HK RST Pellet Celje - DP Mladinci 23/24

HK RST Pellet Celje - Četrtfinale

Vratarji

Št. Vratar GP GA SA SVS SVS% TOI GAA PIM
#30 SODJA ZALOKAR Tai 1 3 36 33 91.67 65:00 0.05 00:00
#1 PUŠKARIĆ FREŠER Tadej 1 0 0 0 0.00 00:00 0.00 00:00

Igralci

Št. Igralec GP G A PTS PPG SHG
#93 MARINŠEK Matevž 1 2 0 2 0 0
#5 PEČNIK Jakob 1 1 1 2 0 1
#89 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim 1 1 1 2 0 0
#71 SODJA ZALOKAR Gal 1 0 0 0 0 0
#18 KRMPOTIČ Ivan Matejo 1 0 0 0 0 0
#69 MIRNIK Brin 1 0 0 0 0 0
#6 MANDUŠIĆ Marko 1 0 0 0 0 0
#3 DOLŽAN Domen 1 0 0 0 0 0
#77 RAKITA David 1 0 0 0 0 0
#86 RAMŠAK Luka 1 0 0 0 0 0
#60 CEKUTA Maks Jure 1 0 0 0 0 0
#23 SEČEN Nik 1 0 0 0 0 0
#36 ZORMAN Žan 1 0 0 0 0 0
#17 MAROJEVIĆ Patrik 1 0 0 0 0 0
#8 MEDIČ Val 1 0 0 0 0 0
#88 KURET Bruno 1 0 0 0 0 0


# Datum Domači Rezultat Gostje Lokacija  
66 22.02.2024, 19:00 HK SŽ Olimpija 3 : 4* HK RST Pellet Celje Dvorana Zalog Zapisnik
69 25.02.2024, 12:00 HK RST Pellet Celje 4 : 5 HK SŽ Olimpija Dvorana Celje Rezultat v živo

HK RST Pellet Celje - Redni del

Vratarji

Št. Vratar GP GA SA SVS SVS% TOI GAA PIM
#30 SODJA ZALOKAR Tai 17 53 434 381 87.79 699:13 0.08 00:00
#1 PUŠKARIĆ FREŠER Tadej 15 35 204 169 82.84 330:16 0.11 25:00

Igralci

Št. Igralec GP G A PTS PPG SHG
#5 PEČNIK Jakob 10 11 10 21 2 2
#77 FINGUŠT Ian 6 12 7 19 5 0
#86 RAMŠAK Luka 16 10 6 16 2 0
#88 KURET Bruno 10 4 12 16 1 0
#23 SEČEN Nik 11 4 12 16 0 1
#71 SODJA ZALOKAR Gal 8 10 5 15 1 2
#89 KOŠTOMAJ - VALENČAK Tim 13 2 9 11 1 0
#15 MANDUŠIĆ Matej 8 3 6 9 0 1
#17 MAROJEVIĆ Patrik 14 3 4 7 1 0
#93 MARINŠEK Matevž 14 3 2 5 1 2
#8 MEDIČ Val 16 1 2 3 1 0
#6 MANDUŠIĆ Marko 16 1 2 3 0 0
#77 RAKITA David 10 1 1 2 0 0
#3 DOLŽAN Domen 17 0 2 2 0 0
#36 ZORMAN Žan 6 1 0 1 0 0
#4 BRGLEZ Tevž 5 0 1 1 0 0
#28 KNEZ Luka 1 0 0 0 0 0
#18 KRMPOTIČ Ivan Matejo 10 0 0 0 0 0
#69 MIRNIK Brin 11 0 0 0 0 0
#60 CEKUTA Maks Jure 15 0 0 0 0 0


# Datum Domači Rezultat Gostje Lokacija  
5 17.09.2023, 17:00 HK RST Pellet Celje 3 : 2* HK Triglav Kranj Dvorana Celje Zapisnik
7 24.09.2023, 18:00 HDK Maribor 5 : 3 HK RST Pellet Celje Ledna dvorana Tabor Zapisnik
10 01.10.2023, 18:45 HK RST Pellet Celje 1 : 3 HKMK Bled Dvorana Celje Zapisnik
14 05.10.2023, 18:00 HK RST Pellet Celje 1 : 9 HK Triglav Kranj Dvorana Celje Zapisnik
24 22.10.2023, 18:45 HK RST Pellet Celje 6 : 5* Sij A Jesenice Dvorana Celje Zapisnik
26 29.10.2023, 18:45 HK RST Pellet Celje 7 : 2 HK Slavija jr Dvorana Celje Zapisnik
28 05.11.2023, 18:40 HDK Maribor 8 : 9* HK RST Pellet Celje Ledna dvorana Tabor Zapisnik
32 19.11.2023, 18:00 HK SŽ Olimpija 10 : 1 HK RST Pellet Celje Dvorana Tivoli Zapisnik
37 03.12.2023, 15:45 HKMK Bled 6 : 4 HK RST Pellet Celje Dvorana Bled Zapisnik
42 22.12.2023, 16:30 Sij A Jesenice 8 : 0 HK RST Pellet Celje Dvorana Podmežakla Zapisnik
44 04.01.2024, 19:00 HK RST Pellet Celje 6 : 3 HK SŽ Olimpija Dvorana Celje Zapisnik
46 07.01.2024, 19:00 HK RST Pellet Celje 8 : 7* HDK Maribor Dvorana Celje Zapisnik
35 23.01.2024, 16:30 HK Triglav Kranj 9 : 2 HK RST Pellet Celje Dvorana Zlato polje Zapisnik
56 28.01.2024, 17:00 HK Slavija jr 1 : 4 HK RST Pellet Celje Dvorana Zalog Zapisnik
18 31.01.2024, 18:00 Sij A Jesenice 5 : 0 HK RST Pellet Celje Dvorana Podmežakla Zapisnik
52 13.02.2024, 17:00 HKMK Bled 6 : 4 HK RST Pellet Celje Dvorana Bled Zapisnik
20 15.02.2024, 19:00 HK RST Pellet Celje 2 : 3 HK SŽ Olimpija Dvorana Celje Zapisnik
62 18.02.2024, 12:00 HK RST Pellet Celje 5 : 4 HK Slavija jr Dvorana Celje Zapisnik