Hokejisti Telemacha Olimpije ostajajo v ligi EBEL na gostovanjih še naprej brez zmage. Na Češkem so morali proti Znojmu priznati premoč z 1:6.

Orli Znojmo : Telemach Olimpija 6:1 (0:1, 3:0, 3:0)
Ledena dvorana, gledalcev 2500, sodniki: Babic (Avstrija), Kincses (Madžarska, glavna), Loicht (Avstrija), Nemeth (Madžarska).

Strelci: 0:1 Hebar (Sotlar, 3.), 1:1 Rosa (Rehuš, Tomas, 26., PP1), 2:1 Rosa (Lattner, Fiala, 35.), 3:1 Fiala (Lattner, Nemčik, 38.), 4:1 Rehuš (Štach, Rosa, 52., PP1), 5:1 Grof (55., PP1), 6:1 Šeda (Fiala, 58.).

Kazenske minute: Orli Znojmo 6, HDD Olimpija 10 minut.

Obračun v Znojmu se je za zmaje začel odlično. V tretji minuti so povedle z 1:0, ko je po podaji Jureta Sotlarja v polno zadel povratnik Andrej Hebar. To je bil tudi edini zadetek v prvem delu igre. Prednosti pa nato hokejisti Olimpije niso znali oplemenititi, saj so v drugi tretjini prejeli tri gole, enako število pa tudi v zadnji, tako da so se domov vrnili praznih rok.