Tekmovanje: Beat Covid-19 tournament
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 10
Datum: 20.05.2021
Čas: 13:00
Gledalcev: /
Sodnik: ZRNIČ Milan
Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Kontrolor: DREMELJ Igor
Zdravstvena oskrba: PARAMEDIC
Zapisnikar: FRANZOT Tone
Časomerilec: SUKA Kaltrina

Ukraine (UKR)

2 : 4
( 0:1, 1:0, 1:3 )

France (FRA)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
UKR
#1 OHANDZHANIAN Artur
00:00
Vstop vratarja
FRA
#37 YLÖNEN Sebastian
01:39
Izključitev
UKR
2 min
#19 SAVCHENKO Ivan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:39 - 03:39 ]
05:32
Izključitev
FRA
2 min
#29 DOUAY Floran
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:32 - 07:32 ]
12:57
Gol
FRA
0 : 1
#92 BERTHON Eliot
Podajalci:
#29 DOUAY Floran, #83 MATIMA Rudy

2 / 3

30:51
Izključitev
UKR
2 min
#20 BORODAI Denys
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 30:51 - 32:51 ]
38:26
Gol
UKR
1 : 1
#11 DENYSKIN Andriy
Podajalci:
#7 MEREZHKO Igor, #8 MIKHNOV Andrii
38:40
Izključitev
UKR
2 min
#12 KRIVOSHAPKIN Hlib
ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #10 SIMCHUK Mykhailo [ 38:40 - 40:40 ]
38:40
Izključitev
UKR
2 min
#12 KRIVOSHAPKIN Hlib
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:40 - 42:40 ]
38:40
Izključitev
FRA
2 min
#74 THIRY Thomas
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 38:40 - 40:40 ]

3 / 3

41:58
Izključitev
UKR
2 min
#11 DENYSKIN Andriy
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:58 - 42:33 ]
42:33
Gol
FRA
1 : 2
#9 FLEURY Damien (+1)
Podajalci:
#44 BOUDON Louis, #84 HECQUEFEUILLE Kevin
46:35
Gol (GWG)
FRA
1 : 3
#24 BOZON Kévin
Podajalci:
#8 GALLET Hugo, #47 FARNIER Loic
47:27
Gol
UKR
2 : 3
#15 BABYNETS Sergii
Podajalci:
#24 BLAGYI Roman, #4 TOLSTUSHKO Vsevolod
49:27
Time-out
UKR
58:47
Izstop vratarja
UKR
#1 OHANDZHANIAN Artur
59:10
Gol
FRA
2 : 4
#9 FLEURY Damien (EN)
Podajalci:
#72 PERRET Jordann
59:10
Vstop vratarja
UKR
#1 OHANDZHANIAN Artur
60:00
Izstop vratarja
UKR
#1 OHANDZHANIAN Artur
60:00
Izstop vratarja
FRA
#37 YLÖNEN Sebastian

Ukraine

#
Ime
Poz
G
A
#29
KUBRYTSKYI Dmytro
GK
-
-
#1
OHANDZHANIAN Artur
GK
-
-

#2
ALEKSANDROV Oleksandr
D
-
-
#15
BABYNETS Sergii (A)
F
1
-
#24
BLAGYI Roman
F
-
1
#20
BORODAI Denys
P
-
-
#25
CHOLACH Artur
D
-
-
#23
DANYLENKO Dmytro
F
-
-
#11
DENYSKIN Andriy (BP)
F
1
-
#27
HREBENYK Artem
D
-
-
#3
IEVTUKHOV Andrii
P
-
-
#12
KRIVOSHAPKIN Hlib
D
-
-
#22
MATUSEVYCH Denys
D
-
-
#17
MAZUR Vadym
F
-
-
#7
MEREZHKO Igor (A)
D
-
1
#8
MIKHNOV Andrii (C)
F
-
1
#9
NIMENKO Dmytro
F
-
-
#19
SAVCHENKO Ivan
F
-
-
#10
SIMCHUK Mykhailo
P
-
-
#28
SYSAK Ivan
D
-
-
#4
TOLSTUSHKO Vsevolod
D
-
1
#21
VORONA Oleksii
F
-
-

Trener: SHAKHRAICHUK Vadym
Pomočnik trenerja: SIMCHUK Kostiantyn
Vodja moštva: BUTKEVYCH Olexander

France

#
Ime
Poz
G
A
#31
PAPILLON Quentin
GK
-
-
#37
YLÖNEN Sebastian
GK
-
-

#11
BAAZZI Aziz
D
-
-
#7
BAULT Romain
D
-
-
#92
BERTHON Eliot
F
1
-
#82
BERTRAND Charles
F
-
-
#44
BOUDON Louis
F
-
1
#64
BOUGRO Jordann
F
-
-
#24
BOZON Kévin (BP)
F
1
-
#62
CHAKIACHVILI Florian
D
-
-
#29
DOUAY Floran
F
-
1
#47
FARNIER Loic
F
-
1
#9
FLEURY Damien (C)
F
2
-
#8
GALLET Hugo
D
-
1
#84
HECQUEFEUILLE Kevin (A)
D
-
1
#22
LECLERC Guillaume
F
-
-
#6
LLORCA Vincent
D
-
-
#83
MATIMA Rudy
F
-
1
#72
PERRET Jordann
F
-
1
#74
THIRY Thomas
D
-
-
#77
TREILLE Sacha (A)
F
-
-

Trener: BOZON Philippe
Pomočnik trenerja: MATTE Rene
Vodja moštva: JACQUIN Renaud

1 / 3

12:57
FRA
0 : 1
#92 BERTHON Eliot
Podajalci:
#29 DOUAY Floran, #83 MATIMA Rudy

2 / 3

38:26
UKR
1 : 1
#11 DENYSKIN Andriy
Podajalci:
#7 MEREZHKO Igor, #8 MIKHNOV Andrii

3 / 3

42:33
FRA
1 : 2
#9 FLEURY Damien (+1)
Podajalci:
#44 BOUDON Louis, #84 HECQUEFEUILLE Kevin
46:35
FRA
1 : 3
#24 BOZON Kévin
Podajalci:
#8 GALLET Hugo, #47 FARNIER Loic
47:27
UKR
2 : 3
#15 BABYNETS Sergii
Podajalci:
#24 BLAGYI Roman, #4 TOLSTUSHKO Vsevolod
59:10
FRA
2 : 4
#9 FLEURY Damien (EN)
Podajalci:
#72 PERRET Jordann

1 / 3

01:39
UKR
2 min
#19 SAVCHENKO Ivan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 01:39 - 03:39 ]
05:32
FRA
2 min
#29 DOUAY Floran
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:32 - 07:32 ]

2 / 3

30:51
UKR
2 min
#20 BORODAI Denys
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 30:51 - 32:51 ]
38:40
UKR
2 min
#12 KRIVOSHAPKIN Hlib
ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #10 SIMCHUK Mykhailo [ 38:40 - 40:40 ]
38:40
UKR
2 min
#12 KRIVOSHAPKIN Hlib
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 40:40 - 42:40 ]
38:40
FRA
2 min
#74 THIRY Thomas
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 38:40 - 40:40 ]

3 / 3

41:58
UKR
2 min
#11 DENYSKIN Andriy
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:58 - 42:33 ]

#1 OHANDZHANIAN Artur

TretjinaSOGGASVSSVS%
11211191,67 %
212012100,00 %
31221083,33 %
Skupaj3633391,67 %

#29 KUBRYTSKYI Dmytro

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#37 YLÖNEN Sebastian

TretjinaSOGGASVSSVS%
1505100,00 %
231266,67 %
351480,00 %
Skupaj1321184,62 %

#31 PAPILLON Quentin

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %