V ligi INL sta se v slovenskem obračunu pomerila HKMK Bled in Playboy Slavija, domači so se veselili tesne zmage s 4:3. Triglav Kranj je doma izgubil proti Kapfenbergu (2:5). Celje v gosteh izgubilo s 4:8.

HKMK Bled : Playboy Slavija 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Bled, Ledena dvorana, gledalcev 100, sodniki B. Lešnjak, Bohinc, Miklič.

Strelci: 1:0 Ulamec (Mašič, Kovačec, 16., PP1), 1:1 Režek (Prusnik, 19.), 2:1 Novak (Vodnjov, Zajšek, 20.), 2:2 Peterca (Čepon, Snoj, 23.), 3:2 Kovačec (Te. Burazin, Ulamec, 33., PP1), 3:3 Ščap (Snoj, Čepon, 50.), 4:3 Ulamec (Mašič, Pazlar, 52.)

Kazenske minute: Bled 8, Slavija 12.

Na Bledu so navijači videli napet obračun, na koncu je odločil zadetek razlike. Domači so vedno povedli z golom razlike, Slavija pa je trikrat uspela izenačiti. V 52. minuti je Luka Ulamec poskrbel za vodstvo s 4:3, kar se je na koncu izkazalo za zmagoviti zadetek na tekmi, ki je domačim prinesel popoln izkupiček.

Triglav Kranj : Kapfenberg 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
Kranj, Dvorana Zlato polje, gledalcev 180, sodniki Kamšek, Črv, Markizeti.

Strelci: 0:1 Winzig (Schonaklener, Pirmann, 14.), 0:2 Schiechl (Winzig, 32., SH1), 0:3 Finsterle (Zosiak, Niec, 34.), 1:3 Markelj (Lampič, Kalan, 48., PP1), 1:4 Niec (Pirmann, Orsagh, 55.), 1:5 Pirmann (Polata, Winzig, 57.), 2:5 Čimžar (Markelj, Kalan, 59., PP1)

Kazenske minute: Triglav 8, Kapfenberg 16 + 10 (Orsagh)

V Kranju sta bili ekipi v prvi tretjini izenačeni, zadetek pa so uspeli doseči gostje. V drugem delu igre so bili domači boljši, si pripravili dvakrat več strelov, a delali v obrambi napake in prejeli dva zadetka. V zadnji tretjini je Triglavu nekaj upanja vrnil Jan Markelj in znižal zaostanek na 1:3. A sledila sta nova gola v domači mreži, Kapfenberg je na koncu zmagal s 5:2.

Kitzbühel : HK Celje 8:4 (3:1, 5:2, 0:1)
Kitzbühel, Športni park, gledalcev 400, sodniki Strasser, Marent, Verworner.

Strelci: 1:0 Sacchetti (Dolnik, Wirl, 1.), 2:0 Sacchetti (Ivanov, Wirl, 7.), 3:0 Huber (Magovac, Hummer, 17.), 3:1 Manfreda (Zupanc, Nemeček, 17.), 4:1 Ullrich (Echtler, Lenes, 23.), 4:2 Ograjenšek (Jezovšek, Kastelic, 23.), 5:2 Sacchetti (Dolnik, 27.), 5:3 Hafner (Kuzman, Ogrizek, 27.), 6:3 Wirl (Dolnik, Magovac, 29.), 7:3 Exenberger (Dolnik, Sacchetti, 35.), 8:3 Magovac (Lenes, Echtler, 38., PP1), 8:4 Ograjenšek (Jezovšek, 46.)

Kazenske minute: Kitzbühel 8, Celje 10.

Celjani so se z gostovanja  vrnili praznih rok. V prvi tretjini so v 17. minuti zaostajali že z 0:3, nato pa je prvič domačo mrežo zatresel Rok Manfreda. V drugem delu igre so hokejisti iz knežjega mesta dvakrat znižali zaostanek na dva gola zaostanka, zadetek sta dosegla Tim Ograjenšek in Tomo Hafner, domači pa so po štiridesetih minutah igre povedli s petimi goli prednosti (8:3). V zadnjem delu igre je Ograjenšek le še oblažil poraz.