Tekmovanje: DP Člani 20/21
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 17
Datum: 17.11.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: /
Sodnik: KRALJ Črt
Linjski sodnik: FRANC Gašper
Linjski sodnik: GROZNIK BOŠTJAN
Kontrolor: PAHOR Zoran
Zdravstvena oskrba: MEDIGROS
Zapisnikar: FRANZOT Tone
Časomerilec: SUKA Kaltrina

HK SŽ Olimpija (HKO)

5 : 2
( 2:1, 2:1, 1:0 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
04:33
Izključitev
HDJ
2 min
#24 BALOH David
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 04:33 - 05:52 ]
05:52
Gol
HKO
1 : 0
#21 DROZG Jan (+1)
Podajalci:
#92 MAGOVAC Aleksandar
10:20
Gol
HDJ
1 : 1
#2 ŠKOF Jan
Podajalci:
#23 PODREKAR Anže, #13 LANGUS Nace
11:18
Gol
HKO
2 : 1
#88 ZAJC Miha
Podajalci:
#21 DROZG Jan, #91 ČIMŽAR Tadej
14:25
Izključitev
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:25 - 16:25 ]
17:43
Izključitev
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 17:43 - 19:43 ]
17:43
Izključitev
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:43 - 21:43 ]
17:43
Izključitev
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 21:43 - 23:43 ]
17:43
Izključitev
HDJ
2 min
#16 LUKAN Aljaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 17:43 - 19:43 ]
17:43
Izključitev
HDJ
2 min
#16 LUKAN Aljaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:43 - 21:43 ]
17:43
Izključitev
HDJ
2 min
#16 LUKAN Aljaž
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 21:43 - 23:43 ]
17:43
Izključitev
HDJ
10 min
#16 LUKAN Aljaž
MISC (Disciplinska kazen) [ 23:43 - 33:43 ]
17:43
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 17:43 - 19:43 ]
17:43
Izključitev
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 19:43 - 21:43 ]

2 / 3

21:49
Gol (GWG)
HKO
3 : 1
#29 ROPRET Anže
Podajalci:
#13 PANCE Žiga, #33 SOTLAR Jure
28:58
Izključitev
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 28:58 - 30:58 ]
34:42
Izključitev
HKO
5 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:42 - 39:42 ]
34:42
Izključitev
HKO
20 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 39:42 - 59:42 ]
34:42
Izključitev
HDJ
5 min
#10 OBLAK Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:42 - 39:42 ]
34:42
Izključitev
HDJ
20 min
#10 OBLAK Miha
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 39:42 - 59:42 ]
35:30
Gol
HDJ
3 : 2
#9 BRUN RAUH Lan
Podajalci:
#23 PODREKAR Anže
37:23
Gol
HKO
4 : 2
#16 MUŠIČ Aleš
Podajalci:
#17 LOGAR Miha, #19 KOREN Gal

3 / 3

41:01
Izključitev
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 41:01 - 43:01 ]
47:10
Izključitev
HKO
2 min
#6 ŠTEBIH Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:10 - 49:10 ]
47:10
Izključitev
HKO
2 min
#6 ŠTEBIH Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:10 - 51:10 ]
47:10
Izključitev
HDJ
2 min
#6 RIJAVEC Aleksander
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:10 - 49:10 ]
47:10
Izključitev
HDJ
2 min
#6 RIJAVEC Aleksander
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:10 - 51:10 ]
48:32
Izključitev
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 48:32 - 50:32 ]
56:53
Izključitev
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:53 - 58:53 ]
57:10
Gol
HKO
5 : 2
#12 SIMŠIČ Nik (-1)
Podajalci:
#29 ROPRET Anže, #44 PLANKO David
60:00
Izstop vratarja
HKO
#30 SPREITZER Tilen
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#72
HOLSA Paavo
GK
-
-
#30
SPREITZER Tilen
GK
-
-

#14
BOHINC Martin
F
-
-
#71
BRUS Nejc
D
-
-
#91
ČIMŽAR Tadej
F
-
1
#21
DROZG Jan
F
1
1
#19
KOREN Gal
F
-
1
#17
LOGAR Miha
D
-
1
#92
MAGOVAC Aleksandar
D
-
1
#25
MEHLE Žiga
F
-
-
#16
MUŠIČ Aleš
F
1
-
#13
PANCE Žiga (C)
F
-
1
#26
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
-
#44
PLANKO David
D
-
1
#29
ROPRET Anže
F
1
1
#12
SIMŠIČ Nik
C
1
-
#33
SOTLAR Jure
RW
-
1
#6
ŠTEBIH Miha
D
-
-
#88
ZAJC Miha (A)
F
1
-
#82
ŽEŽELJ Gregor
F
-
-
#7
ZORKO Luka
D
-
-

Trener: POLONČIČ Gregor
Pomočnik trenerja: KRALJ Matic
Vodja moštva: KOVAČ Jože

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#0
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#24
BALOH David
F
-
-
#9
BRUN RAUH Lan (C)
F
1
-
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
-
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#8
KRMELJ Miha (A)
D
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#13
LANGUS Nace
F
-
1
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#16
LUKAN Aljaž
F
-
-
#3
LUKAN Domen
D
-
-
#10
OBLAK Miha
F
-
-
#23
PODREKAR Anže
LD
-
2
#1
POTOČAR Rok
F
-
-
#21
PROSTOR Anže
F
-
-
#18
REP Ožbej
D
-
-
#6
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
1
-
#19
SVETINA Rok (A)
F
-
-
#12
ZOR Matic
F
-
-

Trener: GLAVIČ Gašper
Pomočnik trenerja: SODJA Aleš
Vodja moštva: ŠABANOVIČ Senad

1 / 3

05:52
HKO
1 : 0
#21 DROZG Jan (+1)
Podajalci:
#92 MAGOVAC Aleksandar
10:20
HDJ
1 : 1
#2 ŠKOF Jan
Podajalci:
#23 PODREKAR Anže, #13 LANGUS Nace
11:18
HKO
2 : 1
#88 ZAJC Miha
Podajalci:
#21 DROZG Jan, #91 ČIMŽAR Tadej

2 / 3

21:49
HKO
3 : 1
#29 ROPRET Anže
Podajalci:
#13 PANCE Žiga, #33 SOTLAR Jure
35:30
HDJ
3 : 2
#9 BRUN RAUH Lan
Podajalci:
#23 PODREKAR Anže
37:23
HKO
4 : 2
#16 MUŠIČ Aleš
Podajalci:
#17 LOGAR Miha, #19 KOREN Gal

3 / 3

57:10
HKO
5 : 2
#12 SIMŠIČ Nik (-1)
Podajalci:
#29 ROPRET Anže, #44 PLANKO David

1 / 3

04:33
HDJ
2 min
#24 BALOH David
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 04:33 - 05:52 ]
14:25
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:25 - 16:25 ]
17:43
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 17:43 - 19:43 ]
17:43
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:43 - 21:43 ]
17:43
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 21:43 - 23:43 ]
17:43
HDJ
2 min
#16 LUKAN Aljaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 17:43 - 19:43 ]
17:43
HDJ
2 min
#16 LUKAN Aljaž
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 19:43 - 21:43 ]
17:43
HDJ
2 min
#16 LUKAN Aljaž
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 21:43 - 23:43 ]
17:43
HDJ
10 min
#16 LUKAN Aljaž
MISC (Disciplinska kazen) [ 23:43 - 33:43 ]
17:43
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 17:43 - 19:43 ]
17:43
HDJ
2 min
#8 KRMELJ Miha
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 19:43 - 21:43 ]

2 / 3

28:58
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 28:58 - 30:58 ]
34:42
HKO
5 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:42 - 39:42 ]
34:42
HKO
20 min
#82 ŽEŽELJ Gregor
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 39:42 - 59:42 ]
34:42
HDJ
5 min
#10 OBLAK Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 34:42 - 39:42 ]
34:42
HDJ
20 min
#10 OBLAK Miha
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 39:42 - 59:42 ]

3 / 3

41:01
HKO
2 min
#12 SIMŠIČ Nik
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 41:01 - 43:01 ]
47:10
HKO
2 min
#6 ŠTEBIH Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:10 - 49:10 ]
47:10
HKO
2 min
#6 ŠTEBIH Miha
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:10 - 51:10 ]
47:10
HDJ
2 min
#6 RIJAVEC Aleksander
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:10 - 49:10 ]
47:10
HDJ
2 min
#6 RIJAVEC Aleksander
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 49:10 - 51:10 ]
48:32
HKO
2 min
#21 DROZG Jan
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 48:32 - 50:32 ]
56:53
HKO
2 min
#91 ČIMŽAR Tadej
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 56:53 - 58:53 ]

#30 SPREITZER Tilen

TretjinaSOGGASVSSVS%
121150,00 %
251480,00 %
3505100,00 %
Skupaj1221083,33 %

#72 HOLSA Paavo

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#25 PANJTAR Gašper

TretjinaSOGGASVSSVS%
11821688,89 %
22021890,00 %
31511493,33 %
Skupaj5354890,57 %

#0 ŽAGAR Nejc

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %