSSVS%
11921789,47 %
216016100,00 %
320020100,00 %
Skupaj5525396,36 %

#80 KAVČIČ Lan

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#39 PAVLIČ Jure

TretjinaSOGGASVSSVS%
191888,89 %
2909100,00 %
3606100,00 %
Skupaj2412395,83 %

#33 LAJEVEC Andraž

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %