Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 - 20/21
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 1
Datum: 27.09.2020
Čas: 17:00
Gledalcev: 68
Sodnik: BULOVEC Miha
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Linjski sodnik: PAGON Nataša
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR B.
Zapisnikar: ČUFER Marko
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

4 : 3
( 1:1, 1:1, 2:1 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
02:32
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:32 - 04:32 ]
10:13
Izključitev
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 10:13 - 12:13 ]
14:48
Gol
HDJ
1 : 0
#20 KUMANOVIĆ Lovro
Podajalci:
#2 ŠKOF Jan
19:32
Gol
HKO
1 : 1
#19 FLAJS Žan
Podajalci:
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay

2 / 3

22:57
Izključitev
HDJ
2 min
#19 REP Ožbej
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 22:57 - 24:00 ]
24:00
Gol
HKO
1 : 2
#16 FLAJS Jan (+1)
Podajalci:
#19 FLAJS Žan, #4 LOŽAR Marko
24:56
Izključitev
HKO
2 min
#11 ILIČ Urh
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 24:56 - 26:56 ]
27:02
Gol
HDJ
2 : 2
#8 KRMELJ Miha
Podajalci:
#24 BALOH David, #4 FARTEK Filip
28:13
Izključitev
HKO
2 min
#16 FLAJS Jan
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 28:13 - 30:13 ]
30:50
Izključitev
HKO
2 min
#16 FLAJS Jan
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 30:50 - 32:50 ]
38:54
Izključitev
HKO
2 min
#3 OGRINC Luka
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #16 FLAJS Jan [ 38:54 - 40:54 ]
38:54
Izključitev
HKO
10 min
#3 OGRINC Luka
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 40:54 - 50:54 ]

3 / 3

42:14
Izključitev
HDJ
2 min
#17 ČUFER Anže
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 42:14 - 43:35 ]
42:58
Izključitev
HDJ
2 min
#2 ŠKOF Jan
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 42:58 - 44:58 ]
43:35
Gol
HKO
2 : 3
#17 MEHLE Žiga (+2)
Podajalci:
#13 JAN Lan Matija
49:11
Gol
HDJ
3 : 3
#8 KRMELJ Miha
Podajalci:
#24 BALOH David
52:07
Izključitev
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 52:07 - 54:07 ]
52:07
Izključitev
HKO
2 min
#11 ILIČ Urh
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 52:07 - 52:43 ]
52:43
Gol (GWG)
HDJ
4 : 3
#11 DOBRAVEC Juš (+1)
Podajalci:
#23 PODREKAR Anže, #3 LUKAN Domen
54:35
Izključitev
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 54:35 - 56:35 ]
55:32
Izključitev
HKO
2 min
#16 FLAJS Jan
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 55:32 - 57:32 ]
56:17
Izključitev
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 56:17 - 58:17 ]
56:17
Time-out
HDJ
58:16
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
59:14
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
59:14
Time-out
HDJ
59:22
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
59:25
Izključitev
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 59:25 - 60:00 ]
59:25
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
60:00
Izključitev
HDJ
2 min
#3 LUKAN Domen
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
2 min
#3 LUKAN Domen
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HDJ
20 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izključitev
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#1
AVSENEK Grega
GK
-
-
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-

#24
BALOH David
F
-
2
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
P
1
-
#4
FARTEK Filip
D
-
1
#5
GASAR Drejc
D
-
-
#8
KRMELJ Miha (C)
D
2
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
1
-
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#3
LUKAN Domen
D
-
1
#22
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#10
OBLAK Miha
F
-
-
#23
PODREKAR Anže
LD
-
1
#9
POTOČAR Rok (A)
F
-
-
#19
REP Ožbej
D
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander (A)
F
-
-
#15
SERŠEN Matevž
D
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
1
#13
ŠMID Gašper
F
-
-

Trener: SODJA Aleš
Vodja moštva: POTOČAR Boštjan

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
RD
-
-
#16
FLAJS Jan
F
1
-
#19
FLAJS Žan
F
1
1
#20
GERKMAN Svit
D
-
-
#11
ILIČ Urh
P
-
-
#13
JAN Lan Matija
D
-
1
#7
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#12
KOSHURNIKOV EGOR
P
-
-
#4
LOŽAR Marko
P
-
1
#9
MARINKOVIĆ Karlo
F
-
-
#17
MEHLE Žiga
F
1
-
#3
OGRINC Luka
P
-
-
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
-
1
#22
ŠUBIC Gašper
P
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor
F
-
-
#24
ZUPANIČ Mauro
D
-
-

Trener: RAHMATULLIN Ildar
Pomočnik trenerja: KRALJ Matic
Vodja moštva: PETRONIJEVIČ Aleš

1 / 3

14:48
HDJ
1 : 0
#20 KUMANOVIĆ Lovro
Podajalci:
#2 ŠKOF Jan
19:32
HKO
1 : 1
#19 FLAJS Žan
Podajalci:
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay

2 / 3

24:00
HKO
1 : 2
#16 FLAJS Jan (+1)
Podajalci:
#19 FLAJS Žan, #4 LOŽAR Marko
27:02
HDJ
2 : 2
#8 KRMELJ Miha
Podajalci:
#24 BALOH David, #4 FARTEK Filip

3 / 3

43:35
HKO
2 : 3
#17 MEHLE Žiga (+2)
Podajalci:
#13 JAN Lan Matija
49:11
HDJ
3 : 3
#8 KRMELJ Miha
Podajalci:
#24 BALOH David
52:43
HDJ
4 : 3
#11 DOBRAVEC Juš (+1)
Podajalci:
#23 PODREKAR Anže, #3 LUKAN Domen

1 / 3

02:32
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 02:32 - 04:32 ]
10:13
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 10:13 - 12:13 ]

2 / 3

22:57
HDJ
2 min
#19 REP Ožbej
HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 22:57 - 24:00 ]
24:56
HKO
2 min
#11 ILIČ Urh
SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 24:56 - 26:56 ]
28:13
HKO
2 min
#16 FLAJS Jan
CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 28:13 - 30:13 ]
30:50
HKO
2 min
#16 FLAJS Jan
HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 30:50 - 32:50 ]
38:54
HKO
2 min
#3 OGRINC Luka
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #16 FLAJS Jan [ 38:54 - 40:54 ]
38:54
HKO
10 min
#3 OGRINC Luka
BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado) [ 40:54 - 50:54 ]

3 / 3

42:14
HDJ
2 min
#17 ČUFER Anže
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 42:14 - 43:35 ]
42:58
HDJ
2 min
#2 ŠKOF Jan
DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 42:58 - 44:58 ]
52:07
HDJ
2 min
#11 DOBRAVEC Juš
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 52:07 - 54:07 ]
52:07
HKO
2 min
#11 ILIČ Urh
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 52:07 - 52:43 ]
54:35
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip
TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 54:35 - 56:35 ]
55:32
HKO
2 min
#16 FLAJS Jan
INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 55:32 - 57:32 ]
56:17
HDJ
2 min
#23 PODREKAR Anže
HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 56:17 - 58:17 ]
59:25
HKO
2 min
#17 MEHLE Žiga
TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev) [ 59:25 - 60:00 ]
60:00
HDJ
2 min
#3 LUKAN Domen
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
2 min
#3 LUKAN Domen
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HDJ
20 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro
GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]
60:00
HKO
2 min
#6 ČERENJAK Luka
ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 60:00 - 60:00 ]

#25 PANJTAR Gašper

TretjinaSOGGASVSSVS%
11611593,75 %
261583,33 %
31211191,67 %
Skupaj3433191,18 %

#1 AVSENEK Grega

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %

#1 KAVČIČ Nal

TretjinaSOGGASVSSVS%
171685,71 %
21411392,86 %
3102880,00 %
Skupaj3142787,10 %

#25 KAVČIČ Lan

TretjinaSOGGASVSSVS%
1-000,00 %
2-000,00 %
3-000,00 %
Skupaj0000,00 %