Tekmovanje: DP Člani 20/21
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 45
Datum: 15.12.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: noben
Sodnik: JAPELJ Nejc
Linjski sodnik: ARLIČ Matej
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

0 : 8
( 0:4, 0:1, 0:3 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
00:00
Vstop vratarja
HKO
#77 HOLSA Paavo
01:09
Gol (GWG)
HKO
0 : 1
#21 DROZG Jan
(brez podaje)
01:28
Gol
HKO
0 : 2
#12 SIMŠIČ Nik
Podajalci:
#33 SOTLAR Jure, #17 LOGAR Miha
01:43
Izključitev
HDJ
5 min
#16 LUKAN Aljaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 01:43 - 06:43 ]
01:43
Izključitev
HDJ
20 min
#16 LUKAN Aljaž
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 06:43 - 60:00 ]
01:43
Izključitev
HDJ
2 min
#3 LUKAN Domen
ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #19 SVETINA Rok [ 01:43 - 03:43 ]
01:43
Izključitev
HDJ
2 min
#3 LUKAN Domen
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 03:43 - 05:43 ]
01:43
Izključitev
HKO
5 min
#14 BOHINC Martin
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 01:43 - 06:43 ]
01:43
Izključitev
HKO
20 min
#14 BOHINC Martin
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 06:43 - 60:00 ]
01:43
Izključitev
HKO
2 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 01:43 - 03:43 ]
06:19
Izključitev
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 06:19 - 08:19 ]
07:08
Gol
HKO
0 : 3
#13 PANCE Žiga (-1)
Podajalci:
#91 ČIMŽAR Tadej
11:55
Gol
HKO
0 : 4
#13 PANCE Žiga
Podajalci:
#44 PLANKO David
14:52
Izključitev
HKO
2 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 14:52 - 16:52 ]
19:07
Izključitev
HDJ
2 min
#7 DEŽMAN Žiga
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 19:07 - 21:07 ]

2 / 3

24:01
Izključitev
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 24:01 - 26:01 ]
24:49
Izključitev
HDJ
2 min
Kazen moštvu
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #18 REP Ožbej [ 24:49 - 26:49 ]
29:28
Izključitev
HDJ
2 min
#18 REP Ožbej
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 29:28 - 31:28 ]
32:20
Gol
HKO
0 : 5
#17 LOGAR Miha
Podajalci:
#68 OREHEK Janez
35:47
Izključitev
HDJ
2 min
#24 BALOH David
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 35:47 - 37:47 ]
39:35
Izključitev
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 39:35 - 41:35 ]

3 / 3

40:50
Izključitev
HKO
2 min
#88 ZAJC Miha
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 40:50 - 42:50 ]
44:07
Izključitev
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 44:07 - 46:07 ]
44:07
Izključitev
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:07 - 48:07 ]
44:07
Izključitev
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 44:07 - 46:07 ]
44:07
Izključitev
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:07 - 48:07 ]
45:46
Izključitev
HDJ
2 min
#22 PEM Nik
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 45:46 - 47:03 ]
47:03
Gol
HKO
0 : 6
#21 DROZG Jan (+1)
Podajalci:
#88 ZAJC Miha
50:08
Izključitev
HKO
2 min
#88 ZAJC Miha
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 50:08 - 52:08 ]
54:12
Izključitev
HDJ
5 min
#10 OBLAK Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:12 - 59:12 ]
54:12
Izključitev
HDJ
20 min
#10 OBLAK Miha
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 59:12 - 60:00 ]
54:12
Izključitev
HDJ
5 min
#11 DOBRAVEC Juš
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:12 - 59:12 ]
54:12
Izključitev
HDJ
20 min
#11 DOBRAVEC Juš
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 59:12 - 60:00 ]
54:12
Izključitev
HKO
5 min
#68 OREHEK Janez
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:12 - 59:12 ]
54:12
Izključitev
HKO
20 min
#68 OREHEK Janez
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 59:12 - 60:00 ]
54:12
Izključitev
HKO
2 min
#33 SOTLAR Jure
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 54:12 - 56:12 ]
54:12
Izključitev
HKO
5 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:12 - 59:12 ]
54:12
Izključitev
HKO
20 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 59:12 - 60:00 ]
54:53
Gol
HKO
0 : 7
#13 PANCE Žiga (-1)
Podajalci:
#92 MAGOVAC Aleksandar
55:14
Izključitev
HDJ
5 min
#24 BALOH David
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 55:14 - 60:00 ]
55:14
Izključitev
HDJ
20 min
#24 BALOH David
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
55:14
Izključitev
HKO
5 min
#21 DROZG Jan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 55:14 - 60:00 ]
55:14
Izključitev
HKO
20 min
#21 DROZG Jan
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:05
Izključitev
HDJ
5 min
#4 FARTEK Filip
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:05 - 60:00 ]
57:05
Izključitev
HDJ
20 min
#4 FARTEK Filip
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:05
Izključitev
HKO
5 min
#66 ČERENJAK Luka
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:05 - 60:00 ]
57:05
Izključitev
HKO
20 min
#66 ČERENJAK Luka
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:38
Izključitev
HDJ
5 min
#13 LANGUS Nace
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:38 - 60:00 ]
57:38
Izključitev
HDJ
20 min
#13 LANGUS Nace
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:38
Izključitev
HKO
5 min
#13 PANCE Žiga
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:38 - 60:00 ]
57:38
Izključitev
HKO
20 min
#13 PANCE Žiga
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:58
Gol
HKO
0 : 8
#29 ROPRET Anže
Podajalci:
#91 ČIMŽAR Tadej, #92 MAGOVAC Aleksandar
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
60:00
Izstop vratarja
HKO
#77 HOLSA Paavo

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#24
BALOH David
F
-
-
#15
BRUN RAUH Lan (C)
F
-
-
#7
DEŽMAN Žiga
F
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
-
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#8
KRMELJ Miha (A)
D
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#13
LANGUS Nace
F
-
-
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#16
LUKAN Aljaž
F
-
-
#3
LUKAN Domen
D
-
-
#10
OBLAK Miha
F
-
-
#22
PEM Nik
F
-
-
#23
PODREKAR Anže
LD
-
-
#21
PROSTOR Anže
F
-
-
#18
REP Ožbej
D
-
-
#6
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-
#19
SVETINA Rok (A)
F
-
-

Trener: GLAVIČ Gaber
Pomočnik trenerja: SODJA Aleš
Vodja moštva: ŠABANOVIČ Senad, TÖRÖK Aleksander

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#77
HOLSA Paavo
GK
-
-
#90
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#18
BERNARD Jakob
D
-
-
#14
BOHINC Martin
F
-
-
#66
ČERENJAK Luka
RD
-
-
#91
ČIMŽAR Tadej
F
-
2
#21
DROZG Jan
F
2
-
#19
KOREN Gal
F
-
-
#9
KUJAVEC Anej
F
-
-
#17
LOGAR Miha
D
1
1
#92
MAGOVAC Aleksandar
D
-
2
#68
OREHEK Janez
F
-
1
#13
PANCE Žiga (A)
F
3
-
#44
PLANKO David
D
-
1
#29
ROPRET Anže (A)
F
1
-
#12
SIMŠIČ Nik
C
1
-
#33
SOTLAR Jure
RW
-
1
#6
ŠTEBIH Miha
D
-
-
#88
ZAJC Miha (C)
F
-
1
#82
ŽEŽELJ Gregor
F
-
-
#4
ZIBELNIK Andraž
D
-
-

Trener: POLONČIČ Gregor
Pomočnik trenerja: KRALJ Matic
Vodja moštva: KOVAČ Jože

1 / 3

01:09
HKO
0 : 1
#21 DROZG Jan
(brez podaje)
01:28
HKO
0 : 2
#12 SIMŠIČ Nik
Podajalci:
#33 SOTLAR Jure, #17 LOGAR Miha
07:08
HKO
0 : 3
#13 PANCE Žiga (-1)
Podajalci:
#91 ČIMŽAR Tadej
11:55
HKO
0 : 4
#13 PANCE Žiga
Podajalci:
#44 PLANKO David

2 / 3

32:20
HKO
0 : 5
#17 LOGAR Miha
Podajalci:
#68 OREHEK Janez

3 / 3

47:03
HKO
0 : 6
#21 DROZG Jan (+1)
Podajalci:
#88 ZAJC Miha
54:53
HKO
0 : 7
#13 PANCE Žiga (-1)
Podajalci:
#92 MAGOVAC Aleksandar
57:58
HKO
0 : 8
#29 ROPRET Anže
Podajalci:
#91 ČIMŽAR Tadej, #92 MAGOVAC Aleksandar

1 / 3

01:43
HDJ
5 min
#16 LUKAN Aljaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 01:43 - 06:43 ]
01:43
HDJ
20 min
#16 LUKAN Aljaž
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 06:43 - 60:00 ]
01:43
HDJ
2 min
#3 LUKAN Domen
ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #19 SVETINA Rok [ 01:43 - 03:43 ]
01:43
HDJ
2 min
#3 LUKAN Domen
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 03:43 - 05:43 ]
01:43
HKO
5 min
#14 BOHINC Martin
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 01:43 - 06:43 ]
01:43
HKO
20 min
#14 BOHINC Martin
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 06:43 - 60:00 ]
01:43
HKO
2 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 01:43 - 03:43 ]
06:19
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 06:19 - 08:19 ]
14:52
HKO
2 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 14:52 - 16:52 ]
19:07
HDJ
2 min
#7 DEŽMAN Žiga
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 19:07 - 21:07 ]

2 / 3

24:01
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 24:01 - 26:01 ]
24:49
HDJ
2 min
Kazen moštvu,
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #18 REP Ožbej [ 24:49 - 26:49 ]
29:28
HDJ
2 min
#18 REP Ožbej
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 29:28 - 31:28 ]
35:47
HDJ
2 min
#24 BALOH David
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 35:47 - 37:47 ]
39:35
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 39:35 - 41:35 ]

3 / 3

40:50
HKO
2 min
#88 ZAJC Miha
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 40:50 - 42:50 ]
44:07
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 44:07 - 46:07 ]
44:07
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:07 - 48:07 ]
44:07
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 44:07 - 46:07 ]
44:07
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 46:07 - 48:07 ]
45:46
HDJ
2 min
#22 PEM Nik
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 45:46 - 47:03 ]
50:08
HKO
2 min
#88 ZAJC Miha
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 50:08 - 52:08 ]
54:12
HDJ
5 min
#10 OBLAK Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:12 - 59:12 ]
54:12
HDJ
20 min
#10 OBLAK Miha
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 59:12 - 60:00 ]
54:12
HDJ
5 min
#11 DOBRAVEC Juš
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:12 - 59:12 ]
54:12
HDJ
20 min
#11 DOBRAVEC Juš
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 59:12 - 60:00 ]
54:12
HKO
5 min
#68 OREHEK Janez
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:12 - 59:12 ]
54:12
HKO
20 min
#68 OREHEK Janez
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 59:12 - 60:00 ]
54:12
HKO
2 min
#33 SOTLAR Jure
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 54:12 - 56:12 ]
54:12
HKO
5 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 54:12 - 59:12 ]
54:12
HKO
20 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 59:12 - 60:00 ]
55:14
HDJ
5 min
#24 BALOH David
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 55:14 - 60:00 ]
55:14
HDJ
20 min
#24 BALOH David
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
55:14
HKO
5 min
#21 DROZG Jan
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 55:14 - 60:00 ]
55:14
HKO
20 min
#21 DROZG Jan
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:05
HDJ
5 min
#4 FARTEK Filip
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:05 - 60:00 ]
57:05
HDJ
20 min
#4 FARTEK Filip
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:05
HKO
5 min
#66 ČERENJAK Luka
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:05 - 60:00 ]
57:05
HKO
20 min
#66 ČERENJAK Luka
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:38
HDJ
5 min
#13 LANGUS Nace
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:38 - 60:00 ]
57:38
HDJ
20 min
#13 LANGUS Nace
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
57:38
HKO
5 min
#13 PANCE Žiga
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 57:38 - 60:00 ]
57:38
HKO
20 min
#13 PANCE Žiga
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]

#25 PANJTAR Gašper

TretjinaSOGGASVSSVS%
12041680,00 %
22112095,24 %
3103770,00 %
Skupaj5184384,31 %

#1 ŽAGAR Nejc

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#77 HOLSA Paavo

TretjinaSOGGASVSSVS%
1202100,00 %
2404100,00 %
314014100,00 %
Skupaj20020100,00 %

#90 KAVČIČ Nal

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %